زمان کنونی: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۰۹۶
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط diligent.)
(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خبر خوب اینکه دارم دایی میشم برای اولین بار [تصویر:  smile.gif]
من دایی نمیشم Smile اما خیلی دوست دارم داداشم ازدواج کنه و بچه شو ببینم(خوشحالیم بیشتر به خاطر اینه که میدونم مامان بابام خیلی خوشحال میشن). اما در کل خواهرزاده و برادرزاده داشتن حس خیلی خیلی خوبیه.
امروز خواهرزاده یکسالمو که تازه چشماشو باز کرده بود و میخواست بیدار شه و شیطونی کنه، ماساژ دادم دوباره خوابوندمش Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۹۰۹۷
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۰۸:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط codin.)
توی صد تا شبکه اجتماعی عضوی ولی یه حرفایی هست توی دلت که توی هیچکدومش نمیتونی بنویسی چون دو حالت داره: یا هیچیکی نمیشناستت و اهمیتی نمیده. یا میشناسنت و میترسی قضاوت بشی.
گاهی ادم فکر میکنه چقدر خوبه یه دوستی داشته باشه هرچی میگه تایید کنه بگه راست میگی حق با توعه قوی باش مرد! من شدیدا معتقدم هرکی باید مسئولیت هرچی سرش میاد توی زندگی را قبول کنه ولی خب خوبه حداقل بتونه در مورد سختی های این مسیر درد و دل بکنه.

الان فهمیدم تمام عمرم کلمه agile را اشتباه تلفظ میکردم :| :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , blackhalo1989 , crevice , The BesT , alma1988 , elect , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۹۰۹۸
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۱۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  الان فهمیدم تمام عمرم کلمه agile را اشتباه تلفظ میکردم :| :|
آقا تلفط برتیشش همون میشه ها:
ˈædʒaɪl
من حدود ۱۰ سال fragile رو اشتباه تلفظ می کردم:
ˈfrædʒl
البته تلفظ بریتشش همونی بود که تلفظ می کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Avril89
ارسال: #۴۹۰۹۹
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  الان فهمیدم تمام عمرم کلمه agile را اشتباه تلفظ میکردم :| :|
آقا تلفط برتیشش همون میشه ها:
ˈædʒaɪl
من حدود ۱۰ سال fragile رو اشتباه تلفظ می کردم:
ˈfrædʒl
البته تلفظ بریتشش همونی بود که تلفظ می کردم.

عه راست میگی من بریتیشش را تلفظ میکردم خب تا حدی بهتر شد اوضاع Smile
ارسال: #۴۹۱۰۰
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  الان فهمیدم تمام عمرم کلمه agile را اشتباه تلفظ میکردم :| :|
تلفظ مهم نیست، مهم اینه که اجایل باشی : ))
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۹۱۰۱
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  لی یه حرفایی هست توی دلت که توی هیچکدومش نمیتونی بنویسی چون دو حالت داره: یا هیچیکی نمیشناستت و اهمیتی نمیده. یا میشناسنت و میترسی قضاوت بشی.
متنی از دکتر شریعتی که مسلما خوندینش همه اتون:حرف هایی هست برای نگفتن. حرف هایی که هرگز سر به ابتذال گفتن فرود نمی آورند. و سرمایه ی هرکسی به اندازه ی حرف هایی است که برای نگفتن دارد. ..............
ولی مهمترین قسمت این متن ادبی اینجاست که میگه" حرف هایی است که مخاطب خاص خودش را می طلبد"
مشکل همین مخاطب خاص هست تا آدم پیداش کنه مرده دیگه حرفاشو را به گور میبره
دور از جون شما
واه ی دفعه زدم متن به این با احساسی را با نوشته هام خراب کردم !!!!ااااااا

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۹۱۰۲
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ قدر دیدگاه جالبی بود
من فکر می کردم پسرها به این جزئیات توجه نمی کنن و ظاهر ی خانوم را به صورت کلی می بینن و به این جزئیات توجه نمی کنن
Smile نه منم واقعاً حالیم نمیشه
فوق فوقش بفهمم طرف آرایش کرده یا نه!
از این بساط سرخاب سفیداب هم چیزی سر در نمیارم
ولی به جِّد معتقدم زن وقتیکه خط چشم داره, نسبت به وقتی که نداره کلاً یه آدم دیگست!
یه روح تسخیرگر پیدا میکنه.

