زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع دوره ی رایگان مفاهیم برنامه نویسی به زبان ++C

ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط one hacker alone.)
با یاد خدا
امیدوارم عباداتتون مقبول درگاه حق قرار گرفته باشه
با توجه به تکمیل ظرفیت و البته چند برابر ظرفیت دوره رایگان مفاهیم برنامه نویسی
این دوره آماده ی برگزاری هست و دوستانی که شرکت کردن جمعه ۲۳ رمضان ساعت ۲۳:۰۰ در تیم اسپیک حضور پیدا کنن تا جزئیات این دوره و نحوه ی برگزاری و حل شدن مشکل تعداد زیاد دوستان که شاید قرعه کشی کنیم انجام بشه

این دوره برای دوستانی مفید است که میخوان وارد دنیای برنامه نویسی بشن و صرفا به این معنا نیست که زبان سی++ رو برای برنامه نویسی انتخاب کرده باشن
بلکه در این دوره شما با مفاهیمی از برنامه نویسی آشنا خواهید شد که در آینده هر زبانی رو بخواید انتخاب کنید درک کاملی از جزئیات دستورات اون زبان داشته باشید چرا که هر برنامه نویس اگه بدونه در پایین ترین سطح دستورات چه اتفاقی میفته تسلطش به برنامه نویسی و همچنین علاقه ی اون بیشتر خواهد شد
امیدواریم بتونیم دید منفی که برنامه نویسی بخصوص زبان سی++ در دانشگاه پیدا کردید رو تغییر بدیم و لذت یک کدنویسی امن رو بهتون هدیه کنیم انشالله
همچنین دوره ی php با تکمیل ظرفیت چند نفر باقیمانده انشالله بزودی آغاز می شود
ittw.ir

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , fo-eng , salam5 , faza , RASPINA , F.N.44 , targol , alim93 , hmd1 , mhr.ash , hnarghani , feryal94 , programmer-e
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۲ ب.ظ
RE: شروع دوره ی رایگان مفاهیم برنامه نویسی به زبان ++C
(۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۶:۰۹ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  با یاد خدا
این دوره آماده ی برگزاری هست و دوستانی که شرکت کردن جمعه ۲۱ رمضان ساعت ۲۳:۰۰ در تیم اسپیک حضور پیدا کنن تا جزئیات این دوره و نحوه ی برگزاری و حل شدن مشکل تعداد زیاد دوستان که شاید قرعه کشی کنیم انجام بشه

این دوره برای دوستانی مفید است که میخوان وارد دنیای برنامه نویسی بشن و صرفا به این معنا نیست که زبان سی++ رو برای برنامه نویسی انتخاب کرده باشن
بلکه در این دوره شما با مفاهیمی از برنامه نویسی آشنا خواهید شد که در آینده هر زبانی رو بخواید انتخاب کنید درک کاملی از جزئیات دستورات اون زبان داشته باشید چرا که هر برنامه نویس اگه بدونه در پایین ترین سطح دستورات چه اتفاقی میفته تسلطش به برنامه نویسی و همچنین علاقه ی اون بیشتر خواهد شد
امیدواریم بتونیم دید منفی که برنامه نویسی بخصوص زبان سی++ در دانشگاه پیدا کردید رو تغییر بدیم و لذت یک کدنویسی امن رو بهتون هدیه کنیم انشالله
ittw.ir

سلام منظورتون جمعه ۲۳ رمضان هست؟ چون ۲۱ رمضان که گذشته است....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: faza
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ
بله اشتباه از بنده بود اصلاح شد
با تشکر
امشب ساعت ۲۳

دوره های رایگان جهاد علمی (شبکه و برنامه نویسی) site:www.ittw.ir ____ telegram: @ittwir
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ
سلام ..وقتتون بخیر
میخواستم بدونم هر جلسه چند ساعت طول میکشه؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۴۵ ب.ظ
این دوره آماده ی برگزاری هست و دوستانی که شرکت کردن جمعه ۲۳ رمضان ساعت ۲۳:۰۰ در تیم اسپیک حضور پیدا کنن تا جزئیات این دوره و نحوه ی برگزاری و حل شدن مشکل تعداد زیاد دوستان که شاید قرعه کشی کنیم انجام بشه

ittw.ir

ثبت نام چطور انجام میشه؟
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ
یه لینکی گذاشته بودید برای این تاپیک؟؟؟؟

چطور میشه عضو شد؟

کاش میشد یه خلاصه ایی از سوالات دوستان اینجام میذاشتین..یا لینک میدادین اقلن اگه دیگ عضو نمیگیرین دوستان علاقه مند مروری بر آنچه گذشت رو میداشتن..Blush
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۱۰ ب.ظ

ittw.ir
سلام خسته نباشید میشه لینک ثبتنام دوره PHP رو بزارین.
ممنون میشم.

