زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در انتظار نتایج نهایی

ارسال: #۱۶۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ
RE: در انتظار نتایج نهایی
من شنبه اعزام سربازیم است امریه گرفتم موندم اگه ارشد قبول بشم برم ارشد یا امریه مو ادامه بدم بین دوراهی قرار گرفتم یکی کمکم کنه ممنون میشم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۱۶۷
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  خانم آسمان آبی بیا و بگو که ما رو بخشیدی. اینطوری حال و روز یه نفر دیگه هم مثل خودتون میشه، با این تفاوت که من منتظر بخشش شما و شما منتظر نتایج کنکور. به هر حال وظیفه ای که به دوش من بود عذر خواهی بود که انجام شد، با دیدن پیام رضایت شما هم خیلی خوشحال میشم. کاملا جدی می گم.

آسمان آبی، عزیزم بیا این بدبخت بیچاره رو ببخش، یه کار اشتباهی کرده، حالا شما به بزرگی خودتان این ابله رو ببخشید

پیام خصوصی به آسمان آبی: بابا زیادم بهش رو ندی ها، اون اگه ادب داشت این کارو نمیکرد، بچه که نیست. اون یه ابله، اما ببخش خودت راحت شی.

پیام خصوصی به x86: ابله خان از این به بعد یه همچین اشتباهی نکن، کی میخوای به جمع آدم ها بپیوندی

پیام خصوصی به عموم: دیگه بحث رو ادامه ندید. منم. انشالله که همتون راضی میشین. حالا یکی با دانشگاه مورد علاقش. یکی دیگه با دانشگاه مورد علاقش. حالا به هر دلیلی امیدوارم که همتون راضی و خوشحال بشین.

پیام: دیگه ببخشید یکم تند نوشتم. اما خدایی دیدم آسمان آبی پیام هاشو .... گذاشته بهم برخورد. خب منم آسمان قرمز هستم دیگه.

فدای تک تک شماها.
۰
۰
ارسال: #۱۶۸
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  خانم آسمان آبی بیا و بگو که ما رو بخشیدی. اینطوری حال و روز یه نفر دیگه هم مثل خودتون میشه، با این تفاوت که من منتظر بخشش شما و شما منتظر نتایج کنکور. به هر حال وظیفه ای که به دوش من بود عذر خواهی بود که انجام شد، با دیدن پیام رضایت شما هم خیلی خوشحال میشم. کاملا جدی می گم.

آسمان آبی، عزیزم بیا این ب د ب خ ت بیچاره رو ببخش، یه کار اشتباهی کرده، حالا شما به بزرگی خودتان این ا ب ل ه رو ببخشید

پیام خصوصی به آسمان آبی: بابا زیادم بهش رو ندی ها، اون اگه ادب داشت این کارو نمیکرد، بچه که نیست. اون یه ا ب ل ه، اما ببخش خودت راحت شی.

پیام خصوصی به x86: ا ب ل ه خان از این به بعد یه همچین اشتباهی نکن، کی میخوای به جمع آدم ها بپیوندی

پیام خصوصی به عموم: دیگه بحث رو ادامه ندید. انشالله که همتون راضی میشین. حالا یکی با دانشگاه مورد علاقش. یکی دیگه با دانشگاه مورد علاقش. حالا به هر دلیلی امیدوارم که همتون راضی و خوشحال بشین.

پیام: دیگه ببخشید یکم تند نوشتم. اما خدایی دیدم آسمان آبی پیام هاشو .... گذاشته بهم برخورد. خب منم آسمان قرمز هستم دیگه.

فدای تک تک شماها.
۰
۰
ارسال: #۱۶۹
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ

آسمان آبی، عزیزم بیا این ب د ب خ ت رو ببخش، یه کار اشتباه کرده، حالا شما به بزرگی خودتان این ا ب ل ه رو ببخشید

پیام خصوصی به آسمان آبی: بابا زیادم بهش رو ندی ها، اون اگه ادب داشت این کارو نمیکرد، بچه که نیست. اون یه ا ب ل ه، اما ببخش خودت راحت شی.

پیام خصوصی به x86: ا ب ل ه خان از این به بعد یه همچین اشتباهی نکن، کی میخوای به جمع آ د م ها بپیوندی

پیام خصوصی به عموم: دیگه بحث رو ادامه ندید. انشالله که همتون راضی میشین. حالا یکی با دانشگاه مورد علاقش. یکی دیگه با دانشگاه مورد علاقش. حالا به هر دلیلی امیدوارم که همتون راضی و خوشحال بشین.

