تالار گفتمان مانشت
آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - mengan - 03 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ

آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟

RE: آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - aatwo - 04 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ

می نوشتم آدم باش

RE: آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - SaMiRa.e - 04 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ

مینوشتم :
گاهی در شتاب زندگی گوشه ای باز ایست و بگو: خدایا ! می دانم که هستی.

آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - mfXpert - 04 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ

سفید بمونه بهتره

آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - Mina_J - 04 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ

این سوال و که خوندم اولین کلمه ای که به ذهنم رسید این بود: خدا
من مینوشتم خدا

آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - banafshe - 04 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ

اولین کلمه توی ذهنم صلح بود
من می نوشتم صلح

آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - maryami - 04 دى ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ

مینوشتم:

در جهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن

آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - farnaz.sad - 04 دى ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ب.ظ

می نوشتم :

خسته ام خسته از همه.Sleepy

RE: آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - aatwo - 04 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۰۰ ب.ظ

(۰۴ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ب.ظ)farnaz.sad نوشته شده توسط:  می نوشتم :

خسته ام خسته از همه.Sleepy

خدا نکنهHeartUndecided

آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - Somayeh_Y - 04 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ

می نوشتم:
نمی تونی انسان باشی، خواهشا انسانیت دیگران رو به سخره نگیر.

آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - Eternal - 04 دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ

من هستم -> " خدا"

RE: آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - bitbit - 04 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ

خدایا نمی گم دستمو بگیر چون یه عمره گرفتی، دستمو ول نکن

CoolCool

آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - انرژی مثبت - ۰۴ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ

شاید می نوشتم: با همگان مهربان باش Smile

آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - sir_ams - 05 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ

تا توانی دلی به دست آور دل شکستن هنر نمی باشد.

Re: آگه یه تابلو بزرگ تو آسمون بود که همه دنیا می دیدنش،چی روش می نوشتی؟ - Amir V - 05 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ق.ظ

مرگ بر اسرائیل Big Grin