تالار گفتمان مانشت
اولین ویدئو آموزشی جاوا - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
RE: اولین ویدئو آموزشی جاوا از پروفکس - mr_asadi - 06 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ

(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۵ ب.ظ)mohsen@profex.ir نوشته شده توسط:  Confused
(06 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این متغیر محیطی انقدرا سخت نیست که. فقط کافیه کاری کنید که بتونید از دستورات javac و java تو cmd استفاده کنید.
تازه اصلا چیز مهمی هم نیست! یعنی فایده خاصی هم نداره! چون کسی با cmd کار نمی کنه معمولا!
ولی فکر کنم چون من تو فیلم اشتباه کردم این مشکلات ایجاد شده، دیروز که فیلم را دوباره دیدم تازه فهمیدم چه سوتی بدی دادم! ConfusedConfusedConfused

پیش میاد استادSmile

انقدر دوستان فعال شدن تو این بحث متغیر محیطی و Path فک کنم اسم تاپیکو تغییربدیم بهتره! بیخیال باباااااااااااااااا!
اول به خودم اینو میگم بعد به دوستان ؛ به نظر من ما باید خودمونم یه تلاشی بکنیم و فقط دانش آموز نباشیم بلکه یکمی هم جستجو کنیم. سعی کنیم مسائل پیش پا افتاده از این دست رو با کمی جست و جو و تلاش خودمون حل کنیم و درادامه آموزش ها سعی کنیم جاهایی که واقعا مبهم بوده برامون سوالاتمون رو مطرح کنیم ! در ضمن کسی که با این مسائل کوچیک و پیش پا افتاده بخواد جا بزنه بهتره کلا بیخیال شه همین اول !

RE: اولین ویدئو آموزشی جاوا از پروفکس - mohsen@profex.ir - 07 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ق.ظ

(۰۶ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ)mr_asadi نوشته شده توسط:  پیش میاد استادSmile

انقدر دوستان فعال شدن تو این بحث متغیر محیطی و Path فک کنم اسم تاپیکو تغییربدیم بهتره! بیخیال باباااااااااااااااا!
اول به خودم اینو میگم بعد به دوستان ؛ به نظر من ما باید خودمونم یه تلاشی بکنیم و فقط دانش آموز نباشیم بلکه یکمی هم جستجو کنیم. سعی کنیم مسائل پیش پا افتاده از این دست رو با کمی جست و جو و تلاش خودمون حل کنیم و درادامه آموزش ها سعی کنیم جاهایی که واقعا مبهم بوده برامون سوالاتمون رو مطرح کنیم ! در ضمن کسی که با این مسائل کوچیک و پیش پا افتاده بخواد جا بزنه بهتره کلا بیخیال شه همین اول !
حالا شما هم به ما متلک بنداز! Wink
ولی اصل حرف شما درسته چون تا یک جایی آد می تواند از دیگران کمک بگیرد.
البته همیشه خوبه آدم سوال بکنه و از تجربه دیگران استفاده کند.
در stackoverflow طرف یک workflowengine خیلی خاص را سوال کرده بود که چه کسی تا حالا تجربه عملی روش داشته!!!
یعنی خیلی دقیق و مشخص خواسته بود از تجربه دیگران استفاده کند.
اما منظور من بیشتر بحث مستقل بار آمدن است چون یک جاهایی در کار پیش می آید که واقعا کسی نمی تواند به ما کمک کند، حالا هر قدر هم با تجربه باشد مکن است ر یک موضوع خاص کار کرده باشد و ما باید یک مسئله را نهایتا خودمان حل کنیم.
پس بهتر است از همین الان همه ما سعی کنیم مهارت های درست سوال پرسیدن و دقیق جستجو کردن و حل مسئله خلاق را در خودمان پرورش دهیم.
راستی روز مهندس که دیروز بود را هم به همه دوستان تبریک می گویم.
اگر معلمی شغل انبیاست، مهندسی حرفه خالق یکتاست.