تالار گفتمان مانشت
انتخاب رشته ۳۱۶۹ نرم افزار و ۲۴۶۴ هوش - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب رشته ۳۱۶۹ نرم افزار و ۲۴۶۴ هوش - هیچ کاک - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ق.ظ

سلام ، با رتبه ۳۱۶۹ نرم افزار کجا میشه قبول شد ؟ لطفا راهنمایی کنید
یه سوال دیگه آیا انتخاب رشته سراسری هم مثل آزاده یعنی اول انتخاب اول همه داوطلبا رو بررسی می کنن بعد همینطور تا آخر یعنی ترتیب انتخابها تاثیر داره روی قبولی .Blush

انتخاب رشته ۳۱۶۹ نرم افزار و ۲۴۶۴ هوش - هیچ کاک - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۸ ب.ظ

چرا هیچکس پاسخگو نیست؟!!!Angry

انتخاب رشته ۳۱۶۹ نرم افزار و ۲۴۶۴ هوش - rm7523 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ب.ظ

سلام.نه دولتی مثل آزاد نیست.برای هر شخص تمام انتخابا بررسی میشه.منم ۳۰۰۰ هوش شدم.نمیدونم آیا میشه مجازی آورد یا این ۲ هفته بخونم برای آزاد؟ لطفا اگر فهمیدید به منم بگید.مرسی

انتخاب رشته ۳۱۶۹ نرم افزار و ۲۴۶۴ هوش - yashin - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ

سلام، ۱۰۰ تا انتخاب رو بزن، چیزی از دست نمیدی یا قبولی یا رد..
منم مثه خودت روزانه امید ندارم...
خدا کنه غیرانتفاعی بگیره بریم ، از بس اینترنت گشتم خسته شدم.
اگه چیزی پیدا کردی به ما هم بگو

انتخاب رشته ۳۱۶۹ نرم افزار و ۲۴۶۴ هوش - rm7523 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ

هوش مصنوعی مجازی یا غ انتفاعی میاری.اما نرم افزار بعید میدونم

انتخاب رشته ۳۱۶۹ نرم افزار و ۲۴۶۴ هوش - هیچ کاک - ۱۷ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ق.ظ

با سلام
میدونم یه کم با تاخیره ولی شاید برای بعضیا مفید باشه
با رتبه های بالا من نرم افزار مجازی رشت قبول شدم. تو تکمیل ظرفیت هم غیر انتفاعی قم قبول شدم . البته آزاد هم شرکت کردم که علوم تحقیقات ساوه قبول شدم. الان همون آزاد می خونم . به نظرم بین آزاد و غیر انتفاعی ، آزاد بهتر باشه . شهریه غیر انتفاعی حدود ۱۲۰۰ می شه آزاد ۱۸۰۰ اما آزاد دانشگاهه و غیر انتفاعی موسسه است. به هر حال امیدوارم همه موفق بشن ولی مهمترین مسئله وقته به امید سال بعد نمونید هر جا قبول شدید اگه خیلی درب و داغون نبود برید به امید خدا.
در ضمن تراز آزادم ۵۹۵۰ شد .
از کسانی هم که نظر دادند و راهنمایی کردند ممنونم.

RE: انتخاب رشته ۳۱۶۹ نرم افزار و ۲۴۶۴ هوش - akbarww - 27 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ق.ظ

اره دیگه، به شما که فشاری نمیاد، اون بابای بیچاره تونه که همین جور باید با سختی ششصد تومان اضافه تر پول بده. متعصفم.

فرستاده شده از Lenovo A3000-Hِ من با Tapatalk

انتخاب رشته ۳۱۶۹ نرم افزار و ۲۴۶۴ هوش - be_sooye_movafaghiat - 27 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ

انتخاب رشته آزاد هم الان دیگه این طوری نیست! مگه عوض نشده بچه ها روندش؟!!!! ما با این فکر انتخاب رشته کردیما تو آزاد!

RE: انتخاب رشته ۳۱۶۹ نرم افزار و ۲۴۶۴ هوش - maziars - 27 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ

(۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ق.ظ)akbarww نوشته شده توسط:  اره دیگه، به شما که فشاری نمیاد، اون بابای بیچاره تونه که همین جور باید با سختی ششصد تومان اضافه تر پول بده.متعصفم.
برای چی متاسف هستین.
خوبه که واقع گرا هست توان خودشو ارزیابی کرد و بجای اینکه چند سال پشت کنکور سراسری بمونه تو آزاد ادامه داد.

RE: انتخاب رشته ۳۱۶۹ نرم افزار و ۲۴۶۴ هوش - مهرانگیز - ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ

(۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  انتخاب رشته آزاد هم الان دیگه این طوری نیست! مگه عوض نشده بچه ها روندش؟!!!! ما با این فکر انتخاب رشته کردیما تو آزاد!
بله عوض شده و ترتیب انتخاب ها تاثیری نداره.

انتخاب رشته ۳۱۶۹ نرم افزار و ۲۴۶۴ هوش - هیچ کاک - ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ

با سلام
در پاسخ به akbarww عزیز باید بگم پدر و مادر زحمتکش ما راضی نیستن که یکسال عمرمون رو پشت کنکور تلف کنیم. اگه کمی تلاش کنیم و یه کار ولو ساده و کم درآمد و موقتی هم پیدا کنیم تا خرج تحصیلمونو در بیاریم خیلی بهتر از موندن پشت کنکوره. منم اوایل که کار نمی کردم پول رو خیلی مهمتر از زمان می دونستم . اما الان می بینم که ارزش زمان و عمر خیلی بیشتر از ایناست چون هیچ رقمه قابل برگشت نیست . فکر نکنیم خیلی وقت داریم . همیشه خیلی زود دیر میشه...
موفق باشید.