هیچگاه خودت را دست کم نگیر!!!
کشتی نوح را آماتور ها ساختند و کشتی تایتانیک را حرفه ای ها ساختند.
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ب.ظ
وقتی وارد سایت بشید، همون بخش سمت چپ "ورود اعضاء" روی ثبت نام کلیک کنید و با پر کردن فرم تو بخش "دوره مورد نظر" دوره ای رو که میخواین انتخاب کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: one hacker alone , alim93
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۶ ب.ظ
سلام
هیچ دوره ای هنوز شروع نشده
دوره ی رایگان سی++ برای مبتدی هاست که چند برابر ظرفیت ثبت نام شده امشب قرعه کشی میشه
دوره ی php در حال تکمیل ظرفیت هست
سایت دوره ها (C#,linux) تعداد کمی شرکت کردن و فعلا امکان تشکیلشون نیست تا ظرفیت تکمیل بشه

در مورد دوره ها من هر سری که تاپیک زدم دوستان میان میگن توضیح بدید در حالی که من بارها هم نحوه ی حضور در کلاس ها رو گفتم هم اموزش شما کافیه همین بخشی که اومدید یعنی "سایر زبان ها" رو باز کنید و تو همین صفحه تاپیک هایی که بنده باز کردم رو ببینید

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  وقتی وارد سایت بشید، همون بخش سمت چپ "ورود اعضاء" روی ثبت نام کلیک کنید و با پر کردن فرم تو بخش "دوره مورد نظر" دوره ای رو که میخواین انتخاب کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آخه شما طراحی سایت رو ببین. تو فرم ثبت نام چیزی به عنوان نام کاربری وجود نداره. رمز عبور مخفی نیست.
اگه فیلد های ورود رو خالی بذارید و ورود رو بزنید، پیام میده: خوش آمدید پیمان!
والا من سر در نیاوردم Dodgy
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۱۱
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ق.ظ، توسط one hacker alone.)
بله حق با شماست
ببینید
این سایت رو یکی دو روزه بالا اوردم نمیخواستم بدقولی کنم و دیر بشه
اگه پسورد رو مخفی نکردم چون دلیلی نداره مخفی باشه هر چند اصولا اینکار صورت میگیره اما خب من اگه پسورد رو مخفی میکردم باید یه فیلد دیگه برا تکرار میزاشتم
در مورد یوزر و پسورد خالی هم دوستانی که تو پیام خصوصی بهم اعلام کردن براشون توضیح دادم که من هر روز چندین بار یوزر میسازم الکی برای تست و وقت نمیکنم هر بار که میسازم برم پاک کنم
یک کاربر اگه بخواد مسیر درست رو بره کارش راه میفته و مشکلی از این بابت نداره
هدف من گرفتن مشخصات بچه ها برای اینکه کیا تو چه دوره ای علاقه دارن شرکت کنن
مورد مهم تر اینکه کسی با داشتن نام کاربری و پسورد دیگری هیچ کاری نمیتونه انجام بده چون فعلا پنل طراحی نشده
اینکه شما سر در نمیارید باید عرض کنم یه دکمه ی ثبت نام خیلی تابلو گذاشتیم توی سایت اون رو بزنید مشخصات رو وارد کنید تمام
فک نکنم فرمول پیچیده ای داشته باشه

انشالله خدا بهمون سعادت بده بتونیم کار مردم رو حل کنیم نه ایراد بگیریم
من این مدت خوابم تو ۲۴ ساعت ۲ تا ۳ ساعت شده برای جمع و جور کردن و هماهنگ کردن این برنامه ها
ایراد اگه بخوایم بگیریم زیاده - بله کسی پسورد یادش بره کاری نمیتونه بکنه کسی نمیتونه ویرایش بکنه کسی نمیتونه پیام به کاربران دیگه بده کسی نمیتونه مشخصات خودش رو ببینه و...
انشالله کم کم حل میشه
مهم اینه شرمنده ی دوستان نشیم بهشون قول دادیم دوره برگزار کنیم و خدا رو شکر همه چی داره به شکل صحیح پیش میره

