تالار گفتمان مانشت
منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - m_f123456 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ)fmka2f نوشته شده توسط:  واقعا این خیلی زشته که یک تاریخ دقیق برای اعلام نتایج اعلام نکنن و این همه ملت رو تو استرس نگه دارن.....این حداکثر تا نیمه مهرتون منو کشت.....

احتمالا منظورش این بوده که تا آخرین ساعات روز ۱۵ .یه ۱۲ ساعت دیگه جا دارن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinاما ۱۵ بشه ۱۶ آدم میگه خدا پدر جاسبی را بیامرزد که کارش درست بود بنده خدا

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - amirh - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ق.ظ

کسی از دوستان میدونه چرا سایت مرکز آزمون
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
چند روزه این پیغام را میده

نرم افزار سایت به طور موقت از دسترس خارج است.

ولی دیگر سایت های دانشگاه آزاد مثلcom.ش قطع نیست

یکی از دوستان مانشتی گفت که زنگ زده مرکز آزمون و بهش گفتند تو همین هفته .........دوستان اگه می تونند زنگ بزنند مرکز آزمون بپرسند تو همین هفته که میگید اول هفته وسط هفته آخر هفته AngryAngryAngryAngry

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - m_f123456 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ

بیاید یه پیج باز کنیم داستانی بنویسیم تحت عنوان داستانهای من و مرکز آزمون....

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mehdi67ma - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ

دوستان کسی اهل تهران نیست حضوری بره مرکز آزمون بپرسه دقیقاً کی نتایج میاد؟؟؟ تلفنی جوابه درستی نمیدن

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - happyfeat - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ق.ظ

منم الان تماس گرفتم با مرکز آزمون گفتن تو این هفته اعلام میشه
گفتم اوایل یا اواخر یارو برگشته میگه امروز که اوایل هفته هستش تو این هفته اعلام می کنیم
انگار یه چیزی رو حفظ کردن و فقط دارن همونو تکرار می کنن

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sohail0098 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ

من که فکر میکنم این شگردشونه یه ضرب المثلی هست که میگه یارو رو به مرگ میگیرند که به تب راضی شه؛اینا هم ایقدر کشش میدند که ما بیایم توی این گرونی با دل وجون و با منت کشی تمام پول رو تقدیمشون کنم تازه یه جوری کشش میدند که به دانشگاهای پرتشم راضی شیم.
ما رو باش که از بیکاری راضی شدیم که این پول رو بدیم به امید پیشرفت؛خودتونم میدونید که این رشته کامپیوتر مزخرفترین رشته است .تو دانشگاه ریاضی میکن بیرون برای کار برنامه نویسی میخاند؛فقط نیت این بچه ها اینه که مدرکشون بالا تر بره تا تو وقت بکاری کاری کرده باشند و اگه ان شا.... بعدا کاری گیرشون اومد جبران این بیکاری ها بشه

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - happyfeat - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  دوستان کسی اهل تهران نیست حضوری بره مرکز آزمون بپرسه دقیقاً کی نتایج میاد؟؟؟ تلفنی جوابه درستی نمیدن

مطمئن باشید حضوری هم تشریف ببرید جوابی بهتر از این بهتون نمی دن

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - amirh - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ)m_f123456 نوشته شده توسط:  بیاید یه پیج باز کنیم داستانی بنویسیم تحت عنوان داستانهای من و مرکز آزمون....

دوست عزیز به نظر من عنوانشو بگذاریم

سرگذشت من و آزمون-مرکز آزمون و من

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - F_Arshad - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ق.ظ)F_Arshad نوشته شده توسط:  نه عزیز قبول نشدم . رتبم ۲۶ شده و آخرین نفر ۲۳ بود . شانس رو می بینی !!! ولی باز هم خدا رو شاکرم
کجا زده بودین؟؟؟

انتخابم مشهد بوده . در حال حاضر نمی تونم شهر دیگه ای برم

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - happyfeat - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ق.ظ)F_Arshad نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ق.ظ)byb نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ق.ظ)F_Arshad نوشته شده توسط:  نه عزیز قبول نشدم . رتبم ۲۶ شده و آخرین نفر ۲۳ بود . شانس رو می بینی !!! ولی باز هم خدا رو شاکرم
کجا زده بودین؟؟؟

منم دقیقا سرنوشت شما رو دارم . ۳ ن فر با آخرین نفر تو قزوین فاصله دارم
امید وارم جفتمون همون انتخاب های اصلیمون قبول بشیم و کار به ۱۰ تا انتخاب نکشه ConfusedConfusedConfusedConfused

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - F_Arshad - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ق.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  
کجا زده بودین؟؟؟

مهندس خوش به حالت همون جایی که امتحان دادی ۱۰۰ درصد قبولی. موفق باشی.

قربونت مهندس .... شما هم موفق باشی

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - m_f123456 - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ)amirh نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ)m_f123456 نوشته شده توسط:  بیاید یه پیج باز کنیم داستانی بنویسیم تحت عنوان داستانهای من و مرکز آزمون....

دوست عزیز به نظر من عنوانشو بگذاریم

سرگذشت من و آزمون-مرکز آزمون و من

این هم عنوان خوبی

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - byb - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ق.ظ)F_Arshad نوشته شده توسط:  انتخابم مشهد بوده . در حال حاضر نمی تونم شهر دیگه ای برم
حتما قبولی شما..

RE: منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - F_Arshad - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ق.ظ)F_Arshad نوشته شده توسط:  
کجا زده بودین؟؟؟

منم دقیقا سرنوشت شما رو دارم . ۳ ن فر با آخرین نفر تو قزوین فاصله دارم
امید وارم جفتمون همون انتخاب های اصلیمون قبول بشیم و کار به ۱۰ تا انتخاب نکشه ConfusedConfusedConfusedConfused

پس خوب همدیگرو درک می کنیم Wink اون ۱۰ انتخاب که به درد خودشون می خوره . ملت رو مسخره کردن

منتظران تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 15 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ

اقبالی گفت:حداکثر تا نیمه مهر

حتما فرق بین حداقل و حداکثر رو نمی دونه