تالار گفتمان مانشت
محیطی دیگر برای اجرای دستورات sql - نسخه‌ی قابل چاپ

محیطی دیگر برای اجرای دستورات sql - simorghsimorgh - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۱ ب.ظ

سلام
با توجه به این sql server روی سیستمم نصب نشد، اگر کسی محیط دیگه ای برای نوشتن دستورات و اجرای آن ها سراغ داره معرفی کنه !
ممنون

محیطی دیگر برای اجرای دستورات sql - mfXpert - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ب.ظ

دم دست‌ترین DBMS دیگه‌ای که وجود داره MySQL هستش

RE: محیطی دیگر برای اجرای دستورات sql - simorghsimorgh - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  دم دست‌ترین DBMS دیگه‌ای که وجود داره MySQL هستش

ببخشید این MySQL اسم نرم افزاره ؟ حجمش چقدره واسه دانلود ؟

محیطی دیگر برای اجرای دستورات sql - blackhalo1989 - 19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ ب.ظ

mysql پراستفاده ترین dbms موجوده. البته تا چند وقت دیگه ممکنه جاشو به mariadb بده.

RE: محیطی دیگر برای اجرای دستورات sql - simorghsimorgh - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ق.ظ

منظورتون همون محیط کنسولی و سیاه رنگ هست ؟

بهتر از اون سراغ ندارید ؟ دوستان اگر جایی نیاز هست از شکل استفاده کنید چونکه من آشنایی ندارم و زیاد میشه سؤالام ...

محیطی دیگر برای اجرای دستورات sql - blackhalo1989 - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ

جواب همه سوال های شما تو اینترنت هست. فقط باید همت کنید و جوابشو پیدا کنید.

محیطی دیگر برای اجرای دستورات sql - p.parsaee - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ب.ظ

البته اگه wamp server رو دانلود و نصب کنید (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) ، علاوه بر my sql ، پی اچ پی و وب سرور مربوط به خودش رو هم نصب می کنه. یک محیط گرافیکی هم در اختیارتون میزاره تا بتونید دستورات sql رو اجرا کنید. (البته ساختار دستورات sql در my sql و sql server تا حدودی با هم فرق دارند)

RE: محیطی دیگر برای اجرای دستورات sql - simorghsimorgh - 20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ ب.ظ

دوستان عزیز
من wampserver دارم ولی sql میخوام. واقعا کسی نبوده یه نرم افزار دیگه تولید کنه به غیر از sql server ؟

کاش زودتر مطلع می شدم خودم یه نرم افزار می ساختم ...