زمان کنونی: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۶۰۶
۰۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۹ ق.ظ
شیرفلکه آسمون بالای خونه ما ترکیده!
خلاصه بارون میاد هوار هوار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: newsoftware11 , Riemann , پوونه , software94 , neda_Network , tabassomesayna , miss msv66
ارسال: #۱۳۶۰۷
۰۵ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ق.ظ، توسط crevice.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  همیشه همینطور بوده!
نمیدونم چرا برای من ایمیل زدن به اساتید انقدر سخته.. !
به خصوص اگه درخواستی داشته باشم. و به خصوص تر اگر بخوام خواهش کنم ازش اسم خودش رو هم تو قسمت نویسنده ها اضافه کنه.
نگرانم شاید خوب نباشه کارم و اون نخواد اسمش رو بنویسه من ازش اینو بخوام بی ادبی باشه. و یا اگه روم نشه و بهش نگم و به امید این باشم که خودش اسم خودش رو اضافه کنه بی ادبی باشه.
کلا با خودم از ظهر درگیرم سر این موضوع که چی بنویسم محترمانه و خوب باشه Big Grin Big Grin Big Grin

از من به شما نصیحت؛ هیچوقت این چیزای جزئی رو به خودتون سخت نگیرین که زندگی بهتون سخت میگذره! چون خودم خیلی وقتها چیزای کوچیکو گنده میکنم میتونم حستونو درک کنم!
در مورد استاد هم همینه اگه زیادی احترام بگذارید خودتونو کوچیک کردین و متاسفانه خیلی از استادا در این موارد سوء برداشت میکنن. در مورد مقاله هم که اگه شما کنفرانس روستایی اونم اولین دوره اش هم حتی بفرستید ۹۹/۹۹ درصد استادا از خداشونه اسمشونو بزنید چه برسه به کنفرانس یا ژورنالای معتبر... البته خوب بهتره مقاله تونو بنویسید اسم ایشونو هم بزنید توش بعد از اسم خودتون(من ک همیشه مینکارو میکنم Tongue ) و بعد بفرستین واسش و بگین که بخونه و ویرایشش کنه یا نظرشو بگه. حالا اگه نخواست بهت میگه اسم منو بردار همین (:
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , Donna
ارسال: #۱۳۶۰۸
۰۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ب.ظ
دل تنگم ذرت مکزیکی میخواستBig Grin همسرم برام همه جا را گشت اما پیدا نکردSad هنوزم دلم میخوادBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , crevice , kingmax , software94
ارسال: #۱۳۶۰۹
۰۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط negar.v.)
امان از سرما خوردگی
یک هفته است نتونستم به هیچ کاری برسم،گوشم هم به خاطر سرما خوردگی عفونت کرده،انقدر بده

Sent from my C5302 using Tapatalk

بابام چرا از اخبار،سیر نمیشه؟
دیگه این اخبار تمومی نداره؟آخه از ۶ صبح اخبار؟؟؟؟؟
از این کانال به اون کانال همش اخبار.
اخبار هم تموم میشه روزنامه و مجله
یه جوری شب ها مهرنامه میخونه انگار فردا امتحانشو داره

Sent from my C5302 using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
ارسال: #۱۳۶۱۰
۰۵ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ ب.ظ
(۰۵ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ)neda_Network نوشته شده توسط:  دل تنگم ذرت مکزیکی میخواستBig Grin همسرم برام همه جا را گشت اما پیدا نکردSad هنوزم دلم میخوادBig Grin
اگه اینهمه دلتون ذرت مکزیکی میخواد خودتون درست کنید. من ۲ بار توو خونه درست کردم اندازه ی بیرون حتی بیشتر خوشمزه شده.
ولی با کنسرو ذرت گرون تر میشه از بیرون Big Grin
کاری هم نداره. قارچ ها رو خورد و سرخ کنید. بعد با ذرت و پنیر پیتزا مخلوط کنید. بعد هم دیگه ادویه آویشن و فلفل و نمک اضافه کنید. روی حرارت هم بزنید.
بعد هم آخرش سس سفید اضافه کنید. (نه رو حرارت. سس سفید حرارت زیاد ببینه ضرر داره)
Big Grin

