تالار گفتمان مانشت
کسی میدونه تراز هوش واحدقزوین پارسال چند بوده؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کسی میدونه تراز هوش واحدقزوین پارسال چند بوده؟ - paki64 - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ

سلام
کسی میدونه تراز هوش واحد قزوین پارسال چند بوده؟
و تکمیل اول تا چه ترازی ورداشته ؟
ممنون میشم کمکم کنید
آخه من امسال ترازم ۶۴۱۰ شده و هوش واحد قزوین ترازش ۶۶۹۵ شده میخوام ببینم تراز پارسال تو تکمیل چندتااومده پایین آیا بنظرتون قبول میشم یا نه؟Sad

RE: کسی میدونه تراز هوش واحدقزوین پارسال چند بوده؟ - good-wishes - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ق.ظ

دوستان اینجا تراز امسال و پارسال رو گذاشتند . طبق اونچه در فایل نوشته پارسال قزوین ۶۱۴۷ بوده اما ننوشته چه رشته ای

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو این وبلاگ هم یه سری اطلاعات هست که الان پیدا کردم :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امیدوارم به دردتون بخوره
اونجور که اونجا نوشته :
دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین (گرایش هوش مصنوعی ):
نمره آخرین نفر پذیرفته شده :۶۹۹۹ رتبه آخرین نفر پذیرفته شده :۲۳

اصلا چرا راه دور بریم شما این بخش مانشت رو دیدید ؟ آخرین تراز پارسال و حتی تکمیل ظرفیت رو دوستان گذاشتند من دقیق نگاه نکردم اما حتما مورد شما هم در اون باید باشه :

RE: کسی میدونه تراز هوش واحدقزوین پارسال چند بوده؟ - paki64 - 27 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ب.ظ

سلام ممنونم از لطفتون خیلی زیاد
ولی من اینها رو نگاه کردم کسی چیزی راجب هوش نمیدونه و چیزی نیست

کسی میدونه تراز هوش واحدقزوین پارسال چند بوده؟ - arashmobileboy - 28 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ب.ظ

سلام.تو تکمیل ظرفیت دوم تا جایی که میدونم تا حدود ۵۸۰۰ رو گرفتن.