تالار گفتمان مانشت
بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - نازان - ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ

سلام دوستان واقعا خسته نباشید.
از آزمون چند ساعت پیش کیا راضیند؟
وقت کم نیاوردین؟
بنظرتون امتحان چطور بود؟
بنظر من که سخت بود.

بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - f_shiry1356 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ

سوالای الگوریتم افتضاح بود واقعا معلوم نیست از کجا طرح شده بود من ۳ تا منبع رو خونده بودم دریغ از یه سوال

RE: بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - hichagha - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ق.ظ

سلام.
پایگاه داده: بیشتر گرایش به پایگاه داده پیشرفته داشت. ولی خوب بود
سیستم عامل: گرایش به سیستم عامل کارشناسی داشت. من خیلی خوب نزدم. ۹ تا
مهندسی نرم افزار و ساختمان داده و طراحی الگوریتم: نمیییییییییییی دونم.
زبان: به نظرم خیلی ساده بود. خارج از نرمال بود
اولین کنکوری بود که تنها یک دفترچه آزمون داشت
راستی به نظر من هم زمان کم بود

بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - khoofi66 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ

راستش امتحان بدک نبود..
سال اولی بود که شرکت می کردم..
کلا ۳۰ تا سوال از ۱۰۰ تا سوال تخصصی رو جواب دادم، مهندسی نرم رو اصلا نزدم چون نه تو کارشناسی خونده بودم و نه تو ارشد. یعنی میشه گفت از ۷۵ تا سوال به ۳۰ تا جواب دادم و فکر کنم برای سال اول بد نباشه..

RE: بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - kh2011 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ب.ظ

سلام
به نظر من سوالات طراحی الگوریتم بیشتر از کتاب clrs بود.
پایگاه داده هم سخت بود

بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - remis123 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ

من احتمالا درصدام به این صورته؟
به نظر دوستان رتبم چطوری میشه؟ مجاز میشم؟

زبان ۶۰ درصد
پایگاه داده ۴۵ درصد
سیستم عامل بین ۳۵ تا ۴۰
الگوریتم ۳۰
نرم افزار ۲۰

بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - نازان - ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ق.ظ

remis123 مگه جواب سوالات اومده؟
اگه سوال و جواب ها رو دارید، میشه اینجا بذارید که ما هم ببینیم ممنون میشیم.

بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - remis123 - 28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ

"نازان" سوال ها و جواب ها نیومده
چیزی که من گفتم تخمینیه

من تعداد سوال هایی رو که زدم روی برچسب داوطلبی یادداشت کردم. بعد از آزمون درصدام و تخمین زدم

RE: بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - behbod121 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ

سلام دوستان
زبان خیلی خوب بود ولی وقت نکردم بزنم ۶ تا زدم
الگوریتم از سید جوادی یه دور خونده بودم ۲ تا سوالش عین جزوه اش بود از بازگشتی ها
سیستم عامل توزیع شده از جزوات رحمانی ، برومندنیا، ابراهیمی مقدم و نمونه سوالات فراگیر بود ۱۸تا زدم
پایگاه داده از جزوات روحانی و محسن زاده ، فراهانی و نمونه سوالات فراگیر بود ۲۰ تا زدم
مهندسی نرم افزار خیلی سخت بود کلا از پرسمن آخرین ویرایش که ترجمه نشده بود ولی با این حال با استفاده از جزوات محسن زاده و فسمت تست پرسمن ۱۴ تا زدم

در کل تایم خیلی کمتره ای کاش وقت داشتم زبان و می زدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

RE: بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - mehdifarahani - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ

وقت آزمون کم بود.
سوالات سیستم عامل لیسانس زیاد بود

RE: بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - narmafzar1 - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ

سلام
پایگاه داده ها امسال سخت تر بود چون سال قبل اولین سال تستی بود و حرفه ای نشده بودن در طراحی تستی من ۱۵ تا زدم
مهندسی نرم افزار ۴ تا
سیستم عامل ۱۰ تا
زبان ۲ تا
بهر حال امسال خوب نبود به نسبت خوندنم

بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - maryam... - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ق.ظ

