تالار گفتمان مانشت
مینترم - نسخه‌ی قابل چاپ

مینترم - ابراهیم۱ - ۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ

با عرض سلام خسته نباشید
خروجی تابع زیر چیست؟

۱)(۰,۲,۴,۶)∑
۲)(۱,۲,۴,۶)∑
۳)(۰,۴,۶)∑
۴)(۱,۴,۶)∑

A*:منظور متمم A هست
من خودم این سوال حل کردم به جمله ساده شده متمم A میرسم ولی جواب گزینه
۴ است چطور بدست میاد
با تشکر

RE: مینترم - Parva - 30 دى ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ

اگه اشتباه نکنم اینجوری میشه:
[tex]{\color{Red} 0}\ast B{}'\ast \left ( BC{} \right ){}' {\color{Red} 1}\ast B{}'\ast \left ( BC \right ) {\color{Red} A{}'}\ast B\ast \left ( BC \right ){}' {\color{Red} A}\ast B\ast \left ( BC \right ){\color{Blue} =}{\color{Red} A{}'}\ast B\ast \left ( B{}' C{}' \right ) {\color{Red} A}BC{\color{Blue} =}{\color{Red} A{}'}BB{}' {\color{Red} A{}'}BC{}' {\color{Red} A}BC{\color{Blue} =}{\color{Red} A{}'}BC{}' {\color{Red} A}BC[/tex]

[tex]\sum \left ( 2,7 \right )[/tex]

خوب گزینه صحیح پیدا نکردم، میشه منبع سوال رو ذکر بفرمایین؟

RE: مینترم - ابراهیم۱ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ

(۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ ب.ظ)Parva نوشته شده توسط:  اگه اشتباه نکنم اینجوری میشه:
[tex]{\color{Red} 0}\ast B{}'\ast \left ( BC{} \right ){}' {\color{Red} 1}\ast B{}'\ast \left ( BC \right ) {\color{Red} A{}'}\ast B\ast \left ( BC \right ){}' {\color{Red} A}\ast B\ast \left ( BC \right ){\color{Blue} =}{\color{Red} A{}'}\ast B\ast \left ( B{}' C{}' \right ) {\color{Red} A}BC{\color{Blue} =}{\color{Red} A{}'}BB{}' {\color{Red} A{}'}BC{}' {\color{Red} A}BC{\color{Blue} =}{\color{Red} A{}'}BC{}' {\color{Red} A}BC[/tex]

[tex]\sum \left ( 2,7 \right )[/tex]

خوب گزینه صحیح پیدا نکردم، میشه منبع سوال رو ذکر بفرمایین؟
من خودم موندم ولی پارسه جواب گزینه ۴ انتخاب را انتخاب کرده این سوال در اخرین جزوه پارسه برای امادگی ارشد در قالب شبیه یک مجله چاپ شده بود هست