تالار گفتمان مانشت
کلاس کنکور وکتابهای کنکوری وجزوات وصدا های اساتید کنکور(نظرات از سال ۹۰ تا۹۲) - نسخه‌ی قابل چاپ

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - msdsepideh - 10 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ

سلام اکتیو. جوری درس بردار که رفت و امدت خیلی نشه و وقتت تو ترافیک گرفته نشه . من پارسال نتیجه خوبی گرفتم . به نظرم تابستون کلاسهای یوسفی و امار دکترهژبر و ریاضی مهندسی کریمی و سیستم عامل حقیقت رو حتما بگیر . و دروس پایگاه و کامپایلر و طراحی پیاده سازی و محاسبات عددی رو به نظرم بهتر است پاییز بگیری . پیروز باشی
سلام اکتیو . من از تجربه خودم و یکی از دوستام که هردو مون رتبه خوبی اوردیم برات می گم . من مشهد کلاس رفتم و دوستم تهران. به نظر ما تابستون همه کلاسهای یوسفی و امار دکتر هژبر و سیستم عامل حقیقت و ریاضی مهندسی کریمی رو حتما کلاس برو و جوری برنامه بریز که رفت وامدت زیاد نشه . دروس محاسبات عددی و پایگاه و کامپایلر و طراحی پیاده سازی رو بهتر است پاییز کلاس بگیری. موفق باشی

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - matin724 - 11 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ق.ظ

سلام. تو اصفهان کدوم اموزشگاه بهتره؟
از دوستان اصفهانی کسی این اساتید را برای کلاس ارشد تایید میکنه:
مهندس منصوریان فرد
مهندس جبل عاملی
دکتر مردوخی
مهندس کفایی

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - هاتف - ۱۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ب.ظ

سلام
به نظرم باید روی دروس مشترک که ضریب ۲ هستند کار کنی

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - اکتیو - ۱۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ب.ظ

استاد مردوخی و کفایی در جهاد دانشگاهی تدریس دارند...اما ۲ تای دیگه نه!!! خوشبختانه کلاسهای جهاد نزدیکه بهم اما بچه‌ها به نظرتون همه کلاسها را ثبت نام داشته باشم؟ کدومو میشه راحت در خونه خوند؟ لطفا راهنماییم کنین.شرایط بدی دارم.به خاطر این کلاسها که میخوام برم دارم بهای زیادی میدم....کمکم کنین....

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - matin724 - 11 تیر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ ب.ظ

من کارشناسی ناپیوسته سخت افزار درسای: انالیز عددی _ نظریه زبان _ سیستم عامل نخوندم ساختمان داده هم هنوز پاس نکردم کدوم از این یه کلاس خوب را می طلبه؟
اموزشگاه خوب کجا در اصفهان کجاست ؟

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - escape - 11 تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ ب.ظ

دوستان کسی ترم تابستان کلاس پایگاه تو موسسه پارسه برداشته؟؟؟؟
پارسه کلاس استاد روحانی رانکوهی رو کنسل کرده و می خواد جای این استاد‌، دکتر ابراهیمی مقدم زو بزاره
جالب اینجاست که حتی شهریه رو هم تغیییر نداده...
اگه کسی این کلاس رو گرفته و می خواد اعتراض کنه اینجا بگه که بتونیم واسه این بی برنامگی پارسه یه اعتراض دسته جمعی کنیم.....

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - اکتیو - ۱۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ

بچه‌ها اگه قرار باشه ۴تا ۵ درس رو خودم در خونه بخونم کدوما رو پیشنهاد میدین....لطفا بگین...

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - fatima1537 - 11 تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۵۲ ب.ظ

خطاب به‌: matin724
ساختمان داده و نظریه، چون جزء دروس اصلی شما سخت افزاری‌ها نیستند واحتمالا به خاطر گرایش تون توی اونها قوی نیستید و از دروس اصلی توی کنکور هستن
آنالیز عددی هم که جزءدروس کنکور علوم کامپیوترهست

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - هاتف - ۱۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۰۴ ب.ظ

نقل قول: دوستان کسی ترم تابستان کلاس پایگاه تو موسسه پارسه برداشته؟؟؟؟
پارسه کلاس استاد روحانی رانکوهی رو کنسل کرده و می خواد جای این استاد‌، دکتر ابراهیمی مقدم زو بزاره
جالب اینجاست که حتی شهریه رو هم تغیییر نداده...
اگه کسی این کلاس رو گرفته و می خواد اعتراض کنه اینجا بگه که بتونیم واسه این بی برنامگی پارسه یه اعتراض دسته جمعی کنیم.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هم مطرح کردی، به نظرم اگر تعدادتون به ۳-۴ نفر میرسه،‌بحث در این مورد رو توی یک تاپیک تجمیع کنید تا هماهنگ باشید!

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - Parva - 11 تیر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ

از دوستانی که معماری با دکتر اجلالی دارن خواهشمندیم ویس های ایشون رو برای دانلود بزارن برای کسانی که شهرستانی هستن و واقعا امکان شرکت تو این کلاس‌ها رو ندارن
ممنون از لطفتون

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - kashir - 11 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ

سلام دوستان
من چهارشنبه ۱۳ تا ۱۷ ریاضی مهندسی با مهندس کریمی(نصیر) برداشتم، حالا میخوام چهارشنبه ۸ تا ۱۲ سیستم عامل دکتر حقیقت(پارسه) بردارم
میتونید به من بگین از پارسه تا نصیر چقدر راهه؟به کلاس دوم به موقع میرسم یا نه؟
(از میدون ونک تا پل سیدخندان چقدر راهه؟)

RE: کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - majid67110 - 11 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ب.ظ

میدون ونک اتوبوس های رسالت را سوار بشی ۱۵ دقیقه ای میرسی به پل سید خندان . از پل سید خندان هم ده دقیقه تا نصیر پیاده راه است . من خودمم سیستم عامل را پارسه ثبت نام کردم و یه چند تا هم نصیر .

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - msdsepideh - 13 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ب.ظ

من کلاسهای منطقی و معماری استاد یوسفی رو رفتم و با اینکه اصلا این دو درس رو بلد نبودم ولی تونستم با کلاسهای ایشون صددرصد مسلط بشم . ایشون ابتدا مفاهیم رو کاملا توضیح می دهند به زبان بسیار شیرین و ساده . وسپس تستهارو موشکافی میکنند . من تعجب می کنم از دوستانی که کتاب رو باکلاس مقایسه می کنند. اگر کتاب خواندن کافی بود همه دانشگاهها تعطیل می شد و اساتید بیکار و فقط دانشجو کتاب می خوند و امتحان می داد. به هر حال من امسال رتبه ۷۲ نرم رو اوردم که مدیون کلاسهای استاد یوسفی هستم . ایشون من رو از صفر به صد رسوند . امیدوارم بتونم جبران کنم

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - aryaee - 13 تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ب.ظ

کاربرmsdsepideh می شود بگویید شما چه درسایی را با چه اساتیدی در موسسه‌ها ثبت نام کرده‌اید با تشکر از شما دوست عزیز

کلاس کنکور وکتابهای کنکوری - اکتیو - ۱۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۲ ب.ظ

بلهmsdsepideh ممنون میشیم بگین چه درسهایی رو خوبه بریم و چه درسهایی رو میشه خودمون بخونیم به نظرتون معماری ارزش داره بریم کلاس؟ آخه همه میگن سخته و یدونه تستشو هم به سختی میشه زد؟ به نظرتون توی خونه خودم بخونم یا حذفش کنم یا برم کلاس