تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)parisa_z نوشته شده توسط:  سلام بچه های کنکوری ارشــــــــــــــد خسته نباشـیــــــــــــــــــــن!! باشد که شریف نصیبتان گردد. Wink
مرسی شما هم همینگونه ---خداقوت
شریف حان نمیده -- تهران خوبه -Big Grin

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)parisa_z نوشته شده توسط:  سَــــــــــــــــلام بچه ای پشت کنکــــــــــــــــوری!!!
منم اومـــــــــــــــــــــدم........

خوش گلدی :دی

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  شریف حان نمیده -- تهران خوبه -Big Grin
کجا بودی؟؟؟؟؟؟ دلهایمان بسی برای سپاس های پایین همه ی پست ها تنگ شده بود.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - parisa_z - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ)parisa_z نوشته شده توسط:  سلام بچه های کنکوری ارشــــــــــــــد خسته نباشـیــــــــــــــــــــن!! باشد که شریف نصیبتان گردد. Wink
مرسی شما هم همینگونه ---خداقوت
شریف حان نمیده -- تهران خوبه -Big Grin

(۱۷ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)parisa_z نوشته شده توسط:  سَــــــــــــــــلام بچه ای پشت کنکــــــــــــــــوری!!!
منم اومـــــــــــــــــــــدم........

خوش گلدی :دی

خوب باشه... تهـــــــران نصیبتان گردد! Wink
سلامت باشـــــــــــــــیSmile

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mohammadali1990 - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۳ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  شریف حان نمیده -- تهران خوبه -Big Grin
کجا بودی؟؟؟؟؟؟ دلهایمان بسی برای سپاس های پایین همه ی پست ها تنگ شده بود.

wo0o0o0w

سلام مازیار تک رقــــــمی Smile --- همین دوروبـــــرا --- مشغول چندتا پروژه فـــــــــوق سنگین کمرشــــــکن بودمBig Grin

منم دلــــــم برای پست های گهربار شماها تنگولیده بود Smile

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - jameshenas - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ

دوستان نمونه سوال از فصل۱ آمار کسی داره پی دی اف باشه...؟
تو این سایت جزوه علم و صنعت مثال هایی داره...که بد نیس برای خوندن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - tayebe68 - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ

روزی روزگاری یک هیزم شکن خیلی قوی برای کار سراغ یک تاجر الوار رفت تاجر او را استخدام کرد. و دستمزد خوبی برایش تعیین کرد و همچنین شرایط کاری بسیار خوب بود. پس هیزم شکن تصمیم گرفت کارش را به بهترین شکل انجام دهد، تا محبت صاحب کار خود را جلب کند.
رئیس جدید به او یک تبر داد و محل کارش را نشان داد. روز اول هیزم شکن ۱۸ درخت را قطع کرد. رئیسش به او تبریک گفت و از او خواست به همین روش به کار خود ادامه دهد.
تاجر بسیار هیجان زده بود تا ببیند روز بعد هیزم شکن چند درخت قطع می کند. اما روز بعد او توانست فقط ۱۵ درخت را بیندازد. روز بعد هیزم شکن تلاش خود را بیشتر کرد. ولی فقط ۱۰ درخت قطع کرد. هر روز با همه تلاشی که می کرد تعداد کمتر درخت می توانست قطع کند.
هیزم شکن با خود فکر کرد من باید قدرت خود را از دست داده باشم. بنابراین پیش رئیس خود رفت و از او معذرت خواهی کرد. و گفت نمی دانم چه اتفاقی افتاده است که هر روز توانایی من در قطع درختان کمتر می شود.
تاجر در جواب پاسخ داد: « آخرین باری که تبر خود را تیز کردی کی بود؟ »
هیزم شکن پاسخ داد: تیز کردن؟ من وقتی برای تیز کردن تبر نداشتم چون خیلی مشغول ...
در این لحظه هیزم شکن به فکر فرو رفت و در کمال شرمندگی به اشتباه خود پی برد.

آیا شما هم تبر زندگی خود را تیز می کنید؟
زمانی را برای اندیشیدن و بررسی آنچه انجام داده اید می گذارید؟
آیا نتایج کارهای خود را تجزیه و تحلیل می کنید؟
به دنبال راهی موثرتر برای مشکلات فعلی هستید؟
یا اینکه آنقدر خود را درگیر انجام کاری کرده اید که وقتی برای این کارها ندارید...

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ana_12345 - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ ب.ظ

چه قدر مطلب حفظی زیاد . این فصل SQL همه این فرمولها رو باید در حد تسلط حفظ کرد. آدم دیوونه می شه . تازه به فاز ۲ رسیدم تو این فصل یعنی تازه فهمیدم هر کد چی می گه . حالا تا همش رو حفظ شم دیوونه میشم . فازهای حفظ شدن و تسلط و بعدشم تست مونده . ای بابا ................. دردو دلی بودا..........................

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ

واسه قوی شدن زبان تخصصی تون میتونید از این سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کمک بگیرید تو قسمت Search کلمه کامپیوتر یا ... رو بزنید و راجبش مطلب بگیرید

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - fatemenp - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۵۴ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  واسه قوی شدن زبان تخصصی تون میتونید از این سایت

مرسی جالب بود

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - armin_b00ter - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۴ ب.ظ

خسته شدم. مرور کردن چقدر کسل کننده اس :| اعصاب آدم خورد میشه زودم خسته می شم. بیشترم به خاطر خوندن مطالب بی ارزش این کتابای کنکوره که به درد دنیا و آخرتت نمی خوره :|

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۱۴ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  خسته شدم. مرور کردن چقدر کسل کننده اس :| اعصاب آدم خورد میشه زودم خسته می شم. بیشترم به خاطر خوندن مطالب بی ارزش این کتابای کنکوره که به درد دنیا و آخرتت نمی خوره :|

همه از دوره کردن بدشون میاد. جالبه من عاشقه دوره کردنم.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - H3NGAM3H - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  فقط این آزمون اینترنتی رو نمیدونم کجای دلم بذارم ، نه دلم میاد از دستش بدم نه تایمی براش توی این هفته دارم
۲۱واحد + کلاس + آزمونهای میانترم + مرور درسا . . .

پارسه هستید؟من این آزمون اینترنتیا سر در نمیارم.چطوره؟کی باید ثبت نام کرد؟هزینه باید داد؟میشه به منم توضیح بدید؟
مرسی

نه من مدرسان هستم
هنوز اولین آزمونم رو هم ندادم که ببینیم چجوریه
اما براش فک نکنم جدا باید بشه ثبت نام کرد ؛ رو کل آزمونها بوده
با پکیجی که خریداری کردم

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asusx59sr - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ

اینم یه سایت عالی واسه زبان عمومیه

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - M@A - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)mahak.k نوشته شده توسط:  این رابطه از چه مرتبه ای هست؟؟؟(اگه میشه کامل توضیح بدین، ممنون میشم)

[tex]T(n)=T(\sqrt{n} n/2) n[/tex]

[تصویر:  143182_1_1379087942.png]

روش حل همینه ولی ممکنه به خاطر حواس پرت بودنم سوتی داده باشم که اگه سوتی بدم سوتی تابلو میدم و شما حتما متوجه میشید
مخصوصا سه تبدیل آخر آبی رنگ که θ نوشتم

خیلی خوبه موفق باشید
منم مث شما حاصل زحمات خودم سرجلسه آزمون با همچین سوتی هایی برباد میدم
موفق باشید

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 22 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۵۴ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  واسه قوی شدن زبان تخصصی تون میتونید از این سایت

مرسی جالب بود

از کتاب زبان تخصصی پارسه گرفتمش