تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 29 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ

چی من نفهمیدم جوابای ازاد کیه جوابای دولتی کی هستش

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - mm123456789 - 30 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ق.ظ

طبق اطلاعیه سازمان سنجش جواب ارشد سراسری ۳شهریور میاد
برای آزاد هم امشب توی اخبار حسینی بای گفت قبل از ۱۰ شهریور اعلام میشه

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ق.ظ

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد درباره زمان اعلام نتایج پذیرشهای این دانشگاه، گفت: نتایج نهایی ارشد و دکتری همچنین آزمون سراسری بین روزهای ۹ تا ۱۰ شهریورماه اعلام می شود.

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 02 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ق.ظ

وای چه استرسی دیرتر نمیشه اعلام شه من میترسم

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - negar.v - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ق.ظ

بچه ها یعنی دیگه دوشنبه ۱۰ شهریور جوابا میاد؟

Sent from my ME172V using Tapatalk

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ق.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  بچه ها یعنی دیگه دوشنبه ۱۰ شهریور جوابا میاد؟

فک کنم استرسه همش اه شما اولویت اول کجا زدی

Re: RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - negar.v - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۹ ب.ظ

(۰۴ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ق.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  بچه ها یعنی دیگه دوشنبه ۱۰ شهریور جوابا میاد؟

فک کنم استرسه همش اه شما اولویت اول کجا زدی
شهر خودم کرمانشاه

Re: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - HamedNet - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۸ ب.ظ

کاش زودتر بیاد
پ.ن: حالا اگه میخواستیم اول مهر بریم سر کلاس مثلا معادلات روزا اینقدر زود میگذشت!!

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 04 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ب.ظ

اگر امسال ۱۰ نتایج بدن.یعنی چند روز، زودتر از هر سال

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - HamedNet - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ق.ظ

پاسخ مرکز آزمون در رابطه با زمان اعلام نتایج.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ق.ظ

سلام
اقا حامد ضمیمه مشخص نیست

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - HamedNet - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۷ ق.ظ

(۰۵ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  سلام
اقا حامد ضمیمه مشخص نیست

سلام
آره، انگار سایت مشکل داره، تو پرشین گیگ آپلود کردم.

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ق.ظ

کاش بهش بگی اینکه اواسط شهریور هست که همه میدونن.یک زمان درست و حسابی اعلام کنن.
معاونت سنجش گفته ۹ و ۱۰ هست.

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - negar.v - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ق.ظ

چرا یک تاریخ دقیق نمیگن!
اواسط شهریور رو که دیگه همه میدونن

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 05 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ

اگر ۱۰ شهریور هم بیاد شانس اوردیم
الان ۵ شهریور هست. چهارشنبه.
پنج شنبه و جمعه هم دانشگاه ازاد فکر کنم تعطیل هست و زمان اعلام نتیجه هم دقیق چیزی نگفتند

دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت: پذیرش دانشجو در ۲۸۶ رشته کلیه مقاطع تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شده است که از امروز تا روزهای آینده به تدریج امکان ثبت نام هر مقطع برای داوطلبان ایجاد خواهد شد. علوی فاضل در ادامه افزود: متقاضیان علاقه مند ۱۲ رشته جدید کاردانی پیوسته و ۶ رشته جدید کاردانی ناپیوسته می توانند از ساعت ۱۲:۰۰ امروز مورخ ۵/۶/۹۳ با مراجعه به سایت معاونت سنجش و پذیرش به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. وی گفت: علاقه مندان تحصیل در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته می توانند از فهرست این رشته های جدید که در سایت وجود دارد یک رشته را انتخاب و ثبت نام کنند. معاون دانشگاه آزاد اسلامی در مورد رشته های کارشناسی گفت: علاقه مندان ۶۲ رشته کارشناسی طی روزهای آینده می توانند به صورت بدون آزمون و از طریق سایت
نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند که زمان دقیق آن از طریق سایت روابط عمومی اطلاع رسانی خواهد شد. وی افزود: در ۱۵۲ رشته کارشناسی ارشد و ۵۴ رشته دکتری تخصصی با اطلاع رسانی قبلی امکان انتخاب رشته برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون های سال ۹۳ این دو مقطع فراهم خواهد شد که زمان و چگونگی آن طی روزهای آینده اعلام خواهد شد. علوی فاضل در پایان گفت: انتخاب رشته در کلیه مقاطع تحصیلی یک فرصت جدید برای داوطلبان است که امکان ادامه تحصیل را برای متقاضیان علاقه مند فراهم خواهد کرد