تالار گفتمان مانشت
دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - parande27 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ق.ظ

دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است
بیاین اعتراض بدیم

دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - آرمانا - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ق.ظ

همینطوره ! جون درصدام تقریبا همونایی که قبلا گرفته بودم !! البته فکر کنم یکی از شوالای درستمم حذف شده!!

RE: دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - metallica.r - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۵ ق.ظ

برا من اشتباه شده تخصصیم باید ۳۷ بود ۱۳ شده
آیا اعتراض تاثیری داره

Sent from my LT22i using Tapatalk

دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - lord master - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ق.ظ

من درصدام خیلى متفاوته.تا کى مهلت اعتراضه؟قرار هست تجدید نظر بشه یا نه؟

دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - neda.h - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ ق.ظ

این صفحه رو هم بخونید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اعتراض هم گویا نهایتا تا ۵ خرداده
اعتراض تلفنی و کتبی هم به هیچ جا نمیرسه
فقط باید حضوری بریم سنجش
من که میرم
اعتراض در هر موردی

دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - yagmur0022 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳ ق.ظ

منم درصدام خیی تغییر کرده
اصلا نصف اونی که خودم حساب کرده بودم شده
مخصوصا زبان و مشترکا

Sad
واقعا اعتراض تاثیری داره ؟

دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - neda.h - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ق.ظ

اعتراض حضوری آره. باید ۲-۳بار بری تا رسیدگی کنن

دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - lord master - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ق.ظ

من کامل درصدامو یادم نیست.آیا پاسخ برگ خودمونو میذارن رو سایت که بررسی کامل کنیم؟
اطمینان دارم درصدام خیلى متفاوت اومده.اعتراضمون به جایی میرسه؟

RE: دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - metallica.r - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ

من که شهرستانم نمیتونم حضوری برم

حضوری بریم پاسخبرگمونو نشون میدن؟

دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - lord master - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ب.ظ

من یزد هستم ولى اگه واقعا به اعتراضمون رسیدگى بشه میام تهران.آیا قراره اهمیت بدن؟

دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - Mänu - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۶ ب.ظ

اعتراض کتبی چجوری باید بزنیم کجای سایت؟؟؟

دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - Mohammad-A - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ب.ظ

من فکر میکنم برای آی‌تی، دو تست تخصصی حذف شده و یه تست مدیریت هم احتمالاً حذف با تأثیر مثبت شده.
از مشترک چیزی حذف نشده

دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - f_8169 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۲۷ ب.ظ

چرا اینقد اختلافه تو درصدااااااااا
این چه وضعشه اخه لااقل تو یه درس بود ...
متاسفم
باید حضوری بریم اعتراض ؟

RE: دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - sahar_rostami2 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ب.ظ

بچه ها کلید نهایی نیومده؟من هی چک میکنم سایتو چیزی نمیبینم...میخوام ببینم چرا درصد مشترک من نصف شده و مال دوستم ۳برابر! یعنی واقعا جواب صحیح عوض شده؟!

دوستان این درصدایی ک اعلام کردن همون درصدای با کلید اولیه است - mgshervin - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۹ ب.ظ

من با کلید اولیه ۱۱ درصد و با پاسخ تشریحی پارسه ۲۴ درصد مشترک داشتم الان واسم زده ۱ درصد
آخه مگه همچین چیزی میشه ؟؟؟؟