زمان کنونی: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۰۹۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۱۴ ب.ظ
طرف آخرین باری که پیام داده سال پیش بوده اونم برا نتیجه کنکور که جوابشو ندادم منم. از اون به بعد ازش خبری نداشتم تا همین چند دقیقه پیش که احتمالا شبکه خبر رو نگاه کرده فهمیده سه شنبه نتایج میاد دیده تلگرام هم زیاد نمیرم اس ام اس زده که عزیزم خوبی؟ شنیدم قراره نتایج بیاد منو هم در جریانش بذار!
من چرا باید تو رو در جریان بذارم آخه؟:| قبول بشم قبول نشم چه فرقی به حال تو داره آخه؟:|
شدیم مضحکه ملت.. واسه سرگرمی پیام میزنن بهمون دقیقا دست میذارن رو نقطه ضعفمون! حتما کلی هم میخندن بهمون همشون یا شاغلن یا اینور آب اونور آب دارن دکترا میخونن من هنوز نتونستم ارشد قبول شم!
تا همین یک ماه پیش به شوخی میگفتم سردار آزمونم!! الان جدی جدی همین شد .. اصلا سردار آزمون چیه الهه پشت کنکوریم! :|

فیلینگ: نُ اعصاب مصاب!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: همیلا , Pure Liveliness , miss.rad , RASPINA , Menrva , moslem73421 , Skyrim , Iranian Wizard , ele , elhamgh , naghmeh70 , kilookiloo
ارسال: #۳۷۰۹۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
وات د فاز آخه

بیخیال کنکور و درس و مشق

هی تیچر وی دنت نید اجوکیشن

بچسبید به کد زنی و برنامه نویسی و مهارت ها
من به قربان تو پی اچ پی روم هر ثانیه خخخ

فیلینگس : این ا رلیشن شیپ ویت پی اچ پی
ارسال: #۳۷۰۹۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۰۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ق.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  بر خلاف جو ایران که میگیم یا باید دو سه تا دانشگاه برتر کشور درس بخونی یا باید ببخشید با نسبت .... اونور دنیا به همه آدم ها فرصت میدن و البته آفرین به خودباوری آدمایی که تونستن از این جو خودشون را رها کنن و به بالاترین درجات برسن.
توی نت گردی هام از این نمونه ها زیاد دیدم ولی این نمونه رو بد نیست اینجا بزارم. خانم نسیم عنابی (انابی؟) لیسانس و ارشد دانشگاه آزاد علوم تحقیقات! دکترا دانشگاه سیدنی، فوق دکترا هاروارد و بعدش استاد دانشگاه نورث ایسترن شدن و در کنارش در هاروارد هم مدرس و محقق هستند که فکر کنم بالاترین جایگاه علمی ممکن هست که یک نفر میتونه توی این دنیا تجربه کنه....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ای بابا نفستون از جای گرم بالا میاد اینها استثنا بودن وگرنه این همه ادم به خودشون سختی نمیدادن برای رفتن به این دانشگاهها .....

نه خب قطعا آدم باید سعی کنه بهترین موقعیت ها را انتخاب کنه منظورم استقامت و خودباوریشون بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , The BesT , miss.rad , RASPINA , Skyrim
ارسال: #۳۷۰۹۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۱۵ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  طرف آخرین باری که پیام داده سال پیش بوده اونم برا نتیجه کنکور که جوابشو ندادم منم. از اون به بعد ازش خبری نداشتم تا همین چند دقیقه پیش که احتمالا شبکه خبر رو نگاه کرده فهمیده سه شنبه نتایج میاد دیده تلگرام هم زیاد نمیرم اس ام اس زده که عزیزم خوبی؟ شنیدم قراره نتایج بیاد منو هم در جریانش بذار!
من چرا باید تو رو در جریان بذارم آخه؟:| قبول بشم قبول نشم چه فرقی به حال تو داره آخه؟:|
شدیم مضحکه ملت.. واسه سرگرمی پیام میزنن بهمون دقیقا دست میذارن رو نقطه ضعفمون! حتما کلی هم میخندن بهمون همشون یا شاغلن یا اینور آب اونور آب دارن دکترا میخونن من هنوز نتونستم ارشد قبول شم!
تا همین یک ماه پیش به شوخی میگفتم سردار آزمونم!! الان جدی جدی همین شد .. اصلا سردار آزمون چیه الهه پشت کنکوریم! :|

منم تو هرگروهی که هستم همه اون اطلاعیه سنجش که روز سه شنبه نتیجه میاد میفرسته
یعنی دوست دارم با سر برم رو صورتشون خخخخخ

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , Happiness.72 , Menrva , Skyrim , RangiRangi , Doctorwho , elhamgh
ارسال: #۳۷۱۰۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۳ ب.ظ، توسط sss.)
از سیستم آموزشی ایران خیلی ناامیدم. از خیلی از چیزهای مهم خیلی غفلت شده?

