تالار گفتمان مانشت
تاثیر معدل در آزمونهای استخدامی - نسخه‌ی قابل چاپ

تاثیر معدل در آزمونهای استخدامی - donyajoon24 - 07 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ

سلام
بچه ها یه سوال دارم:
از اونجایی که تمامیه آزمونهای استخدامی معدل ۱۴ رو میخوان کسی میتونه با معدل ۱۳/۹۷ شرکت کنه؟ و اگه قبول شد ردش نمیکنن؟

RE: تاثیر معدل در آزمونهای استخدامی - dadashe.yazdani - 24 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ق.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)donyajoon24 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها یه سوال دارم:
از اونجایی که تمامیه آزمونهای استخدامی معدل ۱۴ رو میخوان کسی میتونه با معدل ۱۳/۹۷ شرکت کنه؟ و اگه قبول شد ردش نمیکنن؟

با سلام خدمت دوست گرامی
خیر . شما از لحاظ ایین نامه ازمون استخدامی شرایط کافی را ندارید لذا در صورت قبولی از طرف هیات گزینش در مصاحبه رد می شوید.
موفق باشید

RE: تاثیر معدل در آزمونهای استخدامی - dokhtare payiz - 14 فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)donyajoon24 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها یه سوال دارم:

یکی از استادام که تو بخش مصاحبه هم هست میگه با معدل بالا ثبت نام کنین موقع مصاحبه مدرکا رو میبینن به اندازه ی معدلتونم ازتون میپرسن

RE: تاثیر معدل در آزمونهای استخدامی - diligent - 14 فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ

(۱۴ فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)donyajoon24 نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها یه سوال دارم:

یکی از استادام که تو بخش مصاحبه هم هست میگه با معدل بالا ثبت نام کنین موقع مصاحبه مدرکا رو میبینن به اندازه ی معدلتونم ازتون میپرسن
سلام. دوست عزیز منظورتون اینه که معدلمون رو بالاتر از چیزی که واقعا هست بنویسیم؟!Huh چطور میشه آخه به این تناقض گیر ندن!

RE: تاثیر معدل در آزمونهای استخدامی - mcse2010 - 15 فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ

(۱۴ فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  
بچه ها یه سوال دارم:

یکی را میشناسم که تو ازمون استخدامی بانک معدل بالا زد و قبول شد و مصاحبه....بالخره مشغول شد ولی بعد از۳ماه که بانک از دانشگاه یا وزارت علوم استعلام گرفت!فهمیدند که معدل واقعی نیست...و طرف را اخراج کردند
عزیز من استعلام میگرند،همینجور ینیست که!!!!!!!!!!!!!!!!!!Undecided

تاثیر معدل در آزمونهای استخدامی - crevice - 15 فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ

اگر تبصره پ برای شما حکم فرما هست به اندازه قدرت نفوذ تبصره تون نگران نباشید و اگر هم این تبصره رو ندارید با معدل ۱۹ هم کار به جایی نمیرسه!

RE: تاثیر معدل در آزمونهای استخدامی - dokhtare payiz - 23 فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ

(۱۴ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵ ب.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  
بچه ها یه سوال دارم:

سلام. دوست عزیز منظورتون اینه که معدلمون رو بالاتر از چیزی که واقعا هست بنویسیم؟!Huh چطور میشه آخه به این تناقض گیر ندن!

میگه بگین اشتباه شده تو مصاحبه بتونی سوادتو به رخ بکشی از معدل چشمپوشی میکنن