تالار گفتمان مانشت
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - Masoud05 - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۷ ق.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  سلام کاربر aryaee خوشبختانه بنده رتبه۳۸ نرم افزار شدم و صددرصد این رتبه رو مدیون کلاسهایی که رفتم هستم و اساتید محترمی که اسم نمیارم که تبلیغ نشه. به هر حال دستشون رو می بوسم. بنده در حدی نیستم که مشاوره بدم فقط قصد داشتم که تجربیات دو سال خواندن رو که سال اول اشتباه کردم ولی سال دوم خوشبختانه باراهنمایی یکی از اساتید محترم راه درست رو انتخاب کردم و نتیجه گرفتم رو دراختیار دوستان قرار بدم که بعضی وقتها فکر میکنم اشتباه کردم
سلام کاربر aryaee خوشبختانه بنده رتبه۳۸ نرم افزار شدم و صددرصد این رتبه رو مدیون کلاسهایی که رفتم هستم و اساتید محترمی که اسم نمیارم که تبلیغ نشه. به هر حال دستشون رو می بوسم. بنده در حدی نیستم که مشاوره بدم فقط قصد داشتم که تجربیات دو سال خواندن رو که سال اول اشتباه کردم ولی سال دوم خوشبختانه باراهنمایی یکی از اساتید محترم راه درست رو انتخاب کردم و نتیجه گرفتم رو دراختیار دوستان قرار بدم که بعضی وقتها فکر میکنم اشتباه کردم
در ابتدا بهتون تبریک میگم.
شما که به مرادت رسیدی پس به ما هم کمک کن تا ما هم برسیم.
اگه کتابهایی که خوندی + روش درس خوندنت رو بگی ممنونت میشم.

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - Masoud05 - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  سلام . بنده هیچ درسی را نادیده نگرفتم . هرچندسرجلسه بعضی از درسها رو نتونستم جواب بدم ولی به نظرم باید همه دروس رو خوند تا سرجلسه اگه درسی اسون امد از دست ندیم . مهم‌تر از خواندن ارامش سرجلسه است . نباید بادیدن بعضی تستهای عجیب و نادرست سرجلسه استرس بگیریم بلکه باید تستها رو گزینش کرد و تستهایی که به نظر ساده و قابل حل می اد رو جواب داد. من کتابهای پوران رو به عنوان کتابهای اصلی انتخاب کردم و به شما هم توصیه می کنم به دنبال جزوه و کتابهای دیگه نباشید چون گیج می شوید. بجز پوران کتابهای زیر رو هم خوندم:
clrs البته به جز فصل ۵ و تا اخر گراف.
امار نیکوکار. سیستم عامل حقیقت. نظریه زبان لینز با حل تمرین. پایگاه داده مقسمی.
بنده کلاسهای استاد یوسفی و استاد حقیقت رو هم در موسسه مهستان و نصیر شرکت کردم البته کلاس به خودتون بستگی داره که شرکت کنید من از کلاس استفاده کردم . فقط اگه خواستید کلاس حقیقت رو برید حتما تابستون برید و نه پاییز چون کلاسش خیلی طول می کشه .
اینکه چگونه درس بخونید و چه زمانهایی باز به خودتون بستگی داره. به هر حال در دوره دانشجویی به یک شیوه ای میخواندید باهمان شیوه ادامه بدهید
از پاسخت ممنونم ؛ میشه به این سوالم هم پاسخ بدیRolleyes
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه میشه راجع به کتب مرجع هم بیشتر بگید(بودن یا نبودن)

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - khodam - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ

من خودم clrs را تاحدودی خوندم ولی درکتاب ساختمان داده و الگوریتم و کتاب طراحی الگوریتم پوران مطالب همه بودند. برای نظریه هم لینز رو خوندم که فکرمی کنم خوندنش واجب است. به نظرم باکتابهای کنکوری پیش بیایید و هرجا احساس کردید مطلب کاملتری باید بخونید سراغ مرجع برید

