زمان کنونی: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳, ۰۸:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۶۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۵۰ ب.ظ
هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
یکی به من بگه کی مثل استاد ما می تونه انقدر شبکه رو بد درس بده که منی که عاشق شبکه‌ام دلم نخواد بخونمش؟؟؟Sad

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , ali_computer69
ارسال: #۹۶۲
۲۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو(۲)...
(۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  یکی به من بگه کی مثل استاد ما می تونه انقدر شبکه رو بد درس بده که منی که عاشق شبکه‌ام دلم نخواد بخونمش؟؟؟Sad

یکی تو مایه های استاد هوش مصنوعی ما Big Grin
داغ دلمو تازه کردی! از رو اسلایدهای کتاب راسل درس میداد یه بار وقتی داشت الگوریتم *A رو درس میداد داشت یه شکلی رو توضیح میداد بعد تابلو غلط غلوط میگفت! بچه‌ها با کلی بحث حالیش کردن که منظور اصلی این مثال و این شکل چی بوده!!!!
خدایش اینا داستان علمی تخیلی نیستا!!!!!!! ما اینا رو دیدیم ...

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , ali_computer69
ارسال: #۹۶۳
۲۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۲ ب.ظ
خوبه اون هوش مصنوعی درس می داده!حالا غلط هم می گفته باز هوش مصنوعی بوده!این که همه اش می آد سر کلاس در مورد وایر لس خونشون و سرعت دانلود حرف می زنه!حالا هم باید ۲۵۰ تا اسلاید و که ماست مالی کرده بریم امتحان بدیم!ای خداااااااااا!!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
ارسال: #۹۶۴
۲۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
چقد استادای کم دانش (شما بخونید بیسواد !!) میرن رو اعصاب آدم.... تازه کلی هم خودشون رو برای دانشجو میگیرن .......
(۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۲ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  خوبه اون هوش مصنوعی درس می داده!حالا غلط هم می گفته باز هوش مصنوعی بوده!این که همه اش می آد سر کلاس در مورد وایر لس خونشون و سرعت دانلود حرف می زنه!حالا هم باید ۲۵۰ تا اسلاید و که ماست مالی کرده بریم امتحان بدیم!ای خداااااااااا!!

=====
حداقل خوبه داره واقعیت میگه !!! اگه بره تو فاز خالی بندی چی میشه (استادای خودمونو نمی گم هاااا..... یکی یه جایی....... )

how i wish....
ارسال: #۹۶۵
۲۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ، توسط ایرسا.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۲ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  خوبه اون هوش مصنوعی درس می داده!حالا غلط هم می گفته باز هوش مصنوعی بوده!این که همه اش می آد سر کلاس در مورد وایر لس خونشون و سرعت دانلود حرف می زنه!حالا هم باید ۲۵۰ تا اسلاید و که ماست مالی کرده بریم امتحان بدیم!ای خداااااااااا!!

(۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  چقد استادای کم دانش (شما بخونید بیسواد !!) میرن رو اعصاب آدم.... تازه کلی هم خودشون رو برای دانشجو میگیرن .......

=====
حداقل خوبه داره واقعیت میگه !!! اگه بره تو فاز خالی بندی چی میشه (استادای خودمونو نمی گم هاااا..... یکی یه جایی....... )

حداقل اگه خالی ببنده میتونه به خلاقیت ذهن شما کمک کنه!!! Big Grin
این بنده خدا استاد ما ارشد هوش بود و برا دکترا فکر میکنم آزمون داده بود و منتظر نتیجه بود البته هر دو تاش رو آزاد‌، بعد اونوقت یه الگوریتم *A رو مونده بود! Huh

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , ali_computer69
ارسال: #۹۶۶
۲۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۲۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)mystack نوشته شده توسط:  چقد استادای کم دانش (شما بخونید بیسواد !!) میرن رو اعصاب آدم.... تازه کلی هم خودشون رو برای دانشجو میگیرن .......