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , neda_Network
ارسال: #۱۳۶۱۱
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۱۶ ق.ظ
آآآآآآآآآآآآآیییییی دلمون خواست! الان سر سیاه زمستون من نصفه شبی از کجا ذرت مکزیکی بیارم؟؟؟ Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , neda_Network
ارسال: #۱۳۶۱۲
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ق.ظ
روزی از روزها ، شبی از شب ها خواهم افتاد و خواهم مرد
اما می خواهم هر چه بیشتر بروم تا هرچه دورتر بیفتم
تا هرچه دیرتر بیفتم ، هر چه دیرتر و دورتر بمیرم ،
نمی خواهم حتی یگ گام یا یک لحظه
پیش از آنکه می توانسته ام بروم و بمانم ،
افتاده باشم و جان داده باشم
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , mm123456789 , happy07 , Pure Liveliness , blx , neda_Network , Bahar_HS
ارسال: #۱۳۶۱۳
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ب.ظ
خواهر زاده ی سه سالم اومده پیشم بهش میگم عزیزم میدونی تنهایی یعنی چی؟
جوابی داد که دوساعته دارم ماچش میکنم
گفت اره خاله، تنهایی یعنی دوستتو نبینی!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , **sara** , so@ , yamahdi , happy07 , Pure Liveliness , raha_ce , fa_shinobi , ندا زندپور , RASPINA , mohaddeseh70 , neda_Network , hnarghani
ارسال: #۱۳۶۱۴
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ
ﻓﻴﻠﺴﻮﻓﯽ ﻟﻄﯿﻔﻪ ﺍﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﻀﺎﺭ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﺮﺩ ﻫﻤﻪ ﺩﯾﻮﺍﻧﻪﻭﺍﺭ ﺧﻨﺪﯾﺪﻧﺪ.ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ ﺍﻭ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﻄﯿﻔﻪ ﺭﺍ ﮔﻔﺖ ﻭ ﺗﻌﺪﺍﺩﮐﻤﺘﺮﯼ ﺍﺯ ﺣﻀﺎﺭ ﺧﻨﺪﯾﺪﻧﺪ.ﺍﻭ ﻣﺠﺪﺩ ﻟﻄﯿﻔﻪ ﺭﺍ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﮐﺮﺩ ﺗﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﮐﺴﯽ ﺩﺭﺟﻤﻌﯿﺖ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻟﻄﯿﻔﻪ ﻧﺨﻨﺪﯾﺪ.ﺍﻭ ﻟﺒﺨﻨﺪﯼ ﺯﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ : ﻭﻗﺘﯽ ﻧﻤﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﻭ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺑﻪﻟﻄﯿﻔﻪ ﺍﯼ ﯾﮑﺴﺎﻥ ﺑﺨﻨﺪﯾﺪ،ﭘﺲ ﭼﺮﺍ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﻭ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺑﻪ ﮔﺮﯾﻪﻭ ﺍﻓﺴﻮﺱ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﺍﯼ ﻣﺸﺎﺑﻪ ﺍﺩﺍﻣﻪﻣﯿﺪﻫﯿﺪ !…؟؟ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺭﺍ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺟﻠﻮ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﯿﺪ …ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﺍﻧﻴﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﻛﻨﯿﺪ …
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , software94 , happy07 , Pure Liveliness , fa_shinobi , ندا زندپور , leo.abol , RASPINA , mohaddeseh70 , neda_Network , nasim** , hnarghani , Parisa-SH , sabafarhadi , Bahar_HS , it.pnuchb1986
ارسال: #۱۳۶۱۵
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  ای کاش منم یه خواهر زاده ی سه ساله داشتم و بهش میگفتم، دایی جون میدونی بی پولی یعنی چی؟ اونوقت اونم میگفت : بی پولی یعنی اینکه نتونی پُفک بخری! اونوقت یه کشیده محکم میزدم زیر گوشش و می گفتم، نه بی پولی یعنی درد این کشیده ای که خوردی.

پ.ن.۱: آقایون خوب میفهمن که برای یه پسر ۲۶-۲۷ ساله نداشتن ۱۰ تومن پول چه دردی داره. خدایا هیچ پسر جوونی رو لنگ ۱۰-۲۰ تومن پول نکن. اگه ۱۰-۲۰ ملیون باشه یه حرفی، ولی لنگ ۱۰-۲۰ تومن نه. با سپاس فراوان.