حالا که بحث ماه عسل داغه منم اعلام موضع کنم
جالب بود که گفتن پدرشون جانباز بوده و روی بنیاد سفید با این انجام وظیفه اش، و یه نکته دیگه هم که به چشم من اومد این که با این که با این همه شعار در قداست و اهمیت جایگاه زن، نهایت تعریفی که در ستایش یه دختر به ذهن میرسه اینکه مردیه برا خودش
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۳۷۱۰۱
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ ب.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  طرف آخرین باری که پیام داده سال پیش بوده اونم برا نتیجه کنکور که جوابشو ندادم منم. از اون به بعد ازش خبری نداشتم تا همین چند دقیقه پیش که احتمالا شبکه خبر رو نگاه کرده فهمیده سه شنبه نتایج میاد دیده تلگرام هم زیاد نمیرم اس ام اس زده که عزیزم خوبی؟ شنیدم قراره نتایج بیاد منو هم در جریانش بذار!

این واسه همه هست این روزا. بعضیا میپرسن چون میخوان خوشحال بشن از نتیجه و بعدش اگه خوب نشه واقعا غصه میخورن. یا دلداری میدن وقتی میفهمن سنجش چی کار کرده. بعضیام میپرسن چون میخوان یه خبر بد بشنون چون خودشون توی زندگی پیشرفت نداشتن شاید. این آدما یا باید بلاک بشن توی تلگرام یا اصلا پیامشون seen نشه. یا توی گوشی spam بشن یا بهترین راه عوض کردن سیم کارت هست که بعضی آدما شماره ی آدم رو نداشته باشن.

این کنکور نشون داد سرنوشت و پیشونی نوشت آدم! بیش تر از هر چیزی میتونه تاثیر بذاره و خیلی وقتا زندگی اونطوی نمیشه که آدم فکرشو کرده. واقعا متاسفم که اینطوری شده واسه خودم واسه تو بهترین دوستم و واسه همه که فکر میکردن قراره به چیزی که میخوان برسن ولی انشااالله سه شنبه خبر خوبی بشنویم و بهتر از چیزی بشه که فکرش رو میکردیم. زندگی خیلییی پیچیده تر و غیرمنتظره تر از اونی هست که آدم فکرش رو میکنه.
فقط امیدوارم رتبه م چیزی نشه که شرمنده ی خونواده م بشم بیش از این...
ولی ما هنوز نفس میکشیم. این چند سال چند تا جوون موفق رو شنیدم که فوت کردن. دوست دوستم، یکی از بچه های مدرسه مون... دیشبم شنیدم...
شاید زندگی اونی نیست که ما فکر میکنیم. اینو واقعا میگم. شاید باید به یه برنامه ی دیگه اولویت داد. به یه بخش دیگه ی زندگی. هرچند سختهههه. (البته نه که این هدف بره ولی ابعاد دیگه ی زندگی پررنگ تر بشه شاید این هدف راحت تر به دست بیاد)

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , همیلا , miss.rad , Menrva , Skyrim , naser.71 , Iranian Wizard , RangiRangi , Doctorwho , elhamgh , SepidehP , naghmeh70 , mahyamk
ارسال: #۳۷۱۰۲
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۴:۴۰ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  دست از طلب ندارم تا کام من برآید
یا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید
* حافظِ جان *

-----------
آقا/خانم، برادر من، خواهر من، مادر من و پدر من و سایر بستگان بی ربط ، از خانواده باید شروع کرد که طرف بفهمه به اون هیچ ربطی نداره من چیکار میکنم
----------------
زندگی خودمه میخوام بریزمش توی سطل آشغال یا توی یه اتاق حبس بشم و هر کاری دلم میخواد باهاش بکنم.
از پس هزینه های خودت که بر بیای به هیچکس هیچ ربطی نداره دارید چیکار میکنید

