تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ق.ظ)niya نوشته شده توسط:  درصدات می شه بگی؟

خودم این درصدها رو انتظار دارم.

زبان ۷۰

ریاضی ۱۵

تخصصی ۲۰

مشترک ۲۰

علوم تحقیقات خوزستان

ولی احتمالا کمتر باشه...دقیق یادم نیست چه جوابهایی دادم. کلا علوم تحقیقات خوزستان بالای ۴۰ درصد میخواد واسه مشترک و تخصصی.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - happyfeat - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ

شما شاخه نرم افزار رو امتحان دادین با این درصد ها؟؟!!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - somaye.h - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ

من اصن وقت نکردم زبان حل کتمSad(((

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arixooo - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ

نتایج فردا اعلام میشه؟؟
میگم اگه کسی شماره داوطلبی و شماره پرونده اشو گم کرده باشه چجوری میتونه از نتیجش مطلع شه؟؟
یکی از دوستام اینجوری شده...شدیدا هم استرس قبول شدن داره...

وا آقا سوال هم میپرسن ازتون منفی میزنید؟؟
حالتون خوب نیست اصلا...

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - *Najmeh* - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ب.ظ

اینجا هنوز بعضیا نمودن منفی دادن برای چی هست

من برای زمانی که کارتمو میخواستم بگیرم خود سایت با مشخصات فردی شماره پرونده رو بهم داد
ولی با مشخصات فردی هم میتونی کارنامه خودت رو ببینی بهش بگید نگرا نباشه می تونید خودتون الان برید توی سایت وچک کنید که میشهhttp://www.azmoon.com/KP/Year1391/LoginForm.aspx این لینک مال بچه های کاردانیه

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - puneh - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  نتایج فردا اعلام میشه؟؟
میگم اگه کسی شماره داوطلبی و شماره پرونده اشو گم کرده باشه چجوری میتونه از نتیجش مطلع شه؟؟
یکی از دوستام اینجوری شده...شدیدا هم استرس قبول شدن داره...

وا آقا سوال هم میپرسن ازتون منفی میزنید؟؟
حالتون خوب نیست اصلا...

با مشخصات فردی هم میشه دید بگید نگران نباشه.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryami - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ

یکی میاد به ارسالهای این تاپیک منفی میده دلیلشو نمی دونم
مثبت و منفی زیاد مهم نیست اما اینکه همه منفی بگیرن تعجب آوره
من دو تا ارسال اینجا داشتم اصلا جدید نبوده مال بعد از کنکور صفحه های اول تاپیک بودن اونا هم دیشب یا امروز صبح بی نصیب نموندن
تا ارسال ۸۸۳ رو نگاه کنین همه ارسالها بدون استثنا منفی خوردن حتی کسی که خبر گذاشته یا سوال پرسیده یا گفته منتظر نتایجم .... Huh
-----------------------------------------------------------------------------------------------
من که هوش امتحان دادم کلا ۳ تا واحد داخلی بیشتر هوش نمی گیرن کارم سخته Confused
کنکورم که به ترتیب سوالا رو از خوب به بد جواب دادم
زبان خیلی خوب
ریاضی خوب
مشترک not bad
تخصصی RolleyesShySleepy
زمان هم که خیلی کم بود

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - happyfeat - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۲ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  یکی میاد به ارسالهای این تاپیک منفی میده دلیلشو نمی دونم
مثبت و منفی زیاد مهم نیست اما اینکه همه منفی بگیرن تعجب آوره
من دو تا ارسال اینجا داشتم اصلا جدید نبوده مال بعد از کنکور صفحه های اول تاپیک بودن اونا هم دیشب یا امروز صبح بی نصیب نموندن
تا ارسال ۸۸۳ رو نگاه کنین همه ارسالها بدون استثنا منفی خوردن حتی کسی که خبر گذاشته یا سوال پرسیده یا گفته منتظر نتایجم .... Huh
-----------------------------------------------------------------------------------------------
من که هوش امتحان دادم کلا ۳ تا واحد داخلی بیشتر هوش نمی گیرن کارم سخته Confused
کنکورم که به ترتیب سوالا رو از خوب به بد جواب دادم
زبان خیلی خوب
ریاضی خوب
مشترک not bad
تخصصی RolleyesShySleepy
زمان هم که خیلی کم بود
کجا رو زدین هوش به سلامتی ؟!
ترازش در چه حدی هستش اون جایی که زدین
تخصصی هاش در چه سطحی بوده به نظرتون و کدوم راحت تر و کدوم سخت تر بودش؟!

