تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 08 فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ

نگار جون ندارند کتابفروشی های شهر من توشون ساد پیدا نمیشه ولا نیست باید به کی سفارش بدم که بیارن ؟ منظورت اینترنتی به یک سایت سفارش بدم اره؟

Re: RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - negar.v - 08 فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۵۵ ب.ظ

(۰۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  نگار جون ندارند کتابفروشی های شهر من توشون ساد پیدا نمیشه ولا نیست باید به کی سفارش بدم که بیارن ؟ منظورت اینترنتی به یک سایت سفارش بدم اره؟

به همون کتابفروشی ها سفارش بدین

Sent from my ME172V using Tapatalk

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - negar.v - 10 فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ق.ظ

بچه ها ۹ هفته دیگه مونده تا کنکور....درسا رو تموم کردین؟من نرم افزار و هنوز تموم نکردم،بقیه درس ها هم هنوز مرور نکردم

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 10 فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ ب.ظ

(۱۰ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ق.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  بچه ها ۹ هفته دیگه مونده تا کنکور....درسا رو تموم کردین؟من نرم افزار و هنوز تموم نکردم،بقیه درس ها هم هنوز مرور نکردم

پیامت خیلی استرس داشت نگار وایییییییییی وقتی میگی دو ماه بهتربنظر میاد من الگوریتم شروع کردم مهندسی نرم وپایگاه و خوندم از این پیام استرسیا بزار که استرس میگیرم بهتر میخونم مرسیBig Grin

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - goodcrazygirl69 - 10 فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ ب.ظ

وای از همه عقب تر منم انگار Sad اره ازین پیامای استرس دار بذارین

Sent from my GT-I9200 using Tapatalk

Re: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - negar.v - 11 فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ق.ظ

بچه ها خداییش دو ماه وقت خوبیه،اگه ازش خوب استفاده کنیم.
یه جوری این دو ماه رو درس بخونیم که بعد از کنکور حسرت نخوریم
این روزا دیگه بر نمیگردهBig Grin

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - be_sooye_movafaghiat - 11 فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰ ب.ظ

سلام دوستان

آره دو ماه بهتره بگیم واقعا تا ۹ هفته Smile) ۹ هفته خیلی استرس داره Big Grin

من تازه می خوام شروع کنم! منتظر اعلام وضعیتای خفن! من باشین Big Grin

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - MosayebG - 15 فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ

سلام.
بچه ها خسته نباشید، من از فردا شروع می کنم. با این درس ها:
ساختمان داده
گسسته
سیستم عامل
پایگاه
نرم افزار
منطقی

موفق باشید

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 16 فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ق.ظ

(۱۵ فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ)MosayebG نوشته شده توسط:  سلام.
بچه ها خسته نباشید، من از فردا شروع می کنم. با این درس ها:
ساختمان داده
گسسته
سیستم عامل
پایگاه
نرم افزار
منطقی

موفق باشید

سلام موفق باشید و به امید خدا همه رو تموم کنید ی ماه دیگه بیشتر نمونده اولویت اولتون کجاست.

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - Pegasus - 16 فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹ ب.ظ

سلام بچه ها این مدت من چند بار خواستم بخونم یا یه روز خوندم اما بعدش ول کردم
اما تصمیم جدی گرفتم و از فردا با خوندن پایگاه داده (مدرسان) و نرم افزار(مدرسان) شروع میکنم و در ۲ هفته این دو تا رو تموم میکنم و بعد انشالا میرسم به دوره کردن...
برام دعا کنین بتونم بخونم چون دیگه واقعا "ارشد آزاد از آنچه در تقویم میبینید به شما نزدیک تر است" Smile

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - fo-eng - 16 فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ب.ظ

سلام دوستان منم دیگه درس خوندن رو رها کردم تا الان که دوبار شروع کردم و دارم ویدئوی هوش مصنوعی جناب رهنمون رو می خونم که ایشالله تمام بشه ...
واسه همتون آرزوی موفقیت دارم.

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - sara901 - 17 فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ ب.ظ

سلام به همگی بچه ها Tongue خسته نباشید همگی ما بیخیال این کنکور شدیم اما انگار اون بیخیال ما نمیشه خب سراسری رو که گند زدیم Cool میریم به سراغ ازاد که گند بزنیمBig Grin برو بچ قدیم هستن هنوز Huh میدونم الان دیره اما تنها کاری که ازم بر میاد اینه که دوباره شروع کنم و یه یا علی دیگه بگم با ارزوی موفقیت برا همتون Wink

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 18 فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ ق.ظ

(۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۱۳ ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  سلام به همگی بچه ها Tongue خسته نباشید همگی ما بیخیال این کنکور شدیم اما انگار اون بیخیال ما نمیشه خب سراسری رو که گند زدیم Cool میریم به سراغ ازاد که گند بزنیمBig Grin برو بچ قدیم هستن هنوز Huh میدونم الان دیره اما تنها کاری که ازم بر میاد اینه که دوباره شروع کنم و یه یا علی دیگه بگم با ارزوی موفقیت برا همتون Wink

سلام میشه انرژی خوندن بدید بابا اینجا چرا هیچکس نمیگه چی خونده چی مونده من الگوریتمم داره تموم میشه اما باید تست بیشتر کار کنم

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - negar.v - 18 فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ

بچه ها من تعداد ساعاتی که برای هر فصل درس ها باید می خوندمو نوشتم،تقسیم بر تعداد روزای باقی مونده تا کنکور کردم،تقریبا روزی ۴ ساعت مفید باید درس بخونم(من از وسطای آبان شروع کردم و با روزی ۳ ساعت خوندن،همینطوری لاک پشتی پیش رفتم)
این جوری دیگه استرسم کم شده،چون می دونم اگه هر روز،برنامه همون روز رو کامل انجام بدم،به برنامم میرسم،سعی می کنم تا ساعت ۵ عصر هم برنامه همون روزمو تموم کنم،بعدش دیگه استراحت میکنم،راستی منظورم از ۴ ساعت،۴ ساعت مفیده مفیده!Big Grin

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 20 فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ ب.ظ

سلام وخسته نباشید وای خدا اینجا یه نفر بیاد بگه چیکار میکنه من الگوریتم خوندم اما اصلاتست نزدم افرین نگار خسته نباشی خوب میخونی قبولی بهت تبریک میگم ازهمین الان لااقل تو بیا پیام استرس زا بزار.که حواس جمع شیم واسه خوندن