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alim93 , vesta , diligent , missi90 , salam5
ارسال: #۱۲
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۰۴ ب.ظ
(۲۰ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  بله حق با شماست
ببینید
این سایت رو یکی دو روزه بالا اوردم نمیخواستم بدقولی کنم و دیر بشه
اگه پسورد رو مخفی نکردم چون دلیلی نداره مخفی باشه هر چند اصولا اینکار صورت میگیره اما خب من اگه پسورد رو مخفی میکردم باید یه فیلد دیگه برا تکرار میزاشتم
در مورد یوزر و پسورد خالی هم دوستانی که تو پیام خصوصی بهم اعلام کردن براشون توضیح دادم که من هر روز چندین بار یوزر میسازم الکی برای تست و وقت نمیکنم هر بار که میسازم برم پاک کنم
یک کاربر اگه بخواد مسیر درست رو بره کارش راه میفته و مشکلی از این بابت نداره
هدف من گرفتن مشخصات بچه ها برای اینکه کیا تو چه دوره ای علاقه دارن شرکت کنن
مورد مهم تر اینکه کسی با داشتن نام کاربری و پسورد دیگری هیچ کاری نمیتونه انجام بده چون فعلا پنل طراحی نشده
اینکه شما سر در نمیارید باید عرض کنم یه دکمه ی ثبت نام خیلی تابلو گذاشتیم توی سایت اون رو بزنید مشخصات رو وارد کنید تمام
فک نکنم فرمول پیچیده ای داشته باشه

انشالله خدا بهمون سعادت بده بتونیم کار مردم رو حل کنیم نه ایراد بگیریم
من این مدت خوابم تو ۲۴ ساعت ۲ تا ۳ ساعت شده برای جمع و جور کردن و هماهنگ کردن این برنامه ها
ایراد اگه بخوایم بگیریم زیاده - بله کسی پسورد یادش بره کاری نمیتونه بکنه کسی نمیتونه ویرایش بکنه کسی نمیتونه پیام به کاربران دیگه بده کسی نمیتونه مشخصات خودش رو ببینه و...
انشالله کم کم حل میشه
مهم اینه شرمنده ی دوستان نشیم بهشون قول دادیم دوره برگزار کنیم و خدا رو شکر همه چی داره به شکل صحیح پیش میره

شرمنده من قصد جسارت نداشتم، ولی چون خیلی دوس داشتم ثبت نام کنم و نتونستم کمی اوقاتم تلخ شد وگرنه مطمئنا" کسی منکر زحمت های شما نیست .
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , alim93
ارسال: #۱۳
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۲ ق.ظ
ما منتظر سی شارپیممممممممSad
۱
۰
ارسال: #۱۴
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ
سلام
هنوز زمان برای ثبت نام هست؟ سرعت اینترنت چقدر باید باشه که بتونیم شرکت کنیم؟ ۲۵۶ خوبه ؟ البته با دریافت نهایت ۳۶ ک ب
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۷ ق.ظ، توسط one hacker alone.)
سلام
ثبت نام میتونید انجام بدید
کلاس رایگان سی++ بود که دو گروه تشکیل دادیم و بعد ماه رمضان کلاس هاش شروع میشه
کلاس های غیر رایگان C# , php هم در حال تکمیل ظرفیت هست فقط دوستان باید تو پنل پیام بدن تا اسمشون قطعی ثبت بشه
کلاس ها هم با ۳۰% تخفیف برگزار میشه با توجه به سرفصل ها حتی بدون تخفیف هم نصف قیمت جاهایی بوده که من دیدم
اما دوستانی که خودشون میخوان خونه کار کنن هم میتونن پیش برن هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم سوالی داشتن میتونن بپرسن
حتی مثل خیلی از دوستان لازم شده انلاین اون قسمتی که مشکل داشته باشن رو براشون اموزش میدم رایگان تا کارشون راه بیفته
و دوستانی هم که میخوان سریع و کامل یاد بگیرن میتونن کلاس شرکت کنن

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۱ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۸۱ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۰۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close