فدای تک تک شماها.
۰
۰
ارسال: #۱۷۰
در انتظار نتایج نهایی
یه سوال برام پیش اومد مگه دانشگاه الزهرا بده؟ :-( از خدا پنهون نیست از شما هم پنهون نباشه، منم امیدم به الزهرا :-(
۲
۰
ارسال: #۱۷۱

ابله!
۰
۰
ارسال: #۱۷۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ ب.ظ

اااااااابلهههه
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ

آخه چرا یه کاری رو می کنی که بعدا ...
۰
۰
ارسال: #۱۷۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۹ ق.ظ
در انتظار نتایج نهایی
دوستان عزیز سلام، وقت همگی بخیر
من عضو جدید هستم و تازه اینجا رو کشف! کردم
من امسال کنکور روانشناسی دادم، متاسفانه رتبه م اصلن خوب نشد
میخواستم ببینم اینجا کسی هست که اطلاع داشته باشه چه رتبه هایی امکان قبولیه خودگردان رو دارن؟
۱
۰
ارسال: #۱۷۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ق.ظ)sany1991 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز سلام، وقت همگی بخیر
من عضو جدید هستم و تازه اینجا رو کشف! کردم
من امسال کنکور روانشناسی دادم، متاسفانه رتبه م اصلن خوب نشد
میخواستم ببینم اینجا کسی هست که اطلاع داشته باشه چه رتبه هایی امکان قبولیه خودگردان رو دارن؟
سلام دوست عزیز
فکر نکنم اینجا کسی بتونه شما رو تو این مورد خاص راهنمایی کنه، اکثر بچه های اینجا کامپیوتری هستن،
و حتی خودشون هم تو تخمین جایی که قراره قبول بشن مردد هستن،
فقط میتونیم آرزو کنیم که از جایی که دوست دارید قبول شیدRolleyes
۳
۰
ارسال: #۱۷۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ق.ظ، توسط reza6966.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  منم امیدم به الزهرا :-(
امیدت به خدا باشه Cool
۱
۰
ارسال: #۱۷۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ق.ظ، توسط hamid1989.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  یه سوال برام پیش اومد مگه دانشگاه الزهرا بده؟ :-( از خدا پنهون نیست از شما هم پنهون نباشه، منم امیدم به الزهرا :-(

خانم نوشین چند ساعت نیست این قضیه الزهرا که داشت واسه خودش داستانی میشد داره ختم به خیر میشه، شما خواهشا چند روز دیگه دندون رو جیگر بذار تا انشالله نتایج بیاد، در ضمن خوب یا بد نتایج الان رو دیتابیس سنجش ثبته فقط منتشر نشده، پس هر چی شده شده! Smile

همه چیز روزی درست خواهد شد، امیدت را از دست مده...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Riemann , neda_Network
ارسال: #۱۷۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۳ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ق.ظ)hamid1989 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  یه سوال برام پیش اومد مگه دانشگاه الزهرا بده؟ :-( از خدا پنهون نیست از شما هم پنهون نباشه، منم امیدم به الزهرا :-(

خانم نوشین چند ساعت نیست این قضیه الزهرا که داشت واسه خودش داستانی میشد داره ختم به خیر میشه، شما خواهشا چند روز دیگه دندون رو جیگر بذار تا انشالله نتایج بیاد، در ضمن خوب یا بد نتایج الان رو دیتابیس سنجش ثبته فقط منتشر نشده، پس هر چی شده شده! Smile

Big GrinBlush
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , hamedmehdihamed
ارسال: #۱۷۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۲ ق.ظ
در انتظار نتایج نهایی
خوب هر کسی تو ذهنش یه بهترین انتخاب داره که امید داره براش اتفاق بیفته
یکی الزهرا یکی هم ....
خدا از دل هر کسی خبر داره خدایا دل همه رو شاد کن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , hamedmehdihamed
ارسال: #۱۸۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ
(۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من هنوز رو حرفم هستم که میخوام قبول نشم!!! اصن چرا انتخاب رشته کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کدومتون منو اغفال کردید؟؟ بگید؟؟ ای خدااااااااااا
مسلما من نبودمShy
گوش نگرفتیDodgy

به مصلحتم نبود
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۰۴۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۸۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۰۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۹۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۴۶۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۴۹۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۴۶ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close