تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m_gh - 19 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  نکته جالب این بود که یه سری به صورت گروهی تست میزدن چون مراقب هم نداشتیم باهم مشورت میکردن[تصویر:  142665_1_1379088001.gif] نمیدونم واقعا چه فکر میکنن باخودشون![تصویر:  142665_2_1379088001.gif]
چه آدمای احمقی!!این همه پول دادن بعد تقلب می کنن!!
ما هم مراقب نداریم ولی هیچکی حرف نمی زدSmile
ایندفعه سوالای آزمون خیلی استانداردتر از۲۵ درصد اول بود.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - sir_ams - 19 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ

سلام به همه
خسته نباشید اونایی که آزمون دادن!
بچه های آی تی بگن که: ضرایب و درسا عوض شده بود؟؟)منظورم اینه که طبق سنجش شده بود؟)
ممنون

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m_sardaari - 19 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  و اما آزمون ۲۵% دوم...
...
دقیقا ً چیزی که فکر میکردم شد...
مباحثیو که دیشب دوره کردم رو زدم
ولی اونایی رو که دوره نکرده بودم...مفهموش رو میدونستم...ولی فرمولاشون یادم نمیومد...!!
...
در کل خیلی سوأل ها خوب و استاندارد بودن...اگه همه ی دروس رو دوره میکردم مسلما ً خوب میزدم!!!
...

منم دقیقا همین مشکل برام پیش اومد نمیدونم چکار کنم مثلا مدار منطقی رو دوهفته قبل خوندم مسلط شدم ولی سوالای خیلی ساده رو یادم نیومد چجوری حل کنم.

در مورد سطح سوالات. ۴۰/% سوالات دقیقا کپی سوالات ارشد سالای گذشته بود.این انصاف نیست این همه هزینه کنیم بعد همون سوالای سالهای قبل رو بزارن جلومون.

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - fatemenp - 19 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۴۳ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  بلاخره ۳تا کتابی رو که گفتم تموم کردم یعنی:کامپایلر و ساختمان داده و معماری.
خوشبختانه کتابایی رو که نداشتم دیشب به دستم رسیدن و به امید خدا از فردا آمار و ریاضی مهندسی و طراحی زبان و الگوریتم رو با هم شروع میکنم.ولی واقعا آمار و ریاضی مهندسی رو که دیدم رنگ از رخسارم پرید!!!!!!!!!خیلی حجمشون زیاده!!!!!!!!!!

چرا کتابا رو با هم نخوندید ؟؟؟
همزمان خوندن درسا بهتر از این نیس که آدم یه کتابو تمام کنه بزاره کنار ؟!!!

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - *farnaz* - 19 آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  حالا دیگه وقت برنامه ریزی واسه ۵۰ درصد دومه...!!!

برنامت واسه ۵۰% دوم چیه؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m_gh - 19 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ

بچه ها یه سوالی چرا رتبه کارنامه اول مدرسان عوض شده؟

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - H3NGAM3H - 19 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوالی چرا رتبه کارنامه اول مدرسان عوض شده؟

بخاطر تغییر ضرایب دیگه

--
شما برای نرم افزار میگید؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - asiehmohammadian - 19 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ

سلام به همه دوستان گل مانشستی
خسته نباشید
بچه هافردا میخوام برم نمایشگاه کتاب یک کتاب بگیرم که آزمونهای ۱۰ سال گذشته سراسری و داشته باشه
بنظرتون کدوم انتشارات خوبه ؟
مرسی

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - Eng_Sara - 19 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوالی چرا رتبه کارنامه اول مدرسان عوض شده؟

کارنامه ۲۵% اول مدرسان دفعه پیش دوبار عوض شد! بار اول که مشکل تعداد شرکت کنندگان بود البته تو فناوری اطلاعات! کامپیوتر رو نمی دونم! که تعداد شرکت کنندگان رو خیلی خیلی بیشتر در نظر گرفته بودن!
که حتی من زنگ زدم نمایندگی و پرسیدم که واقعاً اینه جامعه ی اماریش؟!!!!!! خیلی عجیب بود حدود ۳۰۰۰ شرکت کننده زده بودن!!!!!!
اونا هم گفتن که آره دیگه واقعاً این همه آدم ثبت نام کردن! ولی من نمی تونستم قبول کنم!!!!۳۰۰۰ نفر؟!
که فرداش رفتم دیدم بله ه .... حدوداً نصف شده آمار.... Big Grin

دومین بار هم بعد از تغییر ظرایب توسط سازمان محترم سنجش کلیه دروس و رتبه ها دوباره تغییر کرد! رتبه من حدوداً ۵۰ نفر تغییر کرد!

