زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع آزمون دکتری ۹۴

ارسال: #۱۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۲۸ ق.ظ
منابع آزمون دکتری ۹۴
مدرسان شریف پر غلط ترین کتابی بود که تا حالا خوندم برای ارشد از یکی از دوستان قرض گرفته بودم که یک دوره ای کنم به جرات میشه گفت صفحه ای نبود که غلط نداشته باشه!! اگر کسی واقعا کتاب مدرسان را به عنوان ریفرنس می خوند احتمال قبولیش نصف میشد قشنگ! ولی برای دوره کردن خوب بود به شرطی که غلط هاش اصلاح میشد.
بهتون پیشنهاد میکنم روی دروس کارشناسی بیشتر سرمایه گذاری کنید چون هم منابع درست و مشخصی داره هم قبلا خوندید روش کار کردید
دروس ارشد نه منابع مشخصی داره نه طراح مشخصی کاملا شانسی سیستم عامل را مثلا دکتر پدارم طرح کنه یا دکتر جلیلی یا بقیه اساتید و خب واقعا هم سبک سوال هاشون باهم فرق میکنه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: LARACROFT0 , kimiagar , پشتکار
ارسال: #۱۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۲ ب.ظ
RE: منابع آزمون دکتری ۹۴
(۰۶ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ق.ظ)mahnoush نوشته شده توسط:  سلام به همه

دوستان من دنبال منبع مناسب برای درس های مهندسی نرمافزار و پایگاه داده هستم . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

به نظر من هم اگه گروهی برای دکتری ۹۴ همکاری و تلاش داشته باشیم بهتر نتیجه میگیرم.

سلام به شما. من خودم دانشجوی فوقم هنوز ولی شوهرم داره از منابع زیر استفاده می کنه واسه کنکور دکتری
۱-درس و کنکور سیستم عامل پیشرفته مولف:مژدهی و علایی انتشارات اورنگ تهران۹۳ ویراست دوم
۲-پایگاه داده پیشرفته مولفین:مژدهی محمدی انتشارات اورنگ تهران۹۳
۳- مهندسی نرم افزار پیشرفته (معماری نرم افزار در عمل) مولفین : علایی و معراجی و زمانی نژاد- انتشارات اورنگ
۴-هزار مسئله چند گزینه ای در پایگاه داده پیشرفته: مولفین:مژدهی و علایی انتشارات اورنگ چاپ۹۳
فقط یه مشکلی واسه تهیه این کتابها بود. اونم اینکه در سطح وسیع هنوز در کشور پخش نشدن. کتابفروشی های خاصی اینها را به فروش می رسونن. ما برا تهیه این کتابها اینترنت را زیر و رو کردیم تا وبلاگ نویسنده اصلی را پیدا کردیم و کتابها را سفارش دادیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmm.shz
ارسال: #۱۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ ق.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ)mrf نوشته شده توسط:  سلام
باید به شوهرتون تبریک گفت همه کتابهایی که مربوط به یک انتشارات هست استفاده می کنند !! قرارشد تبلیغ درکار نباشه...
من قبلا هم اعلام کردم حیفه کسی پول به مدرسان بده ... بزارید بگم برید بخرید و تست کنید آدم باید همه چی و تست کنه ... مدرسان کتاب های دکتراش جک شده یک سرچ گوگل کنید متوجه میشید... کتاب هایی که نویسنده دارند بهترند چون نویسنده آبروش و حفظ می کنه این کتاب مدرسان همش دپارتمان مولف بودن..... HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart لذا باید صبر کرد تا کتاب های دیگران که ماهان و پوران و اینا هستند برسه تا ارزیابی کنیم کتاب بهتر و بخریم... منتظر ارزیابی من باشید