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryami - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  کجا رو زدین هوش به سلامتی ؟!
ترازش در چه حدی هستش اون جایی که زدین
تخصصی هاش در چه سطحی بوده به نظرتون و کدوم راحت تر و کدوم سخت تر بودش؟!
سلامت باشین. مشهد
یادم نیست زیاد فقط یادمه هوشش اصلا مثل سالهای گذشته نیومده بود شانس من رفرنس عوض شده بود برخلاف سالهای قبل Confused
نظریه هم که هم جزء تخصصیها بود هم مشترک اما تخصصیش سخت تر بود منم که اصلا استاد خوبی نداشتم واسش

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - fifii - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۳۹ ب.ظ

آره دقیقا!
من +۲۰ بودم
حالا شدم -۱۳
همه کامنتهامم پاک کردم گفتم شاید مشکل من باشه !!!! کی منفی میده!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arixooo - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ

من حدود ۳۰ صفحه رو الان نگاه کردم همه پست ها بدون استثنا حداقل یه منفی رو خورده بودند...
مدیرای عزیز سایت لطف کنن ببینن اینجا چه خبره...کاربرایی که هنوز تو دورانه کودکی سیر میکنن رو بیان و بن کنن..لطفا

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ

من به همه مثبت میدم...مشکل دارن بعضی ها....کاریش نمیشه کرد.

بیخیال باشین این منفی مثبت ها ملاک نیست.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - somaye.h - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۴ ب.ظ

بچه ها،مثبت منفی رو بخیال فردا نتایج میاددددد Sad فردا لطفا بیاین رتبه و ترازاتون رو بگیدSad

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ

نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۱ در ۲۱ شهریور اعلام می شود.
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی : نتایج آزمون و کارنامه داوطلبان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۱ از ساعت هشت صبح روز سه شنبه، ۲۱ شهریورماه بر روی پایگاه اعلام نتایج مرکز آزمون به نشانی www .azmoon.com قرار خواهد گرفت.
ناصر اقبالی به افزایش ۳۱ درصدی ظرفیت پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۱ نسبت به سال ۹۰ اشاره کرد و گفت: ۶۳ هزار و ۴۱۹ نفر در آزمون کارشناسی ارشد امسال دانشگاه آزاد پذیرفته شده اند که ۵۶ درصد آنان مرد و ۴۴ درصد زن هستند.
ثبت نام ارشد آزاد ۹۲

وی یادآورشد: پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد باید در فاصله زمانی اول تا سوم مهرماه برای ثبت نام به واحدهای دانشگاهی محل قبولی خود مراجعه کنند.
اقبالی از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خواست تا قبل از انجام ثبت نام، اطلاعیه مربوط به مدارک مورد نیاز که از روز یکشنبه ۲۶ شهریور ماه از طریق پایگاه روابط عمومی مرکز آزمون به نشانی ubr-azmoon.com منتشر می شود را به دقت مطالعه کنند.
تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۱

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با بیان اینکه ظرفیت های جدیدی در مقطع کارشناسی ارشد واحدها و پردیس های دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده است وعده داد با اعلام این رشته شهرهای جدید تا پایان شهریورماه،داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امسال قبول نشده اند بتوانند مجددا انتخاب رشته داشته باشند و در فرآیند تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۱ شرکت کنند.
تعداد ۶۲۵ هزار و ۹۳۵ نفر برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کردند و ۴۹۹ هزار و ۸۵۰ نفر از آنها در جلسه امتحان حاضر شدند.

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mehdiba3 - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۴۱ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  من حدود ۳۰ صفحه رو الان نگاه کردم همه پست ها بدون استثنا حداقل یه منفی رو خورده بودند...
مدیرای عزیز سایت لطف کنن ببینن اینجا چه خبره...کاربرایی که هنوز تو دورانه کودکی سیر میکنن رو بیان و بن کنن..لطفا

اینا همه به کنار من از این ناراحتم که این پست رو گذاشتم و اینت همه بهم منفی دادن.

اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