تالار گفتمان مانشت
اشکال در نصب برنامه متلب - نسخه‌ی قابل چاپ

اشکال در نصب برنامه متلب - jafarir - 02 آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ

سلام
من یه سی دی مطلب گرفتم بار اول که تونستم نصبش کنم تا وسط های installش اومد ، بعد یهو error داد و قطع شد
دفعه دوم که خواستم ۲باره نصب کنم دیگه نرفت تو قسمت install ، اصلا انگار cd مرده ، هیچ اتفاقی نمی افته ، حتی اومدم temp رو پاک کردم
واقعا موندم ، cd کار نمی کنه
البته این cd درسته ، قبلا یکی از دوستان نصب کرده بود ولی خب یادش نیست چی کار کرده بود
ممنون میشم اگه کسی می دونه راهنمایی کنهHuh

اشکال در نصب برنامه متلب - The BesT - 02 آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ

سلام
اول از فیلم راهنمایی که دارند طریقه نصب را مشاهده کنید یا اگر نوشتاری توضیح داده مشاهده کنید.

و معمولا در چنین مواقعی که اینجور خطا میده موقعی که سیدی را میگذارید و برنامه نصب خودکار اجرا میشود،از برنامه خودکار اجرا نگیرید و شروع به نصب نکنید.بلکه توی my computer روی فولدر مربوط به سیدی رام برید و کلیک راست کنید و open in new window را بزنید و تمام فایلهای مربوط به نصب برنامه متلب قابل مشاهده هستند که فایل مربوط به set up را پیدا کنید و اجرا کنید و از این طریق برنامه را نصب کنید.
اگر اینجوری هم باز هم خطا داد ایراد از برنامه متلب هست یا سیدی خش دار هست و همچین مشکلاتی هست که اجازه نصب نمیده
Smile

اشکال در نصب برنامه متلب - one hacker alone - 05 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ ق.ظ

من خودم همیشه از نسخه ی همراه استفاده میکنم که نیاز به نصب نداره و فضا الکی نمیگیره
اما خب شما پوشه تمپ رو خالی کنید و دیگه اینکه امکان اینکه ویندوز مشکل داشته باشه هست
ویروسی هم که نیستید؟