اینجوری هم نیست که میگید. مگه میشه زندگی شما به خانواده شما مربوط نباشه؟ مپگه میشه هرکار دلتون میخواد با زندگیتون بکنید؟!!
زندگی خواهر من و زندگی برادر من خیلی به من مربوطه.من باید راه درست را بهشون نشون بدم. من باید خیلی وقتها از خواهرم بپرسم داری چکار میکنی و بنظرم باید!! بهم بگه . مگه میشه زندگی شما به پدر و مادر شما مربوط نباشه؟ پس این چه خانواده ای میشه که اعضا زندگیشون به همدیگه ربط نداشته باشه؟ اشتباه نکنید منظورم دخالت بیجا نیست. اگر خواهر من مسیری را انتخاب کرد برای من مهمه که اون مسیر به سمت سطل آشغال نره و اگر برادر من توی زندگیش مشکلی پیش اومد من باید راه درست بهش نشون بدم و اون نباید بگه به تو ربطی نداره چون به من ربط داره سرنوشت عزیزترین آدمهای زندگیم به کجا ختم میشه... شاید غریبه به من ربط نداشته باشه که البته اون هم اگر کمک خواست من باید راه درست بهش نشون بدم. همه اینها به معنای دخالت کردن نیست . دلسوزی هست و اما دلسوزی بیجا هم صحیح نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Happiness.72 , Menrva , naser.71 , shahraz , Doctorwho , SepidehP
ارسال: #۳۷۱۰۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۰۰ ب.ظ
بی تفاوتی اصلا خوب نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , shahlaj , kilookiloo
ارسال: #۳۷۱۰۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  دست از طلب ندارم تا کام من برآید
یا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید
* حافظِ جان *

-----------
آقا/خانم، برادر من، خواهر من، مادر من و پدر من و سایر بستگان بی ربط ، از خانواده باید شروع کرد که طرف بفهمه به اون هیچ ربطی نداره من چیکار میکنم
----------------
زندگی خودمه میخوام بریزمش توی سطل آشغال یا توی یه اتاق حبس بشم و هر کاری دلم میخواد باهاش بکنم.
از پس هزینه های خودت که بر بیای به هیچکس هیچ ربطی نداره دارید چیکار میکنید

اینجوری هم نیست که میگید. مگه میشه زندگی شما به خانواده شما مربوط نباشه؟ مپگه میشه هرکار دلتون میخواد با زندگیتون بکنید؟!!
زندگی خواهر من و زندگی برادر من خیلی به من مربوطه.من باید راه درست را بهشون نشون بدم. من باید خیلی وقتها از خواهرم بپرسم داری چکار میکنی و بنظرم باید!! بهم بگه . مگه میشه زندگی شما به پدر و مادر شما مربوط نباشه؟ پس این چه خانواده ای میشه که اعضا زندگیشون به همدیگه ربط نداشته باشه؟ اشتباه نکنید منظورم دخالت بیجا نیست. اگر خواهر من مسیری را انتخاب کرد برای من مهمه که اون مسیر به سمت سطل آشغال نره و اگر برادر من توی زندگیش مشکلی پیش اومد من باید راه درست بهش نشون بدم و اون نباید بگه به تو ربطی نداره چون به من ربط داره سرنوشت عزیزترین آدمهای زندگیم به کجا ختم میشه... شاید غریبه به من ربط نداشته باشه که البته اون هم اگر کمک خواست من باید راه درست بهش نشون بدم. همه اینها به معنای دخالت کردن نیست . دلسوزی هست و اما دلسوزی بیجا هم صحیح نیست.

