تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Marcel - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۲ ب.ظ

دوستان یه pdf خیلی عالی واسه یاد گرفتن CSA یا همون Carry Save Adder پیدا کردم،
خودم با این مبحث مشکل داشتم (و با تست ای تی پارسال) ، و خوندن این pdf خیلی کمک کرد، حالا گفتم اگه کسی این مبحثُ مشکل داره، شاید به دردش بخوره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ana_12345 - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  دشمنت. این سه فصل فصلهای هفتم هشتم و نهم پرسمن ویرایش پنجم هستش و از اونجایی که ویرایش هفتم تغییر کرده اینا توش نیست. معمولا میگفتن ویرایش پنجم بگیرین چون با سر قصل ها مطابقت داره.

موفق باشی

مرسی . سال نشر که مهم نیست ؟ الان تو یه کتابخونه دیدم داره اما نشر ۱۳۸۵ . درست ؟ نشر باغانی ؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - انرژی مثبت - ۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ

سلام به همه دوستان پرانرژی کنکوری که قراره سال دیگه به ما شیرینی دسته جمعی بدن همه هم دانشگاه های خوب قبول شن روی همه رو کم کنن و افتخار مانشت باشن Smile

اگه یه مورد کوچیک رو رعایت کنید خیلی ممنون خواهم شد.
اگه لطف کنید و واسه نقل قول فقط اخرین ارسال رو نگه دارید تا طولانی نشن ممنون می شم.

ادامه درس خوندن رو داشته باشید Big Grin

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Fardad-A - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۵ ب.ظ

پستهای نامربوط و نقل قولهای پستهای نامربوط حذف میشن.(همانطور که قبلا" در این تاپیک در پست ۱۲۴۳اعلام شده بود). لطفا" پست اعتراضی نفرستین.
منفی هم ندین چون اونهم باز ممکنه اکانت تون بن بشه.Smile

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - آرتا - ۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ب.ظ

واقعا این نظریه از اون درسایی هست که آدم لذت میبره از خوندنش.
حیف ما ایرانیا توی این رشته فقط نقش مصرف کننده رو داریم . واسه همینه که رشته ای مث علوم کامپیوتر توی کشور ما متاسفانه مظلوم واقع شده . توی کشورهایی که به عنوان تولید کننده شناخته میشن این رشته همچین بهایی بهش میدن که نگو . نظریه هم که واقعا درس اصلی بچه های علوم هست و اونا ۶ واحدش رو پاس میکنن . البته واقعا اینی که ما مصرف کننده ایم کاملا مشخص چونکه مثلا نهایت کاری که ما بکنیم اینجا اینه که با زبان های برنامه نویسی حاضر بتونیم یه اپلیکیشن مفیدی رو طراحی کنیم که اونم زیاد نیازی به دانش علوم کامپیوتری نداره . ولی کار اصلی اونی میکنه که همین زبان های برنامه نویسی رو طراحی کرده و پایه ی این کار هم تسلط به نظریه کامپیوتری هستش که بتونی یه نظریه بهتر که میشه همون طراحی زبان بدی اینم فقط فقط توی رشته علوم کامپیوتر خلاصه میشه . به قول لینز حداقل "مزیت خوندن این نظریه اینه که آدم به خاطر حس جالب حل مسئله ها و طراحی ماشین هاش که شده بشینه کامل این درس رو بخونه."

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - tayebe68 - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۰ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)mahak.k نوشته شده توسط:  واسه اینکه فرمولا یادم بمونه چیکار کنم؟؟ احساس میکنم به شدت فراموشی گرفتم!!!Confused

می تونین از جعبه لایتنر استفاده کنین
من استفاده می کنم، مفیده

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  مرسی . سال نشر که مهم نیست ؟ الان تو یه کتابخونه دیدم داره اما نشر ۱۳۸۵ . درست ؟ نشر باغانی ؟

مهم نیست. فقط ویرایش پنجم باشه

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - srj - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۵۶ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ)ENGii نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  انقده نگین گلو درد...من یکی دارم ازش میمیرم...!!!
امروز با چک و لگد تونستم ۳ ساعت و ۵۰ دقیقه سیستم عامل بخونم...
آزمون اینترنتی هم جالب بود...خوشمان آمد!!