=====

تو مود خالی بندی نیست اما تو مود کلاس گذاشتن هست!
من مبانی ای تی رو هم با این استاد پاس کردم!
باور کنین از مبانی ای تی هیچی یادم نیست جز اینکه استادمون یه بار تو دبی از عابر بانکش زیاد پول کشیده عابرش قفل شده!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Jabar-Asadi , **sara** , ali_computer69
ارسال: #۹۶۷
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
فشار روانی روی کسایی که درس می خونن همیشه زیاده .... چاره ای نیست باید تحمل کرد

how i wish....
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۹۶۸
۲۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
چه کم طاقتید؟ اگه خواستید بگید مشکل چیه تا یک کم سبک بشید .شاید تونستیم کمک کنیم. یک چند دقیقه در فضای سبز قدم زدن حال و هواتون رو عوض میکنه.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال: #۹۶۹
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۷ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
[
شاید باید میگفتم طاقت بیارید. من یک دوستان خیلی نزدیک دارم که وضعیت اینجوری داره. باور نمیکنید برای اینکه بتونه زندگی رو اداره کنه و به درسش هم برسه چقدر مشکل داره.
البته خب آقایون باید هم اینجوری باشند و با مشکلات دست وپنجه نرم کنند.
بهر حال فکر کنم جز روحیه دادن کاری از دستم بر نمیاد. مطمئنم طعم موفقیت با تحمل این سختیها براتون خیلی شیرینتر خواهد بود. طاقت بیارید و تحمل کنید که " ان مع العسر یسری"
اگه از دوستانتون در مانشت هم کاری برمیاد بگید دریغ نمیکنند.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
ارسال: #۹۷۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
مشکل واسه همه هست. یکی از دوستای من پارسال وقتی داشت واسه ارشد میخوند مادرش حالش بد شد کارش به بیمارستان کشید. بنده خدا کنکورش خراب شد.Undecided
من نزدیک کنکور دندون عقلم دارد گرفت. رفتم دکتر گفت باید بکشی. خلاصه مجبور شدم بکشم. اصلا تو مدتی که واسه کنکور درس میخوندم نفهمیدم کی درس خوندم کی دانشگاه رفتم کی امتحان دادم کی تفریح کردم. همه چیم قاطی شده بود. و بدتر از همه خیلی با چیزی که میخواستم فاصله داشتم.
ارسال: #۹۷۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۰۷ ب.ظ
این پستهای طولانی که مینویسید بدتر ادم رو دلتنگ میکنه.... یه چیزی بنویسید مختصر بخونیم لذت ببریم .....

how i wish....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , ali_computer69
ارسال: #۹۷۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ب.ظ
گاهی وقتا اتفاقایی می افته بدون اینکه اپسیلون درصدی انتظار وقوعش رو داشته باشی Confusedبعدش هم در تعجب میمونی طوری که به خاطر غیر منتظره بودنش نمیتونی به چیزی که در حال جریانه فکر کنی و باور نمیکنیCool،نمیدونم اصلا کسی فهمید چی میگم ،دوستای عزیز کسی تا حالا همچین اتفاقی براش افتاده چی کار کردین؟؟

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
ارسال: #۹۷۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)saeideh نوشته شده توسط:  دوست عزیز چه باور بکنی چه باور نکنی اتفاقیه که افتاده‌، اجازه نده تاثیر بدی بذاره
خودتو زیاد درگیرش نکن
ممنون،
اگر اون اتفاق به ظاهر و یا باطن خوب باشه چی؟؟

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
ارسال: #۹۷۴
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۲ ق.ظ
دلم می خواد برم یه جای خلوت...دلم می خواد برم یه جا که نه اینترنت باشه نه تلفن!دلم می خواد گوشی مو خاموش کنم برم تو غار زندگی کنم!!!
نه...دلم می خواد دیگه هیچ کس و نشناسم!!!
فردا بیدار شم و ببینم اونایی که من و می شناختن دیگه نمی شناسن!!!آخییییییییییییی!چه حس خوبیییییی!

ارسال: #۹۷۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط Jabar-Asadi.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  دلم می خواد برم یه جای خلوت...دلم می خواد برم یه جا که نه اینترنت باشه نه تلفن!دلم می خواد گوشی مو خاموش کنم برم تو غار زندگی کنم!!!
نه...دلم می خواد دیگه هیچ کس و نشناسم!!!
فردا بیدار شم و ببینم اونایی که من و می شناختن دیگه نمی شناسن!!!آخییییییییییییی!چه حس خوبیییییی!

========
اگه موبایلتو نمی خوای با چیزای دیگت قبل از رفتن بده به من دستت درد نکنه ....من طالبم.....Big Grin

how i wish....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۹۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۶,۳۰۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۳,۲۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۸۲ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۹۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۴۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close