تالار گفتمان مانشت
کدام کتاب مرجع ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کدام کتاب مرجع ؟ - shahryar711 - 23 آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۳۱ ب.ظ

با عرض سلام
من می خواهم زمانی که کتاب پارسه و پوران رو خوندم برای محکم کاری یک کتاب مرجع هم بخونم بنظرتون کدام کتاب مرجع رو بخونم ؟

RE: کدام کتاب مرجع ؟ - mohammadali1990 - 23 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۳۱ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  با عرض سلام
من می خواهم زمانی که کتاب پارسه و پوران رو خوندم برای محکم کاری یک کتاب مرجع هم بخونم بنظرتون کدام کتاب مرجع رو بخونم ؟

استالینگز

RE: کدام کتاب مرجع ؟ - mohammad.ardeshiri - 30 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ق.ظ

بعد اینکه یه کتاب رو خوندی تازه میتونی سیلبرشاتز رو بفهمی حتما سیلبر بخون قدیمی استالینگز واسه کنکور جواب نمیده

RE: کدام کتاب مرجع ؟ - nima_7295 - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ق.ظ

سلام من سیستم عامل سیلبرشاتس(ویرایش ۸) ترجمه روحی و شهریاری انتشارات ناقوس(چاپ ۹۰) رو دارم می خوام کنکور۹۵ بدم به نظرتون همین رو بخونم یا سیلبرشاتس(ویرایش نهم) ترجمه انتشارات ناقوس(چاپ ۹۴) رو بخرم . آیا فرقی میکنه ویرایش ۸ و ۹؟

RE: کدام کتاب مرجع ؟ - pooyaa - 12 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۷ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ق.ظ)nima_7295 نوشته شده توسط:  سلام من سیستم عامل سیلبرشاتس(ویرایش ۸) ترجمه روحی و شهریاری انتشارات ناقوس(چاپ ۹۰) رو دارم می خوام کنکور۹۵ بدم به نظرتون همین رو بخونم یا سیلبرشاتس(ویرایش نهم) ترجمه انتشارات ناقوس(چاپ ۹۴) رو بخرم . آیا فرقی میکنه ویرایش ۸ و ۹؟
سلام
فک کنم اگر "چندبار" سیستم عامل پارسه(حقیقت) رو بخونی موفق تر بشی اگر هم با ویس یخونیش که دیگه عالیه
قدر وقتو بدون بجاش تست فراوون بزن یا مثلا تمرینات همین کتابهای مرجع درمرحله بعدWink