خوب چونکه همه کتابها را با هم خریدیم ( یک بسته آموزشی بودن)Big Grin
من این بسته را خریدم و واسه فراگیر ارشد پیام نور خواندم. شوهرم هم داره استفاده می کنه واسه دکتری. می دونید که منابع آزمون فراگیر ارشد، کتابهای ارشد هستند دیگه. این طور شد که با یک تیر دو نشان زدیم.Blush
ارسال: #۱۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ ق.ظ
منابع آزمون دکتری ۹۴
تالیف که برای کتاب های رشته ما معنی خاصی نداره خیلی خیلی کم هستند اساتید کامپیوتری که کتاب بنویسند و واقعا تالیف خودشون باشه اکثرا مثل کمپانی جعفر نژاد یک مشت دانشجوی بدبخت پشت صحنه هستند که موتور ترجمه کتاب های مرجع شدند اون هم چه ترجمه هایی!!
بهترین و عاقلانه ترین کار خوندن ریفرنس زبان اصلی کتاب و حل تمرین و امتحانات دانشگاهایی که اون درس مورد نظرتون را ارائه می دند. سخته ولی عملی Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: LARACROFT0 , shayesteb , mrf , mehran_rz78 , mmm.shz
ارسال: #۲۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط z-d.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ق.ظ)mrf نوشته شده توسط:  عجب، پس بسته خریدند، حالا که بسته خریدند از قول من بهشون بفرمایید کتاب هایی واسه دکترا خوبه که نویسندش دکتر باشه، و عجب آمار دقیقی از پخشش تو مراکز کشور در دسترس داشتید، تبلیغ نکنید. یا اگر تبلیغ می کنید حداقل تبلیغ خوب بکنید نه تبلیغ کاذب. این موسسه بسته آموزشی هم نداره که فرمودید بسته دارند
عجبا- اینجا دیگه کجاست. من چند ماه بیشتر نیست که عضو شدم. می بینم هر کسی داره اون یکی را متهم می کنه که شما داری فلان انتشارات را تبلیغ می کنی توی این سایت...
به من گفته بودند که همه اعضای اینجا آدمهای با سوادی اند و خیلی با دل و جون کمک همدیگه می کنن در درسها و میشه از سال بالایی ها کمک بگیرم در زمینه رشته خودم. منم عضو شدم و خواستم مثل بقیه چیزهایی که می دونم و از منابعی که استفاده کردم بگم و نظرم را به بقیه بگم... دقیقاً مثل بقیه
چقدر اینجا با اون چیزی که ازش شنیده بودم فرق داشت. آخه انسانهای حسابی من واسه یه انتشارات توی تهران تبلیغ کنم چه سودی واسه من داره؟!
پس اگه اینجوره که شما هم دارید واسه ماهان تبلیغ می کنی. چه خوب بود اگه اعضا وقتی پستی را می خوندن و با نظر کسی که اونو نوشته موافق بودن یه سپاس میزدند اگر نه که دیگه طرف را تخریب نمی کردن.
در ضمن من منظورم را بد بیان کردم. این انتشارات که گفتم بسته آموزشی نداره مثل سنجش تکمیلی و غیره. ولی من پارسال همه کتابهایی که واسه فراگیر می خواستم و یک سی دی که تدریس دروس بود را ازشون تهیه کردم. بخاطر اینکه همه چیزهایی که می خواستم را یکجا واسم پست کردند گفتم بسته آموزشی...
هر روز یکی را متهم می کنن به تبلیغ واسه فلان انتشارات. حالا امروز هم نوبت من شده. ای بابا. من فقط کتابهایی که خواندم و ازش سود بردم را معرفی کردم دقیقاً مثل بقیه. نگفتم بیاید حتماً بخرید که. اصلا مگه میشه یکی فقط بخاطر اینکه یه نفر توی فلان تالار نوشته من این کتابها را خوندم بره و کتابها را تهیه کنه. من پارسال خودم از خیلیا پرسیدم تا بلاخره به نتیجه قطعی رسیدم واسه انتخاب کتاب.
در ضمن شوهر من سابقه ۴ سال تدریس در دانشگاه را داره. خیلی تحقیق کرده در مورد آزمون دکتری، میگه که در چند سال اخیر سوالات دکتری نرم افزار بسیار مشابه فراگیر ارشد پیام نور بوده.
خلاصه اینکه این آخرین پستی بود که من اینجا گذاشتم. موفق و پیروز باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmm.shz , zahra_davoody
ارسال: #۲۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ
منابع آزمون دکتری ۹۴
واسه زبان چی میخونین؟؟؟؟از کدوم کتاب یا کتابا برای لغت و واژگان استفاده میکنین؟؟؟Big Grin
ارسال: #۲۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ)Km K 2 نوشته شده توسط:  واسه زبان چی میخونین؟؟؟؟از کدوم کتاب یا کتابا برای لغت و واژگان استفاده میکنین؟؟؟Big Grin

آزمون زبان عمومی همچنان که بسیاری از داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد یا سایر آزمون های زبان با آن برخورد داشته اند به گونه ای نیست که بتوان منبع جامع و کاملی برای آن معرفی کرد و معمولا سطح کلی آشنایی با زبان داوطلبان را محک می زنند. کتابهای زیر که به عنوان منابع مناسب زبان عمومی آزمون دکتری معرفی می گردند کتاب هایی است که دقیقا آزمون های زبان عمومی را در سطح دکتری یا کارشناسی ارشد هدف گیری نموده اند و تلاش کرده اند لغات و قواعد رایج این گونه آزمون ها را به صورت مشخص تری ارائه نمایند تا داوطلبانی که معمولا با مشکل صرف زمان بر روی درس زبان عمومی مواجه هستند فراغت بیشتری برای سایر دروس خود پیدا کنند.

