تالار گفتمان مانشت
عاخرش کی ضایع شد!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
عاخرش کی ضایع شد!!! - hamid88 - 12 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۸ ب.ظ

ایشالا امشب برنامه نود نشون میده که کی ضایع شد
lol

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: عاخرش کی ضایع شد!!! - SaMiRa.e - 12 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ

چه خبره آیا اینجا ؟!!
الان من باید چی بگم به شما دوستان Huh
تا یاد دارم این بحث و کل کل دختر و پسر به هیچ کجــــــــــــــــــــــا نرسیده Tongue

چقدر خوبه همیشه جنبه شوخی و سرگرمی و هم جنبه انتقاد داشته باشیم ، اینطوری هم خود آدم راحتتر هست و هم اطرافیان و دوستانش Smile
امیدوارم هیچکس تو کل کل با مسائل زندگی کم نیاره Shy

RE: عاخرش کی ضایع شد!!! - sahar_rostami2 - 12 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  چه خبره آیا اینجا ؟!!
تا یاد دارم این بحث و کل کل دختر و پسر به هیچ کجــــــــــــــــــــــا نرسیده Tongue

چقدر خوبه همیشه جنبه شوخی و سرگرمی و هم جنبه انتقاد داشته باشیم ، اینطوری هم خود آدم راحتتر هست و هم اطرافیان و دوستانش Smile

آره واقعا ! شما یه زحمتی بکش این قسمته مثبت منفی رو برام فعال کن! خیلی وقته حق رای ندارم! Big Grin

RE: عاخرش کی ضایع شد!!! - Elena_71 - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  چه خبره آیا اینجا ؟!!

آره واقعا ! شما یه زحمتی بکش این قسمته مثبت منفی رو برام فعال کن! خیلی وقته حق رای ندارم! Big Grin

الهی بیمیرم این بچه هلاک شد؛بچه ها بیاید بسیج شیم واسش ۱ فکری کنیم؛آجی لب تر کن سایتو برات هک میکنم که دیگه هیشکی حق رأی نداشته باشه دلمون خنک شه

RE: عاخرش کی ضایع شد!!! - sahar_rostami2 - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ق.ظ

(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  چه خبره آیا اینجا ؟!!

الهی بیمیرم این بچه هلاک شد؛بچه ها بیاید بسیج شیم واسش ۱ فکری کنیم؛آجی لب تر کن سایتو برات هک میکنم که دیگه هیشکی حق رأی نداشته باشه دلمون خنک شه

آخه به ناحق ازم گرفتنش حالا پس نمیدن!!! Big GrinBig Grin

RE: عاخرش کی ضایع شد!!! - aamitis - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ب.ظ)sinaaaaa نوشته شده توسط:  نخیرم دلم واسه الباقی ضعیفه های دانشگاهتون می سوزه با این ضایعگی که براشون به بار اوردی حتما روشون نمیشه از جلو پسرا رد بشن همه ی اعتماد به نفسشونو بر باد دادی Sad

زن ظریفه نه ضعیفه
ضعیف اون مردیه که نمیتونه یه لحظه چشم و دلش رو نگه داره

عاخرش کی ضایع شد!!! - hosshah - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ

کل کل کردن با ما پسرا فقط شدت خندیدنمون رو زیاد میکنه شما بهتره کل کل نکنین تا ما با آرامش به شما سوژه های نازنین بخندیم
نه ولی خداییش تو جمع پسرا بودن واسه دخترا آرزوعه Big Grin

(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)ماهنوش نوشته شده توسط:  ضعیف اون مردیه که نمیتونه یه لحظه چشم و دلش رو نگه داره

خواهرم تو قایم موشک سرت کلاه گذاشتن اینقدر عصبانی ای؟؟؟
خب باشه آقایون همه چشم بذارن این خانم بره قایم شه

RE: عاخرش کی ضایع شد!!! - aamitis - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ

(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  کل کل کردن با ما پسرا فقط شدت خندیدنمون رو زیاد میکنه شما بهتره کل کل نکنین تا ما با آرامش به شما سوژه های نازنین بخندیم
نه ولی خداییش تو جمع پسرا بودن واسه دخترا آرزوعه Big Grin

(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)ماهنوش نوشته شده توسط:  ضعیف اون مردیه که نمیتونه یه لحظه چشم و دلش رو نگه داره

خواهرم تو قایم موشک سرت کلاه گذاشتن اینقدر عصبانی ای؟؟؟
خب باشه آقایون همه چشم بذارن این خانم بره قایم شه

دوست من

حقیقته و حقیقت زمان و مکان نمیشناسه همیشه حقه ،کاری به عصبانیت و گول خوردن نداره_که گفته شود به دلیل گول خوردن این حرف زده شده

یک انسان قوی هم سعی نمیکنه سر دیگری رو کلاه بذاره_مگر اینکه در خودش ضعفی ببیند و آن ضعف سبب شود به این سمت کشیده شود بلکه بتواند به اصطلاح خود دیگری را به زیر بکشاند و خود را برتر جلوه دهد
شخص متعالی نیاز به اثبات برتر بودن خود ندارد چون در درون به این باور رسیده است

عاخرش کی ضایع شد!!! - explorer - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۱۶ ب.ظ

در کل میشه همین یه جمله رو گفت: "دختر است دیگر..."
Big Grin Big Grin

RE: عاخرش کی ضایع شد!!! - ۱۰:۳۰ - ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۵ ب.ظ

باورم نمیشه بین بچه های کامپیوتری هم آدم بی منطق وجود داشته باشهUndecided

عاخرش کی ضایع شد!!! - A V A - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ

همیشه از کل کل دختر پسرا متنفر بوودمو هستم
ترمای اول ما سر کمپانی ها(اپل و ماکروسافت) یا زبونای مختلف(دات نت و بقیه) کل داشتیم بعدش دیدیم آخرش دلخوری پیش میاد و چیزی هم نصیبمون نمیشه گذاشتیمش کنار

عاخرش کی ضایع شد!!! - YandE - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ

این لحن تعریف خاطره و آواتار اصلا به یک خانوم چادری نمیخوره !

RE: عاخرش کی ضایع شد!!! - Amoojan - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ

مدیر این بخش کیه؟! بیا در این تاپیک رو ببند عموجان...
کلا بحث منحرف شده...
میرم برمیگردم کسی رو اینجا نبینم ها! گفته باشم!DodgyCool

عاخرش کی ضایع شد!!! - Riemann - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ

(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)YandE نوشته شده توسط:  این لحن تعریف خاطره و آواتار اصلا به یک خانوم چادری نمیخوره !
خوشمان آمد از این تیزبینی!

RE: عاخرش کی ضایع شد!!! - hosshah - 13 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ

(۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  میرم برمیگردم کسی رو اینجا نبینم ها! گفته باشم!DodgyCool

ای جان Tongue