تالار گفتمان مانشت
صدای کلاس ساختمان های گسسته جناب دکتر یوسفی - ۱۳۸۸ - نسخه‌ی قابل چاپ

صدای کلاس ساختمان های گسسته جناب دکتر یوسفی - ۱۳۸۸ - Morris - 25 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ق.ظ

سلام خدمت دوستان عزیز.
یکی از دوستان به این ویس ها احتیاج داشتند ولی متاسفانه لینک های موجود همگی از کار افتاده اند.
ویس ها مربوط به سال ۱۳۸۸ است.
در صفحه دانلود یک فایل PDF قرار داده ام که در آن مشخص نموده ام که در هر صدا، کدام فصول آموزش داده می شود.
شخصا از این ویس به همراه کتاب ساختمان های گسسته دکتر که توسط انتشارات پوران پژوهش چاپ شده است استفاده کردم. من از چاپ ۹۲ استفاده کردم و با اینکه صدا ها مربوط به ۴ سال قبل است، در حدود ۹۰ درصد با این کتاب هم خوانی داشت (تنها در فصل دو، تمرین ها کمی فرق می کرد و بهتر شده بود).

امیدوارم مفید باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: صدای کلاس ساختمان های گسسته جناب دکتر یوسفی - ۱۳۸۸ - Morris - 26 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ق.ظ

سلام خواهش می کنم نظر لطفتونه.
می گن زکات علم نشر آن است.
کیفیت این صدا به مراتب بالاتر است و به نظر من خیلی مطلوبه !!!

RE: صدای کلاس ساختمان های گسسته جناب دکتر یوسفی - ۱۳۸۸ - sara2aras - 26 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ

سلام ممنونم عالی بودنBlush

RE: صدای کلاس ساختمان های گسسته جناب دکتر یوسفی - ۱۳۸۸ - saleh330 - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ب.ظ

morris jun mamnun.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

RE: صدای کلاس ساختمان های گسسته جناب دکتر یوسفی - ۱۳۸۸ - fahimeh1234 - 22 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ق.ظ

کسی میدونه کتاب پوران گسسته چاپ ۸۹ با چاپ ۹۲ فرق داره یا نه؟؟؟

صدای کلاس ساختمان های گسسته جناب دکتر یوسفی - ۱۳۸۸ - A V A - 22 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ق.ظ

(۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ق.ظ)fahimeh1234 نوشته شده توسط:  کسی میدونه کتاب پوران گسسته چاپ ۸۹ با چاپ ۹۲ فرق داره یا نه؟؟؟

خود استاد خیلی تاکید کردن که چاپ اخر باشه، من حتی چاپ یکی مونده به اخرشم دارم با اخریه فرق داره