تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

Re: RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - HamedNet - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ب.ظ)HamedNet نوشته شده توسط:  یکسری پیمایش های آگاهانه و نا آگاهانه داریم
همشو بلد باشید کارتون راه می افته
هرچند کافی نیست

Sent from my C6602

درسته منظور شما همون الگوریتم های جستجوی آگاهانه و ناآگاهانه هست که دو فصل جداگانه هستند ... اوکی ممنون پس دیگه شبکه های عصبی رو نمیرم دنبالش !

اگر وقت کردید حتما بخونید ولی به نظر من اولویت اونا تو کنکور از اون یکی ها بالاتر هستن

Sent from my C6602

راستی موفق باشید

Sent from my C6602

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - دالوند - ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ ب.ظ

سلام دوستان
برای درس مهندسی نرم افزارebook معتبر (که همه سوالا ازاون باشه Big Grin) اگه دارید لطفا بزارید؟

میشه تو این چند روز فشرده خوندش؟Sad

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - sara901 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ

سلام بچه ها خسته نباشید Big Grin دوستان کسی سوالای ۸۷ به بعد ازاد ای تی + کلیدش رو داره؟ تو سایتم باشه لطفا لینک بدین پیدا نکردمSad امیدوارم موفق باشید همگیHeart

Re: RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - HamedNet - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خسته نباشید Big Grin دوستان کسی سوالای ۸۷ به بعد ازاد ای تی + کلیدش رو داره؟ تو سایتم باشه لطفا لینک بدین پیدا نکردمSad امیدوارم موفق باشید همگیHeart

احتمالا انتشارات ساد داره
کتاب فروشی ها دارن

Sent from my C6602

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - negar.v - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ

بچه ها طاقت بیارین دیگه آخرای راهه۰۰۰۰
خدایا هرکس که درس خونده و تلاش کرده و نشستن های طولانی و درد کمر و گردن رو تحمل کرده کمک کن

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - be_sooye_movafaghiat - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۲ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ

رتبه تون تو دولتی چند شده؟

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - HamedNet - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۴ ب.ظ

به به!
امشب همه آزادی ها جمعن!
دو روزه گیره پروژه هستم و هیچی نخوندم :'(

Sent from my C6602

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ

من که این هفته های اخر برنامم کلا به هم ریخته فعلا جمع بندی نکردم هه باید از فردا مگه ی خورده راحتتر شم این اخرا از همه مهمتره که اونم شیر تو شیره در حد .....امیدوارم امین نگارجون انشالله همه به خواسته ها و هدفشون که براش وقت گذاشتن برسند.

Re: RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - HamedNet - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  من که این هفته های اخر برنامم کلا به هم ریخته فعلا جمع بندی نکردم هه باید از فردا مگه ی خورده راحتتر شم این اخرا از همه مهمتره که اونم شیر تو شیره در حد .....امیدوارم امین نگارجون انشالله همه به خواسته ها و هدفشون که براش وقت گذاشتن برسند.

ایشاالله
واقعا این چند روزه بهم خیلی سخت گذشته
همش فکرم پیش درسه

Sent from my C6602

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - alma90 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ

نمیدونم چرا اصلا حس خوندن ندارم اینجا هم میای غمت میگیره از بس خلوتهConfusedConfused
یکی بیاد انرژی بده...فقط ۱۰ روز مونده

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - negar.v - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۰ ق.ظ

بچه ها همه خسته ایم اما نباید اجازه بدیم این خستگی باعث بشه زحمتامون هدر بره۰۰۰تا الان هر طوری که درس خوندیم دیگه گذشته ولی بیاین به خودمون قول بدیم این ۱۰ روز که باقی مونده با همه وجود درس بخونیم۰۰۰۰۰
تا میتونیم باید مرور کنیم۰۰۰۰۰

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - be_sooye_movafaghiat - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ق.ظ

بچه ها اصلا من نمی تونم مرور کنم اونایی که خوندمو... میبینم یادم نیست استرس میگیرم کلی..

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - alma90 - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ

بچها کدوم فصلای مهندسی نرم افزار مهم تره؟؟؟واسه نرم افزار

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)alma90 نوشته شده توسط:  بچها کدوم فصلای مهندسی نرم افزار مهم تره؟؟؟واسه نرم افزار
ی سوال که همیشه میاد از نرم افزار اینه که پروژه رو توضیح میده و میگه واسه طراحیش باید از کدوم مدل استفاده شه که بسته به پروژه مدل ابشاری و توسعه تکاملی و تدریجی .rupو ... رو انتخاب میکنی و یکیم وظایف مدیر پروژه و وظایف اعضای تیم و .... تست بزنی بهتره تا اینکه نرم و تئوری بخونی ...