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - Masoud05 - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۰ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ)khodam نوشته شده توسط:  من خودم clrs را تاحدودی خوندم ولی درکتاب ساختمان داده و الگوریتم و کتاب طراحی الگوریتم پوران مطالب همه بودند. برای نظریه هم لینز رو خوندم که فکرمی کنم خوندنش واجب است. به نظرم باکتابهای کنکوری پیش بیایید و هرجا احساس کردید مطلب کاملتری باید بخونید سراغ مرجع برید
ممنون، منم نظرم تا اینجای بررسی‌ها همینه، فقط نظریه لینز رو بعنوان مرجع می خونم بقیه همه از کتابهای تستی‌، هر جا هم لازم شد به کتاب مرجع رجوع می کنم البته برای هوش مصنوعی هم بنظرم مرجع نیازه.

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - khodam - 06 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ ب.ظ

اره دوست عزیز masoud05 من نرم افزار بودم و برای هوش اطلاعی ندارم . امیدوارم موفق باشی

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - aryaee - 09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۶ ب.ظ

نظریه زبانها و ماشین ها دکتر نوراله شده ساختمان داده‌ها و طراحی الگوریتم مهندس یوسفی در نصیر.

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - aryaee - 13 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ق.ظ

دوست عزیزnazari.hooshang یک سوال از دکتر اجلالی می کنید بگویید چرا از موسسه نصیر رفته اند. با تشکر از شما.

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - ahmadi_development - 14 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ق.ظ

(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ق.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  دوست عزیزnazari.hooshang یک سوال از دکتر اجلالی می کنید بگویید چرا از موسسه نصیر رفته اند. با تشکر از شما.

سلام
برای اطلاع دوستان:
تمامی اساتید نصیر که رفته بودن پارسه به نصیر برگشتن با این تفاوت که قیمت رو بردن بالا حدودا هر کدوم نسبت به بقیه اساتید نصیر ۴۰۰۰۰ تومان بیشتر می گیرن من خودم ساختمان داده ابراهیمی مقدم رو ثبت نام کردم ۱۹۸۰۰۰ تومان که البته ۴۰۰۰۰ تومان ارزانتر از پارسه است ولی نمیدونم چرا نصیر این کلاس‌ها رو در سایتش نیاورده وفقط زده به زودی اعلام خواهد شدHuh

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - aryaee - 14 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ق.ظ

شما کی ثبت نام کرده‌اید ؟؟؟؟؟؟؟؟ولی به نظر من پارسه فقط پول برایش مهم هست نه کیفیت .برای همین به اساتید نصیر پول می دهد تا به موسسه پارسه بروند.

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - Majid gh - 14 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ

به اعتقاد من کلاس فایده نداره من شبکه حقیقت رو رفتم توپ بود ولی از کلاسهای یوسفی ناراضیم شدید

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - aryaee - 14 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ

کلاس که فایده دارد ولی من استاد یوسفی بعضی‌ها می گن که خوب هست که پس چرا شما ناراضی هستی؟شما با استاد یوسفی کلاس چی داشتین؟

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - ahmadi_development - 14 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ق.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  شما کی ثبت نام کرده‌اید ؟؟؟؟؟؟؟؟ولی به نظر من پارسه فقط پول برایش مهم هست نه کیفیت .برای همین به اساتید نصیر پول می دهد تا به موسسه پارسه بروند.

پنج شنبه ساعت۶
یه خبر دیگه اینکه امسال هم نفر اول کامپیوتر دوباره از نصیره جون توی دانشکده پارچه تبریکشو زده بودند

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - aryaee - 14 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۹ ب.ظ

یعنی همه اساتید مثل دکتر کارگهی و اجلالی همه امده اند؟؟؟؟؟ ولی توی سایت نصیر چیزی نزده که؟

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - ahmadi_development - 14 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۹ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  یعنی همه اساتید مثل دکتر کارگهی و اجلالی همه امده اند؟؟؟؟؟ ولی توی سایت نصیر چیزی نزده که؟