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - svk7 - 19 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان گل مانشستی
خسته نباشید
بچه هافردا میخوام برم نمایشگاه کتاب یک کتاب بگیرم که آزمونهای ۱۰ سال گذشته سراسری و داشته باشه
مرسی

من گسترش علوم پایه رو دارم ازش راضیم،البته همش تو یه کتاب نیس ،جلد یکش از ساله ۸۱ تا ۸۷ (مهندسی کامپیوتر)-جلد ۲ برا ساله ۸۸(it-علوم-مهندسی کامپیوتر)-جلد سوم هم ۸۹ ( it-علوم-مهندسی کامپیوتر)-جلد۴ هم برا ساله۹۰

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - mos_hos - 19 آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۴۳ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  بلاخره ۳تا کتابی رو که گفتم تموم کردم یعنی:کامپایلر و ساختمان داده و معماری.
خوشبختانه کتابایی رو که نداشتم دیشب به دستم رسیدن و به امید خدا از فردا آمار و ریاضی مهندسی و طراحی زبان و الگوریتم رو با هم شروع میکنم.ولی واقعا آمار و ریاضی مهندسی رو که دیدم رنگ از رخسارم پرید!!!!!!!!!خیلی حجمشون زیاده!!!!!!!!!!

چرا کتابا رو با هم نخوندید ؟؟؟
همزمان خوندن درسا بهتر از این نیس که آدم یه کتابو تمام کنه بزاره کنار ؟!!!

دوست عزیز من که گفتم یه سری کتابا رو نداشتم و تازه دیشب به دستم رسیدن!!! از این گذشته من کتابا رو ۲ قسمت کردم واسه موازی خوندن وتو قسمت اول ۲تا ریاضی رو گنجوندم وتو قسمت دیگه ۲تای دیگه. و چون ریاضی مهندسی و آمار رو نداشتم تو قسمت اول گسسته و محاسبات رو گذاشتم.

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - ana_12345 - 19 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ

دوستانی که آزمون میدید ، تعداد شرکت کنندگان آزمون های پارسه و مدرسان و ماهان توی IT چند تا؟

(۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان گل مانشستی
خسته نباشید
مرسی

من گسترش علوم پایه رو دارم ازش راضیم،البته همش تو یه کتاب نیس ،جلد یکش از ساله ۸۱ تا ۸۷ (مهندسی کامپیوتر)-جلد ۲ برا ساله ۸۸(it-علوم-مهندسی کامپیوتر)-جلد سوم هم ۸۹ ,۹۰ ( it-علوم-مهندسی کامپیوتر)

امسال خریدی ؟ جلد سومش چه قیمتی ؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - esisonic - 19 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۳ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  پس ۵۰% اول چی؟
پیام جان...عذر میخوام...سوتی دادم...منظورم همون ۵۰% درصد اوله!!
(۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  برنامت واسه ۵۰% دوم چیه؟
منظورم ۵۰% اول بود!! Big Grin
برنامه ی خاصی نیست...
چون ۱۲ روز بیشتر وقت ندارم (هفته ای یه روز دانشگام) هر روز رو به سه بخش تقسیم کردم و در هر روز مطالبی رو که زیرشون خط کشیدم میخونم به علاوه حل کردن تمرین های ۵۰ درصد اول ...هر روز یه درس..!!
یه اشتباه بزرگی که من تو این دو آزمون آزمایشی داشتم این بود که به خلاصه نویسی های درسا اکتفا میکردم...در صورتی که این کار فقط مخصوص شب آزمونه!!
این دفعه خلاصه هامو میبرم تو باغچه ی خونمون خاک میکنم که دستم بهش نرسه!!!!!!

یه چیز باحال...
دفعه ی قبل رتبه ام شد ۱۵۹۶///
این دفعه درصدام فقط ۷،۸ درصد بالاتر بود رتبه ام شد ۷۲۰//!!!
تعداد شرکت کنندگان تو هر دو حدود ۲۴۰۰ نفر
...
ینی تأثیر در این حد؟؟؟

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - m_gh - 19 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ

آخه من که کامپیوتر بودم تغییر ضریب اتفاق نیافتاده،پس واسه چی رتبه ها عوض شده؟!البته جامعه آماریش کم شده!!
البته این اصلا منطقی نیس که جامعه آماری کم بشه رتبه عوض بشه ،یعنی ۴۰ نفر خیالی قبل من فرض کرده بودن؟؟!!

RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه - svk7 - 19 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۳۲ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  دوستانی که آزمون میدید ، تعداد شرکت کنندگان آزمون های پارسه و مدرسان و ماهان توی IT چند تا؟

(۱۹ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ب.ظ)asiehmohammadian نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان گل مانشستی
خسته نباشید
مرسی

من گسترش علوم پایه رو دارم ازش راضیم،البته همش تو یه کتاب نیس ،جلد یکش از ساله ۸۱ تا ۸۷ (مهندسی کامپیوتر)-جلد ۲ برا ساله ۸۸(it-علوم-مهندسی کامپیوتر)-جلد سوم هم ۸۹ ,۹۰ ( it-علوم-مهندسی کامپیوتر)

امسال خریدی ؟ جلد سومش چه قیمتی ؟

معذرت اشتباه کردم ۴ جلده گسترش علوم پایه رو دارم ازش راضیم،البته همش تو یه کتاب نیس ،جلد یکش از ساله ۸۱ تا ۸۷ (مهندسی کامپیوتر)-جلد ۲ برا ساله ۸۸(it-علوم-مهندسی کامپیوتر)-جلد سوم هم ۸۹ ( it-علوم-مهندسی کامپیوتر)-جلد۴ هم ۹۰(قیمت ۴۵۰۰)
اره اردیبهشت امسال خریدم