تالار گفتمان مانشت
[خرید]کتاب ساختمان گسسته - قلی زاده - نسخه‌ی قابل چاپ

[خرید]کتاب ساختمان گسسته - قلی زاده - jaroon - 27 تیر ۱۳۸۹ ۰۷:۲۴ ب.ظ

سلام من کتاب ساختما گسسته قلی زاده رو میخوام.

کتاب ساختمان گسسته - admin - 09 مرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۳۲ ق.ظ

من خودم قبلاً داشتم الان هر چی گشتم پیدا نکردم. می خواستم مجانی بفرستم که پیداش نکردم. یه سری کتاب کلاً پیش من هست که شاید به درد دوستان بخوره و می خوام بر اساس نیاز دوستان و امتیاز اونها تو مانشت تقدیم کنم.
[ نکته‌: برخی دست نوشته‌ها و کارهایی که توی کتاب های کنکوری کردم براتون حتماً جذاب خواهد بود، تاریخ های داخل کتاب‌ها و خیلی از این چیزها شاید به برخی‌ها یه سری راهنمایی‌ها بده، بخصوص کسایی که خیلی تنبلی می کنن!Smile ]

RE: کتاب ساختمان گسسته - HighVoltage - 09 مرداد ۱۳۸۹ ۰۸:۰۸ ب.ظ

(۰۹ مرداد ۱۳۸۹ ۰۲:۳۲ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  من خودم قبلاً داشتم الان هر چی گشتم پیدا نکردم. می خواستم مجانی بفرستم که پیداش نکردم. یه سری کتاب کلاً پیش من هست که شاید به درد دوستان بخوره و می خوام بر اساس نیاز دوستان و امتیاز اونها تو مانشت تقدیم کنم.
[ نکته‌: برخی دست نوشته‌ها و کارهایی که توی کتاب های کنکوری کردم براتون حتماً جذاب خواهد بود، تاریخ های داخل کتاب‌ها و خیلی از این چیزها شاید به برخی‌ها یه سری راهنمایی‌ها بده، بخصوص کسایی که خیلی تنبلی می کنن!Smile ]

من آمادگی خودم رو اگر شایسته باشم برای دریافت حداقل یکی از کتاب های کنکوری پرورده شما اعلام می کنم. Big Grin

RE: [خرید]کتاب ساختمان گسسته - قلی زاده - Nastaran. - 09 مرداد ۱۳۸۹ ۰۸:۲۱ ب.ظ

من این کتاب رو دارم.چاپ سال ۸۴ هستش.می تونم بگم با کتاب نو فرقی نداره چون خیلی کم خوندمش.اگه مایلید آدرس بدید پست کنم.

[خرید]کتاب ساختمان گسسته - قلی زاده - ف.ش - ۱۳ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۰۸ ب.ظ

من خودم از کسی امانت گرفتم .

این نکته رو بگم که قیمت فعلی کتاب ۷۰۰۰ تومان است.