کد۱۴۰۲۵ درس مدارمنطقی تعداد ساعت ۴۴ دکتر اجلالی سه شنبه ۱۳_۱۷ ....(۱۹۸۰۰۰)
و معماری سه شنبه ۱۷_۲۱

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - nazari.hooshang - 14 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۰ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  به اعتقاد من کلاس فایده نداره من شبکه حقیقت رو رفتم توپ بود ولی از کلاسهای یوسفی ناراضیم شدید

سلام
بنده ضمن تأیید صحبت ایشان حتی خواندن کتاب‌های کنکوری موجود در بازار را هم توصیه نمی‌کنم. بگذارید از یک بلایی که سر خود من آمده است برایتان بگویم. من در کنکور سال ۸۸ یک سؤال مدارمنطقی که در مورد تعداد پرایم ایمپلیکنت‌ها بود را بر اساس کتاب منطقی پوران پژوهش جواب دادم (براساس کتاب پوران یک پرایم ایمپلیکنت نمی‌شد فقط از دنت کر درست شده باشه). بعد از کنکور که سازمان سنجش کلیدها را اعلام کرد دیدم که پاسخ سنجش با جواب من که صد در صد منطبق با کتاب منطقی پوران بود فرق دارد. این مشکل برای تعداد زیادی از دوستان دیگر من که از روی کتاب منطقی پوران پژوهش خوانده بودند نیز وجود داشت. بنابراین به سایت سازمان سنجش رفتم و اعتراض کردم و در قسمت منابع هم گفتم که منبع من کتاب منطقی پوران پژوهش است. جوابی که از سازمان سنجش گرفتم یک جورایی معنیش این بود که کتاب پوران غلط گفته و تو هم غلط کردی رفتی این کتاب رو خوندی. البته من رفتم که به کتاب‌های دیگه مثل مانو و نلسون ارجاع بدم ولی دیدم آن‌ها آن حرفی که کتاب پوران گفته بود را نگفته اند. خوشبختانه آخرش من کنکور قبول شدم ولی این اشتباه تجربه خیلی تلخی برای من بود که هنوز پاسخ سازمان سنجش را تو کامپیوترم دارم و برای استفاده شما آن را ضمیمه کرده‌ام.
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  به اعتقاد من کلاس فایده نداره من شبکه حقیقت رو رفتم توپ بود ولی از کلاسهای یوسفی ناراضیم شدید

سلام
بنده ضمن تأیید صحبت ایشان حتی خواندن کتاب‌های کنکوری موجود در بازار را هم توصیه نمی‌کنم. بگذارید از یک بلایی که سر خود من آمده است برایتان بگویم. من در کنکور سال ۸۸ یک سؤال مدارمنطقی که در مورد تعداد پرایم ایمپلیکنت‌ها بود را بر اساس کتاب منطقی پوران پژوهش جواب دادم (براساس کتاب پوران یک پرایم ایمپلیکنت نمی‌شد فقط از دنت کر درست شده باشه). بعد از کنکور که سازمان سنجش کلیدها را اعلام کرد دیدم که پاسخ سنجش با جواب من که صد در صد منطبق با کتاب منطقی پوران بود فرق دارد. این مشکل برای تعداد زیادی از دوستان دیگر من که از روی کتاب منطقی پوران پژوهش خوانده بودند نیز وجود داشت. بنابراین به سایت سازمان سنجش رفتم و اعتراض کردم و در قسمت منابع هم گفتم که منبع من کتاب منطقی پوران پژوهش است. جوابی که از سازمان سنجش گرفتم یک جورایی معنیش این بود که کتاب پوران غلط گفته و تو هم غلط کردی رفتی این کتاب رو خوندی. البته من رفتم که به کتاب‌های دیگه مثل مانو و نلسون ارجاع بدم ولی دیدم آن‌ها آن حرفی که کتاب پوران گفته بود را نگفته اند. خوشبختانه آخرش من کنکور قبول شدم ولی این اشتباه تجربه خیلی تلخی برای من بود که هنوز پاسخ سازمان سنجش را تو کامپیوترم دارم و برای استفاده شما آن را ضمیمه کرده‌ام.