تالار گفتمان مانشت
لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - atenaa - 12 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ

منم خواب دیدم انتخاب هفتمم قبول شده Smile)

RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - mojhde - 12 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ

آره دیگه بیخیال کنکور Smile

** نگرانی، یک اتلاف وقت تمام عیار است.
** چون چیزی را تغییر نمی دهد.
** تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Smile هر چیزی به موقع اش به سراغتان می آید پس صبور باشید Smile

RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - majid11877 - 12 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ب.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۸ ب.ظ)hosein70 نوشته شده توسط:  
(12 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ق.ظ)majid11877 نوشته شده توسط:  
(11 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ ب.ظ)soheila2012 نوشته شده توسط:  ای بابا دوستان همچنان دارن سوالات رو حل میکنن؟؟
دیشب خواب دیدم سازمان سنجش درصدهامو تو سایت گذاشته و یه قسمتی داشت که برای هر کسی یه چی مینوشت که برای من نوشته بود" آخه چرا" ...!!!! بعد درصدام که دیدم همش غلط بود یعنی خیلی کم بود ، بعد چند لحظه دیدم پیامک اومده و درصدهام خوب گفته بود.
یعنی سازمان سنجش اینقد ازم ترسیده توی خواب میاد بهم میگه....
ای بابا!!!

اتفاقا منم دیشب وچند شبه دارم همش کابوس ارشد ومیبینم میخوام تصمیم بگیرم دیگه بهش فکر نکنم
راستی بجنورد چه خبر؟؟
بچه ها دیگه کنکورو بی خیال
میدونید ترم جدید دانشگاه ما ۱۲ بهمن ماه شروع شد منم اول اسفند رفتم دانشگاه اولین جلسه ای که رفتم استاد بهم گفت ۵ تا غیبیت داری یه جلسه دیگه غیبت کنی حذفت میکنم گفتم استاد کنکور داشتم مگه تو کتش میرفت
یکم جلز و ولز میکزدی خوو
چقد نامرده کدوم دانشگاه میخونی شما ؟چه رشته ای هستی؟

Re: RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - Itstudent87 - 12 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  آره دیگه بیخیال کنکور Smile

** نگرانی، یک اتلاف وقت تمام عیار است.
** چون چیزی را تغییر نمی دهد.
** تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Smile هر چیزی به موقع اش به سراغتان می آید پس صبور باشید Smile

واقعا لایک

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - lord123Bahram - 12 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۷ ب.ظ

بچه ها من دیشب خواب دیدم سرجلسه کنکور هستم و نمی تونم هیچ کدوم از تستها را جواب بدم بعد که بیدار شدم فهمیدم ۳ هفته پیش کنکور دادم و درصدامم بد نبوده به نظر شما این خواب تعبیر بدی نداره ؟؟
من خیلی استرس دارم اصلا نمی تونم صبر کنم

RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - Jooybari - 12 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۷ ب.ظ)lord123Bahram نوشته شده توسط:  بچه ها من دیشب خواب دیدم سرجلسه کنکور هستم و نمی تونم هیچ کدوم از تستها را جواب بدم بعد که بیدار شدم فهمیدم ۳ هفته پیش کنکور دادم و درصدامم بد نبوده به نظر شما این خواب تعبیر بدی نداره ؟؟
من خیلی استرس دارم اصلا نمی تونم صبر کنم

سلام. دوست عزیز اصلاً نگران نباش. من هم یک هفته قبل از کنکور یه همچین خوابی دیدم.

RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - mojhde - 12 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ

سرانجام روزی به حکمت همه اتفاقات زندگیتان پی خواهید برد.
پس فعلا به سردرگمی ها بخندید،از میان اشکها لبخند بزنید، و همواره به خودتان یادآوری کنید که پشت هر حادثه ای Smile دلیلی نهفته است Smile

** چرا بعضی دوستان دارن بیخودی به خودشون استرس میدن بابا بیخیال Smile هر جی صلاحه Smile

RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - Amoojan - 12 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۸ ب.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۲۰ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  ** چرا بعضی دوستان دارن بیخودی به خودشون استرس میدن بابا بیخیال Smile هر جی صلاحه Smile

والا!Big GrinCool

RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - good-wishes - 12 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ب.ظ

خب دیگه به نظر میرسه بحث درصد ها به پایان رسیده و میشه تاپیک رو بست

رتبه ۹۳ من - hz657091 - 06 فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ ب.ظ

بنظرتون رتبه من چند میشه؟
زبان ۳۱ مشترک ۱۰ تخصصی نرم ۱۸

RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - hosshah - 08 فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ

(۰۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۲:۵۰ ب.ظ)hz657091 نوشته شده توسط:  بنظرتون رتبه من چند میشه؟
زبان ۳۱ مشترک ۱۰ تخصصی نرم ۱۸

به نظر من بین ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ میشی

RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - hz657091 - 15 فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۰۳ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۷ ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط:  چرا اینقد نمره منفیییی؟!!!! Sad
بچه ها؟ سوال ۴۰ محاسبات به نظرتون درست زده؟!

زبان: ۲۲/۲۳
ریاضی: منفی ۲
مشترک: ۲۴/۷۰
تخصصی نرم: ۱۶/۶۸
فک کنم از پارسال بدتر میشه رتبم!!!!

بشین امسال با هم بخونیم

RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - emily6687 - 19 فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ق.ظ

زبان ۳۲/۲۲
ریاضی ۱۸/۷۵
مشترک ۴۱/۹۷
تخصصی نرم ۱۰/۴۲

نظرتون چیه؟ Huh

RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - amirhamzeh.azari - 19 فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۴۲ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  زبان ۴
مشترک ۱۱
مدیریت ۸۶
تخصصی ۳۳

Sad

سلام به نظر شما امیدی هست؟
منم تقریبا همینم:
زبان ۲۸
مشترک ۱۱ تا ۱۷
مدیریت ۷۲ یا ۷۸
تخصصی ۳۵
امسال رنج درصد مشترکا اومده پایینا...تو حدود ۲۰ میچرخه .. فک کنم بشه با مدیریت جبران کردا... نه؟؟

RE: لطفاً بعد از انتشار پاسخ نامه، درصدهاتونو اینجا اعلام کنید!!!! - metallica.r - 19 فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۲۶ ب.ظ

من مشترک ۳۷ تخصصی ۳۶
زبان وریاضی سفید
به نظرتون من چند میشم؟

Sent from my LT22i using Tapatalk

منظورم تخصصی نرم افزاره

Sent from my LT22i using Tapatalk