پ.ن.۲: چند روز پیش یکی از بچه های خوابگاه رو بردن بیمارستان، خلاصه گفته بودن که MS داره، وضع مالیشون انقدر بد بود که وقتی مادرش میخواست بیاد تهران برای عیادتش پول نداشتن، از بین بچه ها ۲۰-۳۰ تومن جور میکنن و میفرستن برای مادرش و میاد. برای ترخیصش هم یه ملیون لازم داشتن و باز بچه ها بزرگواری کردن، هر کی هر چقدر که داشت داد و مرخصش کردن.
ادم تو محدودیتها ستاره میشه.إن مع العسر یسرا خداوند بار دوم تاکید میکنه فان مع العسر یسرا.هروقت به این ایه فکر کنم همه وجودم ارامش میشه.خدا انشالله سلامتی بهشون بده اول
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , x86 , fa_shinobi , crevice , tabassomesayna , ندا زندپور , leo.abol , Riemann , mm123456789 , neda_Network , A V A , shamdooni , hnarghani , kingmax , Parisa-SH , anonetumer , it.pnuchb1986
ارسال: #۱۳۶۱۶
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ

ببخشید زهرا جان. من فقط میخواستم بگم اگه خیلییییی دلشون میخواد برن سوپری و موادش رو تهیه کنن و خودشون درست کنن. وگرنه خودمم هوس کرده بودم. وسایلشم توو خونه موجود نبود.

بی پولی خیلی بده.
شاید آدم بتونه خودش تحمل کنه اما شرمندگی مادر و پدر رو نمیشه تحمل کرد.
الان من حالم خوشه وگرنه داشتم میزدم زیر گریه با این نوشتتون.
خب انشاءالله ایشون آینده ی خوبی دارن و به خونواده هم کمک میکنن. اما خیلی از این موارد هست،
خدا کسی رو شرمنده ی کس دیگه ای نکنه مخصوصا به خاطر پول....
خدایا ... یکی روزی ۱۰-۲۰ تومن پول چرت و پرت خریدنشه. یکی ۱۰-۲۰ تومن توو جیبش نیست...

سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , ldns0098 , NP-Cσмρℓєтє , fa_shinobi , crevice , tabassomesayna , ندا زندپور , leo.abol , mohaddeseh70 , neda_Network , abji22 , hnarghani , kingmax , software94
ارسال: #۱۳۶۱۷
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط ldns0098.)
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  پ.ن.۱: آقایون خوب میفهمن که برای یه پسر ۲۶-۲۷ ساله نداشتن ۱۰ تومن پول چه دردی داره. خدایا هیچ پسر جوونی رو لنگ ۱۰-۲۰ تومن پول نکن. اگه ۱۰-۲۰ ملیون باشه یه حرفی، ولی لنگ ۱۰-۲۰ تومن نه. با سپاس فراوان.

پ.ن.۲: چند روز پیش یکی از بچه های خوابگاه رو بردن بیمارستان، خلاصه گفته بودن که MS داره، وضع مالیشون انقدر بد بود که وقتی مادرش میخواست بیاد تهران برای عیادتش پول نداشتن، از بین بچه ها ۲۰-۳۰ تومن جور میکنن و میفرستن برای مادرش و میاد. برای ترخیصش هم یه ملیون لازم داشتن و باز بچه ها بزرگواری کردن، هر کی هر چقدر که داشت داد و مرخصش کردن.

گاهی وقتا اونقد که دلم برا پسرا میسوزه برا دخترا نمیسوزه، از دختر خانواده انتظار نداره بره سر کار و خرجش رو بده ولی پسرا از یه سنی به بعد باید اینطوری باشن، بنده خدا اون پسره چقد خجالت میکشه جلو دوستاش. کاش دانشگاه حمایت بیشتری از اینجور خانواده ها میکرد Sad
کاش میشد با مسیولیین دانشگاه صحبت کرد

(۰۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶ ق.ظ)zahra.s نوشته شده توسط:  خدا کسی رو شرمنده ی کس دیگه ای نکنه مخصوصا به خاطر پول....
خدایا ... یکی روزی ۱۰-۲۰ تومن پول چرت و پرت خریدنشه. یکی ۱۰-۲۰ تومن توو جیبش نیست...

بدتر از همه اینا نگاه بالا به پایینی هست که اون قشر مرفه نسبت به قشر کم درآمد دارن، تو همه دانشگاه ها یه سری سهمیه هیات علمی هست، بین اونها که اکثرن خانواده های مرفه هستن بعضیا چنان خودشون رو برای کسانی که خودشون از طریق کنکور اومدن میگرفتن که انگار ما جای اونها رو تنگ کردیم! البته خیلیاشون هم خیلی محترم و دوست داشتنی هستن ولی کسی نبود به بعضیاشون بگه اگه پدرت استاده یا رییس دانشگاه فلانه و با توجه به اون اومدی با کسی که پدرش بنا است یا یه کارمند معمولیه و معیار قبولیش فقط تلاش خودش بوده نشستی سر یه کلاس، دیگه فخرفروشی نکن...