سلام به دوستان عزیز!Big Grin
من یه راهکار برای گلو درد شما دارم تا خدایی نکرده بیش از این از درسا عقب نمانید،ولی اگه خدایی نکرده خودم گلودرد بگیرم حاضر نیستم از این راه استفاده کنم دلیلش رو آخر میگم.حالا اون راهکار چیه؟پیاز رو پوست میکنی میزاری رو شعله پخش کن،زیرشو روشن میکنی با شعله پایین،وقتی داره کبابی میشه خوب بچرخونش تا تمام اطرافشم خوب حالت کباب پز بشه بعد لایه ی روییش رو که تقریبا سوخته جدا کن وبقیش رو بخور.پدر من که از این روش استفاده کرده جواب داده.حالا دلیل من برای استفاده نکردن:من از پیاز متنفررررررررررررررررررررررررم!!!!!!!! Confused

من شنیده بودم لیمو شیرین رو باید اینجوری کرد Huh

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ)mahak.k نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۲۶ ب.ظ)srj نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(24 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۳۶ ق.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  میشه اینجا هم بذارید؟من یکی دارم که تا سال ۸۹ را داره

بفرمایید :

دوستان واسه رشته فناوری اطلاعات ندارید؟ ممنون میشم بذارید
چقدر بچه های IT کمن امسال همه نرمن Big GrinCoolShy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مررررررررررررررسییییییییییییییی

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mahsa IT 2012 - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ ب.ظ

منم IT هستم دوستان خواهشا لینک مربوط به ITرا هم بذارید.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m@hboobe - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه زمانی به ما میگفتن: اولا همه میخونن، آخرا هم همه میخونن ولی وسطا داوطلبا شل میشن. این وسطا وقت جلو افتادنه.

بازه زمانی مذکور دقیقا از واسط آبان تا اواسط آذر هستIdea

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - gholamreza jalili - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۵ ب.ظ

بچه های علوم کامپیوتر امادهااااااااااااااااااااااااااااااااند

این نمره منفی برای چی بود..... معلوم ادم منفی زیاد داریم اشکال نداره

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mona matin - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۳۲ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  هر وقت دلسرد شدی، به خاطر بیار که "برای موفقیت، همون زمانی که بقیه در حال ترمز کردن هستن، تو باید پاتو تا ته رو گاز فشار بدی"
روزها میان و میرن ... این خستگی ها هم از بین میرن ... در انتها شیرینی طولانی مدت پاسخ تلاش هست ... و صد البته حسرت و افسوس، پاسخ خمودگی و سستی...

سرنوشت همه ما در دستای خودمونه.... تلاش ما تایین کننده همه چیزه...

کاش این حرفا می تونست من و یکم به خودم بیاره! بد جوری نا امیدم! اصلا نمیتونم تمرکز کنم.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - atti joon - 24 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ

سلام به همه و خسته نباشید واسه درسا!
بچه ها لطفا راهنمایی کنید منو.
به نظرتون مهندسی نرم افزار چی بخونم پرس من(از حجمش میترسم) یا پارسه چاپ جدید؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ana_12345 - 24 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۱۰ ب.ظ

(۲۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  سلام به همه و خسته نباشید واسه درسا!
بچه ها لطفا راهنمایی کنید منو.
به نظرتون مهندسی نرم افزار چی بخونم پرس من(از حجمش میترسم) یا پارسه چاپ جدید؟

از رو پوران رو خونی کن، دستت میاد فصل موضوش چی .بعد شروع کن هموون فصل رو از رو پرسمن بخون . با ازمون هات برو جلو .مطابق فصل هایی که تو ازمون می ده تو هم بخون.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - fa_karoon - 24 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ

خسته شدم تنهایی برم کتابخونه، هیچکس نیست با هم یواشکی بریم کتابخونه دانشگاه چمران، هیچکس تو اطرافیانم نیست که بهتر از من درس خونده باشه،