همه چی بر میگرده به لحن و طرز بیان مطلب. کسی که میاد پیش برادر یا خواهرش شروع میکنن گپ زدن و دوستانه سعی میکنه کمکش کنه، قضاوتش نمیکنه و صرفا سعی کنه باهاش درد و دل کنه فکر نکنم کسی بدش بیاد. معمولا کسی از درد و دل کردن دلسوزانه با اعضای خانواده اش بدش نمیاد. ولی مشکل از جایی شروع میشه که فرد نصیحت کننده نگاهش بالا به پایین باشه، خودش را درست و بقیه را نادرست در نظر بگیره، لحنش از روی تحکم باشه و این برداشت را ایجاد کنه که تو نمیفهمی اینجاست که بد میشه. اونجایی بد میشه که فردی که حرف میزنه متوجه نشه که داره به حریم شخصی و حوزه اختیارات فردی اون آدم تجاوز میکنه. یا سعی کنه با فرافکنی ایجاد دلهره و شک بکنه در فرد به جای قوت قلب دادن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , RASPINA , همیلا , Happiness.72 , Menrva , The BesT , Skyrim , gogooli , sss , naser.71 , Iranian Wizard , Saman , RangiRangi , Doctorwho , SepidehP , mahyamk
ارسال: #۳۷۱۰۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۳۰ ب.ظ
توی اون قسمتی از شرلوک که خانوم دکتر واتسون میمیره یه دیالوگی هست (شرلوک و دکتر واتسون ناراحتن از مرگ مری و این دیالوگ بینشون شکل میگیره)

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Saman , RangiRangi , Doctorwho , naser.71 , elhamgh
ارسال: #۳۷۱۰۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۴۱ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  بر خلاف جو ایران که میگیم یا باید دو سه تا دانشگاه برتر کشور درس بخونی یا باید ببخشید با نسبت .... اونور دنیا به همه آدم ها فرصت میدن و البته آفرین به خودباوری آدمایی که تونستن از این جو خودشون را رها کنن و به بالاترین درجات برسن.
توی نت گردی هام از این نمونه ها زیاد دیدم ولی این نمونه رو بد نیست اینجا بزارم. خانم نسیم عنابی (انابی؟) لیسانس و ارشد دانشگاه آزاد علوم تحقیقات! دکترا دانشگاه سیدنی، فوق دکترا هاروارد و بعدش استاد دانشگاه نورث ایسترن شدن و در کنارش در هاروارد هم مدرس و محقق هستند که فکر کنم بالاترین جایگاه علمی ممکن هست که یک نفر میتونه توی این دنیا تجربه کنه....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
شیمی خوبه
احساس میکنم کاربا دنیای زنده امکان پیشرفت بیشتر هست
زمانی که رشته ریاضی را انتخاب کردم به خاطر مهندسی شیمی بود Sad

سه شنبه ......

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۷۱۰۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۴۶ ب.ظ
سال ۹۴ سال اخر کارشناسیم بود همون سال بطور اتفاقی با مانشت اشنا شدم مصاحبه ها و رتبه های بچه ها رو دیدم تصمیم گرفتم منم واسه ارشد بخونم اون سال کنکور بهمن ماه بود از مرداد شروع کردم بخوندن از اواسط شهریور یه سری اتفاق های خیلی بد برا خانوادمون افتاد خیلی بد خدا نصیب هیشکی نکنه تا بهمن ماه کارم گریه و غصه و درس خوندن بود اینکه چرا همین امسال که من درس میخوندم این اتفاق افتاد اصلا این همه ادم چرا برای ما پیش بیاد اینا سوال هایی بود که هر روز سر نمازم از خدا میپرسیدم خوشبختانه چند ماه بعد اون مشکل حل شد و پیرامون اتفاق های اون مشکل سال بعدش ۹۵ نتوستم برا کنکور بخونم اما با خودم عهد بستم که هرچی اتفاق بیفته هم من امسال میخونم به هر چی که میخوام میرسم شروع کردم خوندم مقابل خانوادم ایستادم که هیچ کدوم مایل به ادامه تحصیلم نبودند یه رتبه زیر ۲۰۰ حق خودم میدونستم اون طوریکه میخواستم نشد شاید بالای ۵۰۰ بیارم ولی همه این حرف ها رو گفتم تا به اینجا برسمم الان از ااون مشکل هم که برامون پیش اومد چندان ناراضی نیستم قطعا حکمت بعضی اتفاقات بعدا مشخص میشه سه شنبه هم یا من خوشحال میشم یا ناراحت که در صورت ناراحتی یه مسیر دیگه برا هدفم انتخاب کردم درسته شاید خیلی مشکلات داشته باشم با رفتن به اون مسیر ولب وقتی هدفم رو تجسم میکنم
میبینم می ارزه انشالله که همه دوستان نتیجه دلخواهشون بگیرن واگه خدای نکرده اونی که میخواستن نشد بدونن لابد مصلحتشون نبوده

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , mmm1374 , moslem73421 , naser.71 , Iranian Wizard , RASPINA , Pure Liveliness , RangiRangi , Doctorwho , elhamgh , SepidehP
ارسال: #۳۷۱۰۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۵:۵۳ ب.ظ

وااااااااای دقیقا حس و حال من..:-(

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , melodi726 , elhamgh
ارسال: #۳۷۱۰۹
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۳ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  بر خلاف جو ایران که میگیم یا باید دو سه تا دانشگاه برتر کشور درس بخونی یا باید ببخشید با نسبت .... اونور دنیا به همه آدم ها فرصت میدن و البته آفرین به خودباوری آدمایی که تونستن از این جو خودشون را رها کنن و به بالاترین درجات برسن.

