تالار گفتمان مانشت
دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو. بیا بالا آقا ، بیا که جا نمونیا ) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو. بیا بالا آقا ، بیا که جا نمونیا ) - jamshidi - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ب.ظ

سلام به همهی دوستای عزیزی که مثل من بعد از ۷ ماه خوندن گند زدید. و امروز با اومدن کلید دیگه بهتون واقعا ثابت شد. خوب گذشته که گذشت دیگه هم نمیشه کاریش کرد. حتما فک میکنید از سرخوش بودن دارم انقد راحت از این هفت ماه حرف میزنم . نه بخدا منم درگیری زیاد داشتم از خیلی چیزا زدم و از بعضی چیزا هم نزدمBig Grin دوستان دیگه غصه خوردن نداره. ما تلاشمونو کردیم به هر دلیلی نشد. حالا هم دنیا به آخر نرسیده. "تا وقتی که زنده ام می تونم پس هیچ کس حق نداره منو قضاوت کنه ، وقتی هم که مردم واسم مهم نیست چی میگن":D از همین جا هم به تموم دوستای خوبی که حتی نمیشناسمشون و امسال موفق شدن تبریک میگم. دوستان اگه دوست داشتین برنامتون و یا درد دلاتونو اینجا بنویسید شاید یه گروه خیلی خوب و صمیمی شدیم واسه سال بعد. حق پناهتون

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ب.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  سلام به همهی دوستای عزیزی که مثل من بعد از ۷ ماه خوندن گند زدید. و امروز با اومدن کلید دیگه بهتون واقعا ثابت شد. خوب گذشته که گذشت دیگه هم نمیشه کاریش کرد. حتما فک میکنید از سرخوش بودن دارم انقد راحت از این هفت ماه حرف میزنم . نه بخدا منم درگیری زیاد داشتم از خیلی چیزا زدم و از بعضی چیزا هم نزدمBig Grin دوستان دیگه غصه خوردن نداره. ما تلاشمونو کردیم به هر دلیلی نشد. حالا هم دنیا به آخر نرسیده. "تا وقتی که زنده ام می تونم پس هیچ کس حق نداره منو قضاوت کنه ، وقتی هم که مردم واسم مهم نیست چی میگن":D از همین جا هم به تموم دوستای خوبی که حتی نمیشناسمشون و امسال موفق شدن تبریک میگم. دوستان اگه دوست داشتین برنامتون و یا درد دلاتونو اینجا بنویسید شاید یه گروه خیلی خوب و صمیمی شدیم واسه سال بعد. حق پناهتون

یعنی تا الان فقط دوستان امیدوار از این موضوع دیدن کردن دیگه باشه . یا شایدم همه امیدوارن جز من؟؟؟؟؟؟؟ در هر صورت موفق باشید

دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو) - f2000 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ

نه منم هستمSad

RE: دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو) - jamshidi - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  نه منم هستمSad

درصداتون چند شد؟ البته اگه دوست دارین بگین

دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو) - killerphp - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ

یعنی خراب این تاپیک زدنتم، می خوااااااااااااااااااااااااااااااااااامت
البته ناامید که نه، امیدم مثل همیشه به خداست
میرم سربازی ، البته سال بعد بازم کنکور میدم

امسال هم بیشتر تمرکزم روی کارم هست تا کنکور

ولی خوب اینکه بگم از درصدام عصبانی نیستم دروغه
کلا این دنیا اون چیزی نیست که بخوای به خاطر یه اتفاق ناامید شی

RE: دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو) - f2000 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ)jamshidi نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)f2000 نوشته شده توسط:  نه منم هستمSad

درصداتون چند شد؟ البته اگه دوست دارین بگین

جالب نبود

دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو) - nasim** - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ ب.ظ

منم نصفه نا امیدم:-(

RE: دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو) - jamshidi - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ)killerphp نوشته شده توسط:  یعنی خراب این تاپیک زدنتم، می خوااااااااااااااااااااااااااااااااااامت
البته ناامید که نه، امیدم مثل همیشه به خداست
میرم سربازی ، البته سال بعد بازم کنکور میدم

امسال هم بیشتر تمرکزم روی کارم هست تا کنکور

ولی خوب اینکه بگم از درصدام عصبانی نیستم دروغه
کلا این دنیا اون چیزی نیست که بخوای به خاطر یه اتفاق ناامید شی

قربونت داداش. اتفاقا منم ایت تاپیکو زدم تا بگم که بگم ما باید امیدوار باشیم و خودذنی نکنیم. Big Grin " کلا این دنیا اون چیزی نیست که بخوای به خاطر یه اتفاق ناامید شی" قبول دارم انصافا. منم باس برم سربازی. خدمت مقدسسسسسسسسس

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  منم نصفه نا امیدم:-(

نه دیگه قرار نبود تمارض کنیداااااا. شما که درصداتون خوب بود. شما امیدوار باش ان شاالله قبولید

RE: دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو) - f2000 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  منم نصفه نا امیدم:-(

کاش همه نا امیدها درصدهاشون شبیه شما بود Big Grin

دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو) - mary1234 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ

منم با اومدن کلید خیلی دپرس شدم که بعد ۶ ماه درس خوندن اینطوری بشه!
دروس مشترکم افتضاح شد!!!!!!!!! Sad :-(

دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو) - nasim** - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ

هییییییییی...اگه منظورتون از قبولی ,قبولی تو مجازی و غیر انتفاعیه که کلا ناامیدم....اگه یه نگاه به درصدای بچه ها بندازید میبینید چقققققققدر درصدای بهتر هست.

RE: دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو) - jamshidi - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۱۴ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  هییییییییی...اگه منظورتون از قبولی ,قبولی تو مجازی و غیر انتفاعیه که کلا ناامیدم....اگه یه نگاه به درصدای بچه ها بندازید میبینید چقققققققدر درصدای بهتر هست.

ببخشید دانشگاه آزاد قزوین می خوندید؟

دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو) - nasim** - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ

نه پیام نور میخوندم....مگه شما آزاد قزوین هستید؟

Re: دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو) - sahar-it88 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ

منم هستم

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو) - zander - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ

Sad Sad Sad

RE: دوستان نا امید بیان بالا(بپرین تو) - jamshidi - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۵۴ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۰ ب.ظ)nasim** نوشته شده توسط:  نه پیام نور میخوندم....مگه شما آزاد قزوین هستید؟
نه منم پیام نور قزوین خوندم. IT

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ)sahar-it88 نوشته شده توسط:  منم هستم

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

واسه شما هم حاضر زدمBig Grin