تالار گفتمان مانشت
فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی به کرمانی ها تحویل حضوری - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی به کرمانی ها تحویل حضوری - frr - 23 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ب.ظ

نام - قیمت به تومان - سال انتشار
پسته پارسه چاپ ۹۲ شامل : (کتابها چاپ بهار و تابستان ۹۲ هستند به غیر از ساختمان )(همه کتابها تمیزن )
سیسنم عامل حقیقت ۲۰۰۰۰
پایگاه داده ۲۰۰۰۰
شبکه ۲۰۰۰۰
گسسته ۲۰۰۰۰
معماری ۱۰۰۰۰
بانک سوالات سالهای قبل از پارسه ۲۵۰۰۰
هوش مصنوعی ۱۵۰۰۰
ساختمان داده ۱۵۰۰۰
الگوریتم ۲۰۰۰۰
مهندسی نرم ۲۰۰۰۰
زبان عمومی ۱۵۰۰۰
گرامر ۷۰۰۰
زبان تخصصی رو نمیدونم کجا گذاشتم!

کتابهای پوران :
مدار الکتریکی ۵۰۰۰ چاپ ۸۹
نظریه زبان ها ۲۰۰۰ ۸۸
مدار منطقی ۶۰۰۰ ۸۹
معماری ۵۰۰۰ ۸۸
ساختمان داده ۵۰۰۰ ۸۷
گسسته ۶۰۰۰ ۸۹
هوش ۴۰۰۰ ۸۸

کتابهای مقسمی :
الگوریتم ۶۰۰۰ ۸۷
سیستم عامل ۷۰۰۰ ۸۸

کتابهای دیگر :
۳۰۰۰ مسئله شبکه کامپیوتری ۱۲۰۰۰ ۸۶
ازمونهای ازمایشی پارسه ۹۲ و ۹۳ مجانی

فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی - hamid88 - 23 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ

نویسنده الگوریتم و مهندسی و پایگاه رو میشه بگین؟(پارسه)

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی - frr - 23 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  نویسنده الگوریتم و مهندسی و پایگاه رو میشه بگین؟(پارسه)

الگوریتم حمید حاج سید جوادی حمید طاهر پور(لقمه رو میچرخونه از پشت سر میذاره دهنشBig Grin)
پایگاه کیوان پور (خیلی کتاب خوبیه)

RE: فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی - flowerirani - 28 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ

(۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵ ب.ظ)freetayyeb نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  نویسنده الگوریتم و مهندسی و پایگاه رو میشه بگین؟(پارسه)

الگوریتم حمید حاج سید جوادی حمید طاهر پور(لقمه رو میچرخونه از پشت سر میذاره دهنشBig Grin)
پایگاه کیوان پور (خیلی کتاب خوبیه)

===============
سلام من پک کامل کتابهای ماهان ۹۱رو دارم هر کی میخاد رایگان بهش میدم + فروش کتابهای الگوریتم ۹۲ پوران + ساختمان ۹۱ پوران شیرازم هر کی خواست میل بزنه
sali_hoseini@yahoo.com

فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی - eris.199105 - 28 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ

اگه هنوز سیستم عامل و ساختمان داده پارسه رو دارید میخوامشون

فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی به کرمانی ها تحویل حضوری - abji22 - 29 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ق.ظ

قیمت ها رو بالا گفتی قیمت پست هم اضاف بشه همون قیمت نو در مباد

فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی به کرمانی ها تحویل حضوری - nastaran_33 - 29 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ ب.ظ

نظریه و مدار پوران -الگوریتم و سیستم مقسمی و ۳۰۰۰ تای شبکه رو می خوام زود جواب بدین ممنون می شم

RE: فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی به کرمانی ها تحویل حضوری - saman_6468 - 29 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ

سلام
من مهندسی نرم و پایگاه رو میخوام
البته اگه نویسنده زنجانی و کیوان پور هستند
اگه میشه کمتر

RE: فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی به کرمانی ها تحویل حضوری - frr - 30 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ)saman_6468 نوشته شده توسط:  سلام
من مهندسی نرم و پایگاه رو میخوام
البته اگه نویسنده زنجانی و کیوان پور هستند
اگه میشه کمتر

اقا تصمیم گرفتم فقط به کرمانی ها کتابا رو بدم
اگه ساکن کرمانی یا می تونی کرمان بیای پیام بده

فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی به کرمانی ها تحویل حضوری - shahbazi - 30 خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۵ ب.ظ

اینجا رو ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی به کرمانی ها تحویل حضوری - ۸۸۴۶۲۲۲۵ - ۰۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ب.ظ

سلام
من کتاب ساختمان داده پارسه رو میخوام هنوز داریدش یا فروخته شده؟

RE: فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی به کرمانی ها تحویل حضوری - s_t_6 - 01 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ب.ظ

(۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ)freetayyeb نوشته شده توسط:  اقا تصمیم گرفتم فقط به کرمانی ها کتابا رو بدم
اگه ساکن کرمانی یا می تونی کرمان بیای پیام بده
Big Grin
اگه کسی پیدا نشد و دلت خواست بده کتابخونه محلتون Angel

RE: فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی به کرمانی ها تحویل حضوری - rezaei1992 - 11 تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ

کتاب ها رو فروختین؟؟؟
فقط کرمان تحویل میدین؟؟
تخیفیفشو بیشتر نمیکنین؟؟

RE: فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی به کرمانی ها تحویل حضوری - frr - 11 تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ب.ظ

(۱۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ)rezaei1992 نوشته شده توسط:  کتاب ها رو فروختین؟؟؟
فقط کرمان تحویل میدین؟؟
تخیفیفشو بیشتر نمیکنین؟؟

کرمانی هستی ؟

RE: فروش بسته پارسه ۹۲ +کتابهای پوران و مقسمی به کرمانی ها تحویل حضوری - yamahdi - 14 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ب.ظ

سلام
من کتاب پایگاه رو می خام من کرمان هستم کجا می تونم شما ببینم