تالار گفتمان مانشت
[دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
[دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - yahyazahedi - 14 دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ق.ظ

سلام
این مجموعه سوالات فناوری اطلاعات موسسه پارسه است که از ۲۵ % اول تا به امروز را بخاطر دوست عزیزم explorer قرار میدهم.
امیدوارم تمام کسانی که تلاش کرده اند در کنکور به نتیجه مورد دلخواهشان برسند.

۲۵% اول به همراه پاسخنامه
[url]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/url]

۲۵% دوم به همراه پاسخنامه
[url]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/url]

۵۰% اول به همراه پاسخنامه
[url]
[/url]

۲۵% سوم به همراه پاسخنامه
[url]
[/url]

۲۵% چهارم به همراه پاسخنامه
[url]
[/url]

۵۰% دوم به همراه پاسخنامه
[url]
[/url]

۱۰۰% اول به همراه پاسخنامه

۱۰۰% دوم به همراه پاسخنامه

برای همه بچه های مانشت اروزی موفقیت دارم .

[دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - abji22 - 15 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ق.ظ

بی نهایت سپاسگزار

[دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - parande27 - 29 دى ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ

بسیار بسیار سپاسگذارم
اگر مقدور هست آزمون جامع اول را هم بذارید

RE: [دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - yahyazahedi - 01 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ

(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۲۵ ب.ظ)parande27 نوشته شده توسط:  بسیار بسیار سپاسگذارم
اگر مقدور هست آزمون جامع اول را هم بذارید
بخاطر شما چشم Tongue.
پست آپدیت شد و ۱۰۰% اول به آن اضافه شد.

RE: [دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - hoomanab - 01 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۸ ب.ظ

خیر ببینس جوون

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

[دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - hamid88 - 01 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ب.ظ

مرسی و ممنون
بیش از حد نیازش داشتم
ایشالا دانشگاه تهران

[دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - mosiengineer - 02 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ق.ظ

سلام ۲۵% دوم هم دارید؟
همه رو زدم تموم شدBig Grin

RE: [دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - yahyazahedi - 02 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ق.ظ

(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ق.ظ)mosiengineer نوشته شده توسط:  سلام ۲۵% دوم هم دارید؟
همه رو زدم تموم شدBig Grin
۲۵% دوم که لینکشو گذاشتم.
اگر منظورتون جامع دوم هست که هنوز ازمون ندادیم.
ازمون دادیم ،چشم حتما میزارم.
اما دعا یادتون نره Tongue

RE: [دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - dahmardeh - 02 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ

(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۰۸ ق.ظ)yahyazahedi نوشته شده توسط:  سلام
این مجموعه سوالات فناوری اطلاعات موسسه پارسه است که از ۲۵ % اول تا به امروز را بخاطر دوست عزیزم explorer قرار میدهم.
امیدوارم تمام کسانی که تلاش کرده اند در کنکور به نتیجه مورد دلخواهشان برسند.

۲۵% اول به همراه پاسخنامه
[url]
[/url]

۲۵% دوم به همراه پاسخنامه
[url]
[/url]

۵۰% اول به همراه پاسخنامه
[url]
[/url]

۲۵% سوم به همراه پاسخنامه
[url]
[/url]

۲۵% چهارم به همراه پاسخنامه
[url]
[/url]

۵۰% دوم به همراه پاسخنامه
[url]
[/url]

۱۰۰% اول به همراه پاسخنامه

سلام دوستان
من پاسخنامه های دو تا آزمون جامع اول و دوم پارسه رو از سال قبل میخوام
اگه دارین میشه لطف کنید به ایمیلم بفرستید شدیدا نیاز دارم
dahmardeh.85@gmail.com

[دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - mosiengineer - 02 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ق.ظ

میشه رتبه هاتونو تو این آزمونا بگید؟
میخام مقایسه کنم ببینم در چه حدی امHuh
من توی ماهان ثبت نام کردم رتبه هام به ترتیب اینطوریه:
۷۴Dodgy
۲Smile
۱Smile
۴Smile
۷Smile
۸Smile
۷۹Exclamation

RE: [دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - hoomanab - 02 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ ب.ظ

ماشا الله رتبه هاتو ن مثل نمودار معادله درجه ۲ میمونه Big Grin
آزمونا با هم فرق میکنن. رتبه ها هم فرق میکنن. به این رتبه ها دل خوش نکنید. میخواید کارنامه پارسال نفر اول سنجشو بذارم واستون؟! تخمین رتبشم ۱ شد. رتبه کنکور ۲۵۰!!!

RE: [دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - mosiengineer - 02 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۲ ب.ظ

(۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  به این رتبه ها دل خوش نکنید. میخواید کارنامه پارسال نفر اول سنجشو بذارم واستون؟! تخمین رتبشم ۱ شد. رتبه کنکور ۲۵۰!!!

درست می فرمایید شما.
ولی خیلی از موقع ها هم رتبه یک ها از تو همین رتبه های برتر موسسات اومدن.
همه چیز بستگی به خود آدم داره که با این رتبه ها مغرور یا دلسرد نشهSmileSad
من سوالای تمام موسسات رو حل کردم سوالای کنکورهای ۸۵ به بعد رو هم حل کردم. سبک سوالات موسسات کلا خیلی با کنکور فرق داره!
شاید سوالای کنکور سخت باشه ولی خیلی روتین تره.

[دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - yahyazahedi - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ

جامع دوم نیز به پست اول اضافه شد،
شرمنده اگر بسیار خط خوردگی یا بعضا چک نویس هایم را پاک نکرده ام.

RE: [دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - hamid3pich - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۱ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ)yahyazahedi نوشته شده توسط:  جامع دوم نیز به پست اول اضافه شد،
شرمنده اگر بسیار خط خوردگی یا بعضا چک نویس هایم را پاک نکرده ام.

واقعا حال میکنم که بچه ها تو این سایت بخیل نیستن و دوست دارن که رفقاشون پیشرفت کنن.
دمت گرم ایشالا با رتبه عالی قبول شی شاد شیم از شنیدن خبرش

RE: [دانلود] آزمونهای آزمایشی مجموعه فناوری اطلاعات پارسه - *afsoon* - 12 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ

دوستان میشه بالاترین رتبه هارم بذارین
برا مقایسه لازم میشه Smile
لطف میکنین