تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - m-m - 16 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳ ب.ظ

من هم علوم و تحقیقات تهران انتخاب اولیه بعد تهران مرکزی درصد های تقریبیم ایناست
زبان ۶۰
ریاضی ۲۰
مشترک ۵۰
نرم ۳۰
هوش ۳۵

Re: RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - negar.v - 16 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳ ب.ظ)m-m نوشته شده توسط:  من هم علوم و تحقیقات تهران انتخاب اولیه بعد تهران مرکزی درصد های تقریبیم ایناست
زبان ۶۰
ریاضی ۲۰
مشترک ۵۰
نرم ۳۰
هوش ۳۵

با این درصد ها امکان نداره علوم تحقیقات تهران قبول نشین
!

Sent from my ME172V using Tapatalk

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - tofan - 16 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ

(۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ ب.ظ)مهرزاد ۳۳۳ نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ)tofan نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ)tofan نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۸ ب.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۰ ب.ظ)tofan نوشته شده توسط:  سلام دوستان
اینجا چند نفر انتخاب اولشون نرم افزار علوم تحقیقات هست؟
اگه یه اماری بگیریم بد نمیشه.
مرسی از همکاری دوستان.

منظورتون همان تحقیقات تهران هست?

بله منظورم همان تحقیقات تهران هست

چرا کسی همکاری نمیکنه؟؟؟؟
خواهشا دوستان نرم افزار علوم تحقیقاتی تهران بگن تا بدونیم اینجا چند نفر هستیم و وضیعت درصدها چطوره البته بطور تقریبی تا درصد قبول شدن رو تخمین بزنیم.مرسی.

من انتخاب اول علوم تحقیقات تهران نرم افزار بود انتخاب دوم هم قزوین همین ۲ تا انتخاب داشتم

درصدهاتون تقریبا چند میشن؟
در مورد علوم تحقیقات میگن خوابگاه نداره ،در موردش اطلاعاتی دارید؟

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - be_sooye_movafaghiat - 17 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ق.ظ

منم انتخابم علوم تحقیقات تهران هست...نرم افزار...

دوستان اگه میشه حدود درصد هاتون رو بگید اینجا همه تا بتونیم تخمینی بزنیم...

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ق.ظ

منم اولیش علوم تحقیقات تهران نرم هستش بعدم تهران مرکزی جنوب و بقیه شمالم داشت نه درصد نمتونم بگم بابا ای ول اونایی که درصدم میدونن ..........

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - be_sooye_movafaghiat - 18 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ب.ظ

undefined

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - ezra - 19 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ب.ظ

آقا کلیداش نیومده ؟

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 19 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ

نه نیومده اگه اومد به منم بگید هم کلید هم سوالا مرسی

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - ezra - 19 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ب.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  نه نیومده اگه اومد به منم بگید هم کلید هم سوالا مرسی

پس این ملت چجوری درصداشون رو حساب کردن ؟

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 19 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ب.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  آقا کلیداش نیومده ؟

خود سوالات نیامده چه برسه به کلید!@

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 19 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ب.ظ

همین دیگه دوست من نمدونم چه جوری درصد حساب کردن برو بچ لابد اونا زیادی کامپیوترین حافظشون بهتره از ما حافظمون نخود دیگه یام دارم شک میکنم اونادارن به ما نمیدن دیگه چی بگم ی احتمال دیگم هست درصد و همونجا حساب کردن دیگه سر جلسه .....

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - HamedNet - 19 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ

دوستان از تعطیلات لذت ببرید سه ماه دیگه نتایج میاد
بزارید بعد از اون اینقدر فکرشو بکنید
به امید موفقیت همه

Sent from my C6602

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 19 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸ ب.ظ

دل خجسته....

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - virtual girl - 20 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ق.ظ

واسه دانشگاه آزاد که سوال جوابا درست و حسابی بیرون نمیاد که !

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - neda_Network - 20 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ق.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  نه نیومده اگه اومد به منم بگید هم کلید هم سوالا مرسی

پس این ملت چجوری درصداشون رو حساب کردن ؟

حدودی دیگه Smileسوالایی که صد درصد زدی درست میگیری بقیه را غلط و میشه درصد گرفت اما دقیق نیست تا جواب بیاد باید صبور بودBlush