لهذا به همجنسای خودم توصیه میکنم اگه روز موعود قصد زدن حرفای جدی و مهم دارن به طرفشون بگن بدون خط چش بیاد سر قرار Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , The BesT
ارسال: #۴۹۱۰۳
۱۲ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۹۱۰۴
۱۲ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۲۷ ق.ظ
یکیم نیست براش بنویسیم:
"منم و
این صنم و
عاشقی و
باقیِ عمر..."
اونم ذوق مرگ شه خوابای آلبالویی ببینه Undecided

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۹۱۰۵
۱۲ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
خواب آلبالویی و پروانه ای و اینا که میگن یعنی چی؟
من هر چی تو روز میبینیم همونو شب خوابشو میبینم. مثلا اگه تو روز با رییسم حرف بزنم و بازی رئال رو ببینم شبش خواب میبینم دارم با رییسم تو اداره بازی رئال رو میبینم. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۹۱۰۶
۱۲ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط Avril89.)
(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۰۹:۱۹ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۷ ۰۲:۳۰ ق.ظ)Avril89 نوشته شده توسط:  کاش بصورت دیفالت کشیده شده بود :|
خیلی وقت پیش یه ویدیو دیده بودم درمورد تغیراتی که IoT در زندگی ایجاد میکنه، یه قسمتش برای پرو لباس بود،به این صورت که یه سیستمی بود که لباس رو انتخاب میکردی و رنگ های مختلف رو هم تست میکردی و لباس با رنگ دلخواهت رو انتخاب میکردی، بدون اینکه زحمت پوشیدن چندین و چند نوع/رنگ لباس رو بکشی.
نظرتُ که خوندم داشتم فک میکردم جالبه اگه یه سیستمی بود که مثلا بهش دستور میدادی و صورتُ آرایش میکرد یا حتی مدل مو. Smile
البته اونوقت دیگه لذتش از بین میرفت!
اگه همچین سیستمی بود که خوب بود البته من بعدش زیر دست اون ربات خوابم میبرد و باید با یه پارچ آب از خواب پامیشدم :'))))
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۹۱۰۷
۱۲ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
ما که داریم میریم بخوابیم، ولی خدایی این زندگی نیست ما میکنیم..
زندگانی نیست..زنده مانی هست بیشتر Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۹۱۰۸
۱۲ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۲ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۰۱ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ما که داریم میریم بخوابیم، ولی خدایی این زندگی نیست ما میکنیم..
زندگانی نیست..زنده مانی هست بیشتر Smile
چرا عزیز دلم کار نداری ؟ پول نداری ؟ شغل مناسب نداری؟ تفریح مناسب نداری ؟ زن نداری ؟ تحصیلات مناسب و کافی نداری ؟ تخصص نداری ؟

(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  لهذا به همجنسای خودم توصیه میکنم اگه روز موعود قصد زدن حرفای جدی و مهم دارن به طرفشون بگن بدون خط چش بیاد سر قرار Smile
این خط چشم رو کاملا قبول دارم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۹۱۰۹
۱۲ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۴۲ ق.ظ
امتحانش ضرر نداره Tongue

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۹۱۱۰
۱۲ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۵۸ ق.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۰۱ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ما که داریم میریم بخوابیم، ولی خدایی این زندگی نیست ما میکنیم..
زندگانی نیست..زنده مانی هست بیشتر [تصویر:  smile.gif]

دیگه دایی ها که غُر نمیزنن Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۷۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۵۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۶۸۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۷۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close