شهریه دکتری دانشگاه ازاد هر ترم چقدره؟؟؟؟/ فک کنم زیاد باشه قبول شدین میرید؟

بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - remis123 - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ

سطح سوالات زبان امسال در حد دیپلم بود و کسایی که وقت کردن به تمام سوالات جواب دادن.
سوالات پایگاه داده هم با این که ضریب ۳ داره ساده بود. منبع سوالات چه در سطح کارشناسی و چه ارشد مشخص بود و طبق پیش بینی

نرم افزار سخت بود. تا جایی که خاطرمه ۵ یا ۶ سوال از پرسمن اومده بود (سوال مدیریت ریسک، آزمایش افزایشی، مدل توسعه کاربرد RAD ، مدل های نمایش معماری، طراحی واسط کاربر، استقلال تابعی). ۴ سوال از جزوه ارشد محسن زاده بود (مدل معماری مرجع، پیکربندی، و دو سوال از فصل کیفیت). ۸ سوال از RUP, USDP و شی گرایی اومده بود که هنوز کسی نفهمیده منبع این قسمت از سوالات چی بوده. ولی مطمئنا هارون آبادی و محسن زاده و پرسمن نبوده.

زبان و پایگاه داده که آسون بوده همه خوب زدن و نرم افزار که سخت بوده اکثرا مشکل داشتن. پس خیلی در رتبه ها تاثیری نمی زاره

من فکر می کنم چیزی که رتبه های امسال رو تعیین می کنه سیستم عامل و الگوریتم. انصافا نه خیلی سخت بودن و نه خیلی آسون. کلا سوالات تلکیف روشنی داشت.

بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - majid36809 - 14 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ

سلام بر مهندسین و دوستان
من ارشد شبکه از دانشگاه ازاد گرفتم حالا چون دکترا دانشگاه ازاد تو ایران نداره می خوام دکترا نرم افزار بخونم اگر کسی راجب منابع یا هر اطلاعات دیگه کمکم کنه بسیار ممنون می شم

از دیار مردمان مانشت
با تشکر

RE: بحث در سوالات دکترای آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار ۹۳ - ymsyms - 26 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ)remis123 نوشته شده توسط:  من احتمالا درصدام به این صورته؟
به نظر دوستان رتبم چطوری میشه؟ مجاز میشم؟

زبان ۶۰ درصد
پایگاه داده ۴۵ درصد
سیستم عامل بین ۳۵ تا ۴۰
الگوریتم ۳۰
نرم افزار ۲۰

با این درصدهایی که شما زدین نفر اولین میشین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ)remis123 نوشته شده توسط:  سطح سوالات زبان امسال در حد دیپلم بود و کسایی که وقت کردن به تمام سوالات جواب دادن.
سوالات پایگاه داده هم با این که ضریب ۳ داره ساده بود. منبع سوالات چه در سطح کارشناسی و چه ارشد مشخص بود و طبق پیش بینی

نرم افزار سخت بود. تا جایی که خاطرمه ۵ یا ۶ سوال از پرسمن اومده بود (سوال مدیریت ریسک، آزمایش افزایشی، مدل توسعه کاربرد RAD ، مدل های نمایش معماری، طراحی واسط کاربر، استقلال تابعی). ۴ سوال از جزوه ارشد محسن زاده بود (مدل معماری مرجع، پیکربندی، و دو سوال از فصل کیفیت). ۸ سوال از RUP, USDP و شی گرایی اومده بود که هنوز کسی نفهمیده منبع این قسمت از سوالات چی بوده. ولی مطمئنا هارون آبادی و محسن زاده و پرسمن نبوده.

زبان و پایگاه داده که آسون بوده همه خوب زدن و نرم افزار که سخت بوده اکثرا مشکل داشتن. پس خیلی در رتبه ها تاثیری نمی زاره

من فکر می کنم چیزی که رتبه های امسال رو تعیین می کنه سیستم عامل و الگوریتم. انصافا نه خیلی سخت بودن و نه خیلی آسون. کلا سوالات تلکیف روشنی داشت.

۱- زبان کلی نکته داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۲- پایگاه هم کلی نکته داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۳- دوستان از کجا میگن اسون بود؟ شما اگر میانگین ۳۰% بزنین نفر اول میشین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!