تالار گفتمان مانشت
[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - Elena_71 - 04 آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ

مرسسسسسسسسسسسیی

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - m@hboobe - 04 آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ق.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  سلام میشه یه جای دیگه مثل مدیافایر و... آپلود کنید.من نمیتونم دانلود کنم.با تشکرSmile
سلام
لینک ها رو کپی کنید و با IDM ( دانلود منیجر) دانلود کنید...

(۰۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)mr_asadi نوشته شده توسط:  فقط قبل اسکن اگه پاک کنید و تمیزتر بزارین مدیونتم میشیم.
اینجوری بقیه هم میتونن آزمونها رو شبیه سازی کنن .
سلام . سعی میکنم ازمونای بعدی تفکرات موقع ازمون رو پاک کنم Wink

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - aniss - 04 آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ

وای چه عالی!
خیلی ممنون لطف کردی.
موفق باشی

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - hamid88 - 05 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ

بینهایت سپای
دوستان آی تی کجان؟
آپلود کنین لطفاً

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - sybarite - 05 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ ق.ظ

فایل بودجه بندی قابل دانلود نیست

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - m@hboobe - 05 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ق.ظ

(۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ ق.ظ)sybarite نوشته شده توسط:  فایل بودجه بندی قابل دانلود نیست
لینک جدید بودجه بندی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پست اصلی هم به زودی ویرایش خواهد شد!

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - aamitis - 05 آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ق.ظ

ممنون

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - soomo - 05 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ق.ظ

مرسی خیلی خوب بود

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - hps - 05 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ب.ظ

خیلی ممنون دوست عزیز

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - ayfer.a11 - 05 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ

مرسی دوست عزیز

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - مهرشاد - ۰۵ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ب.ظ

ای تی؟؟؟:-((((((((((

[دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - marisa - 05 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ب.ظ

بچه ها لطفا یکی آیتی هم بزاره

RE: [دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - Xilinx - 07 آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ق.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  سلام میشه یه جای دیگه مثل مدیافایر و... آپلود کنید.من نمیتونم دانلود کنم.با تشکرSmile
سلام
لینک ها رو کپی کنید و با IDM ( دانلود منیجر) دانلود کنید...
مثل اینکه اون موقع که خواستم دانلود کنم سرور مشکل داشته.دانلود شد.با تشکرSmile

RE: [دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - naznaz - 10 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ق.ظ

تشکر فراوان دوست عزیز بابت اپلود آزمونها

RE: [دانلود]آزمون های آزمایشی پارسه -مهندسی کامپیوتر -سال ۹۲(کنکور ۹۳) - msaki - 10 آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۰۶ ب.ظ

واقعا دمت گرم...........Wink[/size]