تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - negar.v - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ

دوستان یک سوال
رتبه در انتخاب که در کارنامه مینویسن یعنی رتبه در اون انتخاب بین کسانی که در اون انتخاب قبول شدن یا رتبه در اون انتخاب بین همه کسانی که اون جا رو انتخاب کردن؟

Sent from my C5302 using Tapatalk

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۰۲ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  دوستان یک سوال
رتبه در انتخاب که در کارنامه مینویسن یعنی رتبه در اون انتخاب بین کسانی که در اون انتخاب قبول شدن یا رتبه در اون انتخاب بین همه کسانی که اون جا رو انتخاب کردن؟

Sent from my C5302 using Tapatalk

بین افراد شرکت کننده در همان رشته محل

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  کاش زودتر بیاد
پ.ن: حالا اگه میخواستیم اول مهر بریم سر کلاس مثلا معادلات روزا اینقدر زود میگذشت!!
دقیقا گفتین کجاییم الان بین زمین و اسمون نمدونی بیفتی پایین یا بری بالا ای بابا فک کنم دقیقا بخواد راس ۰۰:۰۰شب دهم بیاد...

Re: RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - HamedNet - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۲ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  کاش زودتر بیاد
پ.ن: حالا اگه میخواستیم اول مهر بریم سر کلاس مثلا معادلات روزا اینقدر زود میگذشت!!
دقیقا گفتین کجاییم الان بین زمین و اسمون نمدونی بیفتی پایین یا بری بالا ای بابا فک کنم دقیقا بخواد راس ۰۰:۰۰شب دهم بیاد...
دقیقا
نمیکنن زودتر اعلام کنن
استرس بدی دارم

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  
نه دانشکاه ازاد اصولا ۹ صبح اعلام میکنه
من فکر نمیکنم دهم بیاد.
اینها قرار بود دکتری رو نهم بدن و ارشد دهم
هیچ کودومش خبری نشده

Re: RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - HamedNet - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  
من فکر نمیکنم دهم بیاد.
هیچ کودومش خبری نشده
اگه قرار بود فردا دکترا اعلام بشه باید تا الان تو سایت مرکز آزمون اعلام میشد.
بوی تاخیر میاد

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۸ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
من فکر نمیکنم دهم بیاد.
هیچ کودومش خبری نشده
بوی تاخیر میاد

نظر من هم همینه
دهم نمیاد. Huh Angry

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ ب.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ق.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  پاسخ مرکز آزمون در رابطه با زمان اعلام نتایج.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پاسخشون نشون میده ک چقد دقیقا دستشون درد نکنه...حواسشون نیست با جوونه ملت با قلبش دارن بازی میکنن رفتم دکتر باورکنید میگه از استرسته ای بابا مامانم میگه این تاوقتی مهندسی نگرفته بود استرسمه مهندسی داشت الان استرسه ارشد داره استرسه کار استرسه دکتری استرسه رفتن ب اونور بیخود و بی جهت اینم از مامانم ممنونشم.
استرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس اه.

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۲ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ق.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  پاسخ مرکز آزمون در رابطه با زمان اعلام نتایج.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
پاسخشون نشون میده ک چقد دقیقا دستشون درد نکنه...حواسشون نیست با جوونه ملت با قلبش دارن بازی میکنن رفتم دکتر باورکنید میگه از استرسته ای بابا مامانم میگه این تاوقتی مهندسی نگرفته بود استرسمه مهندسی داشت الان استرسه ارشد داره استرسه کار استرسه دکتری استرسه رفتن ب اونور بیخود و بی جهت اینم از مامانم ممنونشم.
نتایج تا قبل از نیمه شهریور میاد

Re: RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - HamedNet - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۸ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
من فکر نمیکنم دهم بیاد.
هیچ کودومش خبری نشده
بوی تاخیر میاد

نظر من هم همینه
دهم نمیاد. Huh Angry
هیچکدوم از کارای اینا رو برنامه نیست
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۹ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ق.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  پاسخ مرکز آزمون در رابطه با زمان اعلام نتایج.

وااای!
وضعیت شما دخترا از ما پسرا که بهتره
ما استرس نظام وظیفه داریم که الان بال بال میزنیم
شما دیگه چرا
انگار تا ۱۵ سر کاریم

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ

اقا حامد ، پس ما هم درد هستیم
من هم مشکل سربازی دارم.این نتایج خیلی حیاتی شده برای من
خانم ها نباید استرس داشته باشند. نشد بهمن! والا.

Re: RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - HamedNet - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۴ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  اقا حامد ، پس ما هم درد هستیم
پس شما هم مشمول هستید؟
عاقبت میشیم این !!! سر چهارراه!!!
خوبه حداقل یه همدرد دارم

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۸ ب.ظ

نخیرم باورکنید حالا من کار ب پسر دختر ندارم اما من هرقدمی میخام واسه ی کلاس یا ی کار بردارم میگن واسه ببینیم نتایجت چی میشه حالا خب تا موقع نتایج بیاد خوب نباشه چی از این کلاسا و وقتم رد میشه که .....

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۸ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۴ ب.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  اقا حامد ، پس ما هم درد هستیم
پس شما هم مشمول هستید؟
خوبه حداقل یه همدرد دارم

تراز شما بهتر هست. من اون موقع که درصد هاتون گذاشتید دیدم.
به نظرم شیراز میارید.

Re: RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - HamedNet - 08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۳۶ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۸ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  نخیرم باورکنید حالا من کار ب پسر دختر ندارم اما من هرقدمی میخام واسه ی کلاس یا ی کار بردارم میگن واسه ببینیم نتایجت چی میشه حالا خب تا موقع نتایج بیاد خوب نباشه چی از این کلاسا و وقتم رد میشه که .....
این چیزی که شما میگید وضعیت من هست از بعده کنکور
اگر جایی که میخوام نشم باید دفترچه پست کنم برم آموزشی!
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۸ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۴ ب.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  اقا حامد ، پس ما هم درد هستیم
پس شما هم مشمول هستید؟
خوبه حداقل یه همدرد دارم

تراز شما بهتر هست. من اون موقع که درصد هاتون گذاشتید دیدم.
به نظرم شیراز میارید.
خدا از زبونتون بشنوه
ایشاالله شما هم به سلامتی هرجا که دوست دارید قبول شید