تالار گفتمان مانشت
اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰) - نسخه‌ی قابل چاپ

اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰) - tabassomesayna - 12 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ

سلام دوستان مانشتی
موقع ثبت نام در بند ۲۰یه مشکل عجیب به وجود میاد.من کد محل موسسه اخذ مدرک رو از طریق لینک جستجوی کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی پیدا میکنم و بعد که در تکست مربوطه وارد میکنم کنارش با رنگ سبز اسم دانشگاه مون میاد ولی یه علامت تعجب کنارش ظاهر میشه که نوشته مقدار وارد شده صحیح نیست !!! و اجازه ثبت نام نمیده
چی کار کنم به نظرتون ؟؟Undecided
Huh
[تصویر:  223836_sina.jpg]

RE: اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰) - good-wishes - 12 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ب.ظ

نحوه انتخاب کد رو تغییر بدید
ندیدم اما فکر کنم دو حالت انتخاب از لیست و ورود دستی داشته باشه . هر دو حال رو امتحان کنید

البته چنین سوالاتی رو باید از سنجش پرسید که من الان می پرسم ازشون

اما اگر دوستان با این مورد برخورد کردند و براشون حل شده اطلاع بدن ممنون میشیم

البته یه چیز دیگه هم هست . شما کد رو دستی ظاهرا وارد کردید
تایپ کردید یا کپی پیست کردید ؟ شاید کراکتر اسپیسی چیزی باهاش منتقل شده و اون فیلد رو از حالت عددی خارج کرده

اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰) - mhd3 - 12 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ ب.ظ

واسه منم دقیقا اینطوری میشه!
چند بارم امتحان کردم...

اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰) - mhd3 - 12 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ

من تایپ کردم بازم
کپی پیست کردم
هرکار کردم بازم خطا میده!! Sad(

RE: اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰) - tabassomesayna - 12 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ب.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  نحوه انتخاب کد رو تغییر بدید
ندیدم اما فکر کنم دو حالت انتخاب از لیست و ورود دستی داشته باشه . هر دو حال رو امتحان کنید

تایپ کردید یا کپی پیست کردید ؟ شاید کراکتر اسپیسی چیزی باهاش منتقل شده و اون فیلد رو از حالت عددی خارج کرده

ممنونم از پاسختون. اول کپی پیست کردم دیدم خطا داد پاک کردم تایپ کردم ولی باز همین طوری شد!

اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰) - sinaaaaa - 13 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ق.ظ

واسه منم خطا میده Sad
فکر کنم فقط ما غیرانتفاعی ها که با ۷ شروع میشیم این مشکل را داریم

RE: اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰) - moh3n.cinema - 13 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  سلام دوستان مانشتی
موقع ثبت نام در بند ۲۰یه مشکل عجیب به وجود میاد.من کد محل موسسه اخذ مدرک رو از طریق لینک جستجوی کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی پیدا میکنم و بعد که در تکست مربوطه وارد میکنم کنارش با رنگ سبز اسم دانشگاه مون میاد ولی یه علامت تعجب کنارش ظاهر میشه که نوشته مقدار وارد شده صحیح نیست !!! و اجازه ثبت نام نمیده
چی کار کنم به نظرتون ؟؟Undecided
Huh
[تصویر:  223836_sina.jpg]

سلام عزیز منم همین مشکلو دارم
ولی ببین فقط برای آموزشکده های فنی و غیر انتفاعی ها این مشکل وجود داره
دانشگاهایی مثل شریف و امیرکبیر و تهران و... و ازاد ها ارور ندارن.
مثلا منم دانشکده فنی شمسی پور بودم که ارور می ده

RE: اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰) - moh3n.cinema - 13 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۵۲ ق.ظ

(۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  نحوه انتخاب کد رو تغییر بدید

نه مشکل اینا نیست
کد درسته
چون دانشگاه رو می شناسه و اسمش رو کنار فیلد ثبت می کنه
اما اون علامت تعجب هم میاد
که برای همه دانشکده های فنی و غیر انتفاعی ها این اتفاق می افته.
وگرنه کد صحیحه و دانشگاه شناخته می شه

اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰) - tabassomesayna - 13 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ق.ظ

پس نتیجه ش این میشه که به ما غیر انتفاعی ها و فنی ها اجازه نمیدن ارشد شرکت کنیم Big Grin
میخوان دستگیرمون کنن Big Grin
ولی جدا" باید چکرد ؟؟

RE: اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰) - AEM4949 - 13 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ق.ظ

آقا این مشکلو سنجش هنوز حل نکرده ، ثبت نام کنیم؟جا موندیم ها!!Big Grin

RE: اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰) - good-wishes - 13 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ق.ظ

دوستان، سنجش پاسخ پیام رو اینگونه داد :

تاریخ ارسال درخواست : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲-۱۹:۱۹
عنوان درخواست : اشکال نرم افزاری در بند ۲۰ فرم ثبت نام | سلام موقع ثبت نام در بند ۲۰یه مشکل عجیب به وجود میاد.من... (ارسال خانم سایانا رو در ادامه اش نوشتم)
تاریخ ارسال جواب : ۱۳۹۲/۰۸/۱۳-۹:۴
پاسخ : با سلام این مشکل در حال بررسی است و تا یک ساعت دیگر مرتفع خواهد شد. با تشکر

اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰) - esisonic - 13 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ب.ظ

بچه دیگه نگران نباشید...
مشکل رو برطرف کردن...من الآن ثبت نام کردم رفت!! Big Grin
به امید قبولی هممون

اشکال در قسمت کد موسسه محل اخذ مدرک تحصیلی (بند ۲۰) - tabassomesayna - 13 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ

خدا رو شکر درست شد
ممنون خانم good-wishes