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , x86 , NP-Cσмρℓєтє , fa_shinobi , crevice , ندا زندپور , leo.abol , mm123456789 , nina69 , neda_Network , hnarghani , RASPINA , kingmax
ارسال: #۱۳۶۱۸
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۲:۴۲ ب.ظ
آره دقیقا توو مدرسه اینطور نیست. تقریبا همه مال یه طبقه هستن. البته باز توو نمونه ها و تیزهوشانا تفاوت هست توو اوضاع مالی
اما دانشگاه خیلی تضاد طبقاتی هست و باعث هزار تا مشکل میشه... یه سری دوستیا به خاطر پول...
یه سری ناراحتی و عقده ها به خاطر پول ...
دوست من توو بهشتی پزشکی میخونه بعد میگفت امسال که میخواستن بین المللی ها رو بیارن با کسایی که خودشون قبول شده بودن یه جا. اونا میگفتن که چیه شماها هم با پول ما دارین درس میخونین!!!
طرف با رتبه ی چند هزار پا شده اومده جایی که رتبه های ۲۰۰-۳۰۰ قبول میشن بعد یه چیزی هم طلب کاره ...

سپاس‌گزاری شده توسط: ldns0098 , NP-Cσмρℓєтє , fa_shinobi , crevice , ندا زندپور , leo.abol , neda_Network , hnarghani , RASPINA , kingmax
ارسال: #۱۳۶۱۹
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ
تا به امروز فضا و جوّ به شکلی بود که مرفه ها، مرفه بودن و بقیه اقشار میتونستن با توانایی ها و قابلیت های خودشون به جایی واسه خودشون برسن اما به نظرم دیگه جوّ روزگار به شکل بدی داره تغییر قیافه میده...
هر کی توانایی و قابلیت داره به درک که داره! اونا محکوم به شکست و تحقیرند!
بله؛ شاید تا ۳،۲ سال دیگه طرف با دکتری شریف و تهران و امیرکبیر و غیره بتونه با هیچ پولی و با توانایی خودش هیئت علمی بشه و یا بچه های تهران بتونند با توانایی خودشون توی شرکت های کثیری که وجود داره خودی نشون بدن. اما همین الانش هم دیگه واسه قشر تحصیل کرده هیچ آینده روشنی نیست.
هر وقت میبینم دانشجو دکتری فلان جا(معتبر) کار کجوال انجام میده یا فلان دکتر دنبال کارهای کاذب هست حالم از هر چی درسه به هم میخوره.
هر وقت همه بتونن مدرک ارشد و دکتری حالا چه با پول و چه با استعداد داشته باشن نباید به امیدی به داشتن کار آکادمیک داشته باشی و نباید امیدی به کار درستو حسابی غیر آکادمیک در غیر تهران داشته باشی(توی پستهای قبلی دلیلاشو گفتم).
کار بخوای بگیری: باید مشخص بشه چقده پول داری(پدرت آدم مطرحی باشه! یا به عبارتی بند پ)
همسرت رو بخوای انتخاب کنی: ۹۰% مواقع پول تنها و تنها پارامتر ارزیابیه
بخوای بمیری: پول هست که شکوه مراسم کفن و دفنتو مشخص میکنه!
چند روز پیش داشتم فکر میکردم اگه یکی مثل انیشتن اگه توی این کشور با این وضع بودن آخر و وضع مالیش هم خوب نبود عاقبتش چی میشد !: آخرش به نتیجه ای ک رسیدم این بود که یا هیچی نمیشد یا ول میکرد باز میرفت همونجایی که رفت! |:
متاسف شدم از این قصه ای که x86 تعریف کرد اما متاسفانه آدمهای مث دوستتون زیادن و واقعا امیدوارم ک آینده ی روشنی داشته باشه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Pure Liveliness , x86 , ziba.O , ندا زندپور , leo.abol , blx , hamedit89 , RASPINA , mm123456789 , nina69 , neda_Network , خانه سبز , hnarghani , kingmax , Parisa-SH , software94 , salam5
ارسال: #۱۳۶۲۰
۰۶ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ
بحث خیلی ناراحت کننده شد.
این اوضاع همیشه هست. به امید روزی که بتونیم تا جایی که در حد توانمون هست اوضاع رو بهتر کنیم.

دل تنگم میخواد بگه:
چقدر مانشت خووووووبه.
خدا رو شکر واسه این که به آدم فرصت زندگی کردن میده. فرصت ساختن اون چیزی که میخواد
خدا رو شکر
دوست میدارم:

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم(heart).
انعام ۶۰

to get something you've never had, you have to do something you've never done! …
اینم آخرین پست ما توو بخش سرگرمی.

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , x86 , ندا زندپور , leo.abol , 10:30 , RASPINA , neda_Network , hnarghani , kingmax

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۶,۲۱۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۲۰۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close