تالار گفتمان مانشت
دوستان با رتبه ۳۰۹ نرم کجارو میشه آورد؟تورو خدا جواب بدین دیگه - نسخه‌ی قابل چاپ

دوستان با رتبه ۳۰۹ نرم کجارو میشه آورد؟تورو خدا جواب بدین دیگه - elahe007 - 17 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۸ ق.ظ

دوستان با رتبه ۳۰۹ نرم امیدی به شبانه های اصفهان شیراز یا مشهد هست؟

دوستان با رتبه ۳۰۹ نرم کجارو میشه آورد؟ خواهش میکنم جواب بدین - esi - 17 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ

قبولی ها پارسال رو نیگاه کنی دستت میاد
به نظر من که احتمال اراک و کاشان هست.
ان شاالله که جایی که دوست داری قبولی بشی

RE: دوستان با رتبه ۳۰۹ نرم کجارو میشه آورد؟ خواهش میکنم جواب بدین - elahe007 - 17 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ

ممنون انتخاب رشتم اینه:
بعد تهران
مشهد نرم روزانه
اصفهان روزانه نرم
شیراز ...........
مشهد شب نرم
اصفهان شب نرم
شیراز ...........
یزد روزانه نرم
صنعتی شیراز روزانه نرم

به نظرتون کدومش میشه؟

(۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  قبولی ها پارسال رو نیگاه کنی دستت میاد

مرسی اسی
ولی با حدود رتبه خودم کسیو نتونستم پیدا کنم.

RE: دوستان با رتبه ۳۰۹ نرم کجارو میشه آورد؟ خواهش میکنم جواب بدین - saeed_435 - 20 خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۰ ق.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ)elahe007 نوشته شده توسط:  ممنون انتخاب رشتم اینه:
بعد تهران
مشهد نرم روزانه
اصفهان روزانه نرم
شیراز ...........
مشهد شب نرم
اصفهان شب نرم
شیراز ...........
یزد روزانه نرم
صنعتی شیراز روزانه نرم

به نظرتون کدومش میشه؟

(۱۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  قبولی ها پارسال رو نیگاه کنی دستت میاد

مرسی اسی
ولی با حدود رتبه خودم کسیو نتونستم پیدا کنم.

شبانه مشهد بهاحتمال ضعیف بیارید
یزدو هم میارید فک کنم

دوستان با رتبه ۳۰۹ نرم کجارو میشه آورد؟تورو خدا جواب بدین دیگه - bahar1369 - 30 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ

فکر کنم شیرازم میاریا، تا اونجایی که پرسیده بودم البنه.

دوستان با رتبه ۳۰۹ نرم کجارو میشه آورد؟تورو خدا جواب بدین دیگه - elahe007 - 30 خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ

ببخشید شتش یا روزش؟
به نظرتون احتمال شبانه فردوسی (نرم )هست؟

RE: دوستان با رتبه ۳۰۹ نرم کجارو میشه آورد؟تورو خدا جواب بدین دیگه - svk7 - 30 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ

به نظر من شبانه فردوسی احتمالش زیاده که بیارید

دوستان با رتبه ۳۰۹ نرم کجارو میشه آورد؟تورو خدا جواب بدین دیگه - bahar1369 - 30 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ب.ظ

ایشالا امسال قبولی Smile

RE: دوستان با رتبه ۳۰۹ نرم کجارو میشه آورد؟تورو خدا جواب بدین دیگه - ali_nemo - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۵ ق.ظ

شما اهل کجا هستی؟
شما دختری هر جایی رو نزن

دوستان با رتبه ۳۰۹ نرم کجارو میشه آورد؟تورو خدا جواب بدین دیگه - Amoojan - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۳ ق.ظ

شبانه خرج داره ، باز شبانه شهر خودتون خرجش میشه فقط شهریه ولی شبانه شهر دیگه علاوه بر شهریه چون خوابگاه هم نمیدن باید خونه اجاره کنید و اینا خیلی زیاد میشه... حواست تون باشه. Smile