تالار گفتمان مانشت
فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - خانه سبز - ۰۹ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ

کتاب ۳۰۰۰ مساله در شبکه های کامپیوتری نو موجوده با تخفیف ۵۰ درصدی پشت جلد ۶۰۰۰ هزارتومان

فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - خانه سبز - ۱۰ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ق.ظ

بالا باش.........

فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - خانه سبز - ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ

داده ساختارها و مبانی الگوریتم ها از دکتر قدسی انتشارات فاطمی بسیار تمیز چاپ اول سال ۸۸ قیمت پشت جلد ۱۳ قیمت بنده برای فروش ۱۰ تومن
طراحی و پیاده سازی سیستم های عامل ترجمه و تالیف اندرواس تنن باوم و دکتر حقیقت بسیار تمیز ویرایش سوم تقیمت پشت جلد ۱۰ قیمت بنده برای فروش ۱۰ تومن

فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - eka - 27 فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۲۷ ق.ظ

(۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  داده ساختارها و مبانی الگوریتم ها از دکتر قدسی انتشارات فاطمی بسیار تمیز چاپ اول سال ۸۸ قیمت پشت جلد ۱۳ قیمت بنده برای فروش ۱۰ تومن
طراحی و پیاده سازی سیستم های عامل ترجمه و تالیف اندرواس تنن باوم و دکتر حقیقت بسیار تمیز ویرایش سوم تقیمت پشت جلد ۱۰ قیمت بنده برای فروش ۱۰ تومن
سلام
بنده
مدارمنطقی :پوران
سیستم عامل :پارسه(دکتر حقیقت)
طراحی الگوریتم :پوران و ۶۰۰مسئله
ساختمان داده :پارسه و ۶۰۰ مسئله
هوش :راهیان ارشد و پوران
شبکه :پارسه و پوران
پایگاه :راهیان ارشد
لازم دارم اگه داشتید بفرمایید که ازتون بخرم
باسپاس

فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - M0TRIX - 27 فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ

تو عنوان تاپیک نوشتی ۵۰% تخفیف داخل تاپیک به همون قیمت پشت جلد کتاب میفروشی؟

RE: فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - خانه سبز - ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ق.ظ

undefined

undefined

undefined

فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - خانه سبز - ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ق.ظ

تست میشه

با سلام و احترام
همه کتاب ها موجوده و ۵۰ درصد پشت جلد هستن همه کتاب ها
بجز ۲ کتاب پست اخر که ۳۰ درصد پشت جلد هستن
تاکید می کنم تعداد کتاب ها زیاده و ۵۰ درصد پشت جلد تخفیف دارن
در خدمتم با مهر.

با سلام و احترام
در خدمتم با مهر.

با سلام و احترام
در خدمتم با مهر.

فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - خانه سبز - ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۱۲ ب.ظ

بالا باش...

فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - خانه سبز - ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۱۰ ب.ظ

بالا باش....

فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - خانه سبز - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ب.ظ

بالا باش....

فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - خانه سبز - ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ب.ظ

بالا باش....

فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - خانه سبز - ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ

UP''''''''''

فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - خانه سبز - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۰۹ ب.ظ

خدا رو شکر راضی هستم...
همه کتابا موجوده

درخواست کتاب - bentolhodaaiini - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ

با سلام.وقتتون به خیر
من یه مدته دنبال کتابای ارشدم ولی متاسفانه نتونستم تهیه کنم. نمایشگاه کتاب هم نشد برم مشکل داشتم !!!!خرید همه کتایا از کتابفروشی هم برام خیلی سنگینه!
اگه ممکنه کتاباییو که درخواست میدمو یه جا برام کنار بذارید ممنونتون میشم تا اینجا اینا رو میخوام احتمالا تا شب بازم اضافه کنم فقط بدونید که خیلی بهشون احتیاج دارم لطفا دیگه قولشونو به کس دیگه ندین

طراحی الگوریتم (قدسی-پوران)
ساختمان داده (مقسمی-پوران)
پایگاه داده (مقسمی)
سیستم عامل (مقسمی و حقیقت پارسه )
محاسبات عددی (پوران)
آمار (پارسه -مدرسان شریف)
ساختمان گسسته( پوران- پارسه )
نظریه زبان (پوران -مدرسان شریف)
مدار منطقی (پوران -راهیان ارشدجلد ۲)
معماری (پوران- راهیان ارشد)
کامپایلر( پوران-راهیان ارشد جلد سوم)
ریاضی مهندسی( نیکو کار)
طراحی پیاده سازی (مهندسی کامپیوتر راهیان ارشد جلد سوم)
هوش (پوران-راهیان ارشد )
نرم افزار (پوران-پرسمن ترجمه سالخورده)
بازم ممنونم اگه ممکنه برا ارسال زود اقدام کنید خیلی بهشون احتیاج دارم!

فروش کتاب های کنکوری تست و منبع برای رشته های مهندسی کامپیوتر و ای تی با تخفیف ۵۰%!!! - خانه سبز - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ ق.ظ

تایپیک بالا باش...
پاسخ دادم ب دوست گرامی