تالار گفتمان مانشت
افزوده شدن لینک dropbox به فایل‌های الصاقی - نسخه‌ی قابل چاپ

افزوده شدن لینک dropbox به فایل‌های الصاقی - admin - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ق.ظ

سلام
در راستای بهبود دسترسی پذیری فایل‌های الصاقی سیستم دریافت فایل‌های الصاقی از دراپ‌باکس فعال شده است. در آینده نزدیک فایل‌های الصاقی تنها از طریق این سیستم قابل دستیابی خواهند بود.
کیفیت دریافت از سرورهای دراپ‌باکس به مراتب بیشتر از سرور مانشت است، لذا تقاظا دارم که از این به بعد سعی کنید از لینک‌های مستقیم دراپ باکس استفاده نمایید. کاهش بار ترافیکی دانلود سرور سبب افزایش سرعت کلی سایت خواهد شد.

نظرات خودتون رو در مورد این سیستم می‌تونید همین‌جا بیان کنید.

افزوده شدن لینک dropbox به فایل‌های الصاقی - admin - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ق.ظ

خبر دیگه هم اینکه: ماکزیمم حجم فایل‌های قابل الصاق به ۶۴ مگ برای فرمت‌های pdf و zip و pptp و doc افزایش پیدا کرد.

افزوده شدن لینک dropbox به فایل‌های الصاقی - admin - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ

یه توضیح دیگه هم اینکه: ممکنه به خاطر فرآیند کش شدن فایل‌های الصاقی در دراپ‌باکس توی دیدن انجمن توی ساعات آینده کمی کندی مشاهده کنید. این کندی به تدریج با کش شدن فایل‌ها از بین می‌ره و روند کاملاً عادی می‌شه.

RE: افزوده شدن لینک dropbox به فایل‌های الصاقی - انرژی مثبت - ۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ

چه جوری باید از لینک های این سایت واسه اپلود استفاده کنیم؟ منظورم اینه که در هنگام اپلود باید کار خاصی انجام بدیم ؟ (ببخشید من زیاد در این موارد چیزی نمی دونم)

افزوده شدن لینک dropbox به فایل‌های الصاقی - admin - 04 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ب.ظ

(۰۴ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  چه جوری باید از لینک های این سایت واسه اپلود استفاده کنیم؟ منظورم اینه که در هنگام اپلود باید کار خاصی انجام بدیم ؟ (ببخشید من زیاد در این موارد چیزی نمی دونم)
سیستم اتوماتیک هست. وقتی فایلی الصاق می‌کنید خودکار روی دراپ‌باکس هم قرار می‌گیره. نیاز به انجام کار خاصی نیست. به دلیل حجم زیاد فایل‌های الصاقی بعد از مدتی لینک‌های مانشت رو بر می‌داریم و کل الصاق‌ها رو روی این سرویس قرار می‌دیم.

RE: افزوده شدن لینک dropbox به فایل‌های الصاقی - unicornux - 06 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ

[undefined=undefined]برای دانلود بعضی لینک ها Error میده.مثلا میخوام فایل الصاقی این لینک و دانلود کنم صفحه زیر میاد.چیکار کنم؟
البته بگم Sign in هم کردم و درست نشد...
لینک :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/undefined]