شیمی خوبه
احساس میکنم کاربا دنیای زنده امکان پیشرفت بیشتر هست
زمانی که رشته ریاضی را انتخاب کردم به خاطر مهندسی شیمی بود Sad

سه شنبه ......

منم وقتی دبیرستان بودم دنبال طراحی وب اینا بودم رفتم کامپیوتر بد فهمیدم این چیزا را دوست ندارم الان مدتی میشه کلا رفتم دنبال زیست شناسی و البته کاربردهای کامپیوتر در اون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , elhamgh
ارسال: #۳۷۱۱۰
۱۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۱ ب.ظ، توسط Skyrim.)
(۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۱ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  دلسوزی بیجا رو خوب اومدید.
----------
به نظر من توی خیلی از مسائل و شکست های فعلی ما جوونا خانواده به شدت مسئولن و مقصر.
حیف مانشت جای این نیست که این موضوع باز بشه
--------------
خانواده گاهی برای کلاس گذاشتن خودشون حاضرن هر شرایط تحقیر آمیزی رو به فرزندشون تحمیل کنن
یک مثال میارم امیدوارم داستان نشه : مثلا من دیدم که مادر پدرا گیر میدن به بچه شون که هنوز به زور داره خرج خودشو در میاره که زن بگیره یا کلا ازدواج کنه، خب این خیلی خنده داره که، سرکوفت اینم میزنن که ما هنوز پدر بزرگ و مادر بزرگ نشدیم،توی این مثال همه چیز شده رقابتی برای عقب نموندن از قافله ای به سوی تولید مثل . . .

"مانشت جاش نیست" منم از سر دلتنگی گفتم.
با تمام احترام نمیخوام موضوع باز بشه، اما حرفم رو با تمام وجود لمس کردم . . .

واقعا یه سری صحبتا هست که آدم ترجیح میده سکوت کنه در موردش، چون میبینه گوش شنوایی نیست.
وقتی برای طرف مقابل یه ساعت توضیح میدی از اتفاقاتی که امسال سر جلسه افتاده و از شرایط و طرف مقابلت فقط به گفتن این کلمه اکتفا میکنه: " حالا قبول میشی یا نه؟!" دیگه چه فرقی میکنه اون طرف سیگار فروش سرکوچه باشه، رفیق چند سالت باشه یا حتی برادر یا پدرت... دیگه از چشم من افتاده این شخص. نمیگم باید از معادله های زندگیمون حذفش کنیم. ولی همون حدی براش اهمیت قائل بشیم که اون برای ما قائله.

این خارجی سبک زندگی خوبی دارن، بعد ۱۷-۱۸ سالگی، حتی زودتر جوونشون میره دنبال زندگی خودش بدون اینکه هیچ حساسیت خاصی پیش بیاد. حالا میخاد بره درس بخونه، کار کنه یا هرچی. خودش میدونه و خودش هم مسئولیتش رو مجبور میشه قبول کنه. ولی ایرانی ها نسبت به فرزندشون حس تملک بیش از حد دارن، جزو دارایی هاشون حسابش میکنن. خیلی مسخره است که برای هر تصمیمی که برای زندگی شخصی مون میگیریم باید به فکر توضیح مناسب برای خانواده، فک فامیل، دوست آشنا و سایر وابستگان باشیم
اگه دلگرمی دهنده و اطمینان بخش نیستیم؛ حداقل توو دل خالی کن نباشیم . . .

نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه؛ به قول دوستمون نو اعصاب مصاب.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , sss , naser.71 , Iranian Wizard , Saman , RASPINA , Pure Liveliness , miss.rad , RangiRangi , Doctorwho , elhamgh , SepidehP , naghmeh70 , Menrva , pioneer01

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۶,۱۹۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۱۹۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close