تالار گفتمان مانشت
منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - byb - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ

هوراااا قبول شدم

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - farshid - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ

منم نرم افزار سمنان قبول شدم

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - casmany - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ

خدایا شکرت قبول شدم.

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Nimak2 - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ

:
(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ)byb
[quote='taha.maten نوشته شده توسط:  
راستی بچه ها بیان یک گروه خوب تشکیل بدیم اگه فردا قبول شدیم تو درسا دادن جزوه وغیره همدیگررو کمک کنیم.....
موافقین..............
آره حتما..اگه من قبول شدم حتما هستم.....
[/quote]

منم هستمBig Grin البته اگه قبول بشم..Dodgy خداااااااااااااااااااااااااااااSad

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - casmany - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ

من تجارت الکترونیک قزوین قبول شدم.

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - zahra1360 - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ

بچه ها قبول شدممممممممممممممممم

علوم تحقیقات تهران

خیلی خوشحالم

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ

۱۰ مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی / پردیس علوم و تحقیقات بوشهر ۶۳۶۵ ۶۲۵۱ ۴۲ ۵۳ ۴۰۰۰ قبول

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - zahra1360 - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  هوراااا قبول شدم

کجا قبول شدی؟

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - *Najmeh* - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ

بچه ها نتایج تون رو توی تایپیک مخصوصش بزارید

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - epmv - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ

من نشدم.. حیفففففففففففففففففف
به همتون تبریک میگم

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam.sh - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ ب.ظ

تریک میگم به همه اونایی که قبول شدن

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - kati - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ب.ظ

خوش به حال اونایی که قبول شدن.از صمیم قلب بهتون تبریک می گم.Rolleyes
ولی متاسفانه من قبول نشدم.Undecided

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - presidenthamid - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ب.ظ

ترازم بوده ۶۰۴۰ ( قزوین )
آخرین نفر قبولی ۶۱۴۷
پردیس قزوین ۶۲۴۱
قبول نشدم

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - byb - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ ب.ظ

(۱۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۵ ب.ظ)zahra1360 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ)byb نوشته شده توسط:  هوراااا قبول شدم

کجا قبول شدی؟
تهران جنوب..اطلاعاتو توی تاپیک قبولی های تکمیل گذاشتم

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - miladonline - 16 مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ ب.ظ

نتیجه اینجانب : مردود
تبریک فراوان به همه دوستان قبول شده و آرزوی پیشرفت در همه ابعاد مادی و معنوی زندگی برای همه دوستان مانشتی عزیز
در پناه حق