۱- کتاب زبان عمومی انتشارات کتابخانه فرهنگ

این کتاب که با توجه به آزمون زبان عمومی کارشناسی ارشد در سالهای گذشته نگارش یافته و با توجه به درس زبان عمومی کنکور دکتری سراسری ۱۳۹۰ جهت داوطلبان آزمون دکتری تطبیق یافته است شامل لغات مورد استفاده در کنکور دکتری و اصطلاحات و قواعد گرامری و نیز نمونه درک مطلب این کنکور می باشد.

۲- کتاب آزمون عمومی دکتری نیمه متمرکز

کتاب آزمون زبان عمومی که توسط انتشارات آزاده به بازار دکتری عرضه شده است سوالات و پاسخ سوالات آزمون عمومی دکتری شامل استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی را در بر گرفته است.

۳- کتاب زبان عمومی انتشارات پردازش

این کتاب نیز گرچه برای آزمون کارشناسی ارشد تألیف گردیده است ولی می تواند برای داوطلبان کنکور دکتری مفید واقع گردد. حل سوالات زبان انگلیسی کنکور دکتری ۱۳۹۰ در کنار خواندن این گونه کتاب ها ضروری است.

این مطلب از این سایت منتقل شده است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۸ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۲ ب.ظ)Km K 2 نوشته شده توسط:  واسه زبان چی میخونین؟؟؟؟از کدوم کتاب یا کتابا برای لغت و واژگان استفاده میکنین؟؟؟Big Grin

آزمون زبان عمومی همچنان که بسیاری از داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد یا سایر آزمون های زبان با آن برخورد داشته اند به گونه ای نیست که بتوان منبع جامع و کاملی برای آن معرفی کرد و معمولا سطح کلی آشنایی با زبان داوطلبان را محک می زنند. کتابهای زیر که به عنوان منابع مناسب زبان عمومی آزمون دکتری معرفی می گردند کتاب هایی است که دقیقا آزمون های زبان عمومی را در سطح دکتری یا کارشناسی ارشد هدف گیری نموده اند و تلاش کرده اند لغات و قواعد رایج این گونه آزمون ها را به صورت مشخص تری ارائه نمایند تا داوطلبانی که معمولا با مشکل صرف زمان بر روی درس زبان عمومی مواجه هستند فراغت بیشتری برای سایر دروس خود پیدا کنند.

۱- کتاب زبان عمومی انتشارات کتابخانه فرهنگ

این کتاب که با توجه به آزمون زبان عمومی کارشناسی ارشد در سالهای گذشته نگارش یافته و با توجه به درس زبان عمومی کنکور دکتری سراسری ۱۳۹۰ جهت داوطلبان آزمون دکتری تطبیق یافته است شامل لغات مورد استفاده در کنکور دکتری و اصطلاحات و قواعد گرامری و نیز نمونه درک مطلب این کنکور می باشد.

۲- کتاب آزمون عمومی دکتری نیمه متمرکز

کتاب آزمون زبان عمومی که توسط انتشارات آزاده به بازار دکتری عرضه شده است سوالات و پاسخ سوالات آزمون عمومی دکتری شامل استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی را در بر گرفته است.

۳- کتاب زبان عمومی انتشارات پردازش

این کتاب نیز گرچه برای آزمون کارشناسی ارشد تألیف گردیده است ولی می تواند برای داوطلبان کنکور دکتری مفید واقع گردد. حل سوالات زبان انگلیسی کنکور دکتری ۱۳۹۰ در کنار خواندن این گونه کتاب ها ضروری است.

این مطلب از این سایت منتقل شده است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۲۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۰۰ ب.ظ

اینجا سه تا کتاب و معرفی کرده

۱۱۰۰
۵۰۴
کتاب های تصویری خیلی خوبی داره
ارسال: #۲۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۸ ب.ظ
بچه ها برای کنکور دکتری معماری کامپیوتر آزاد من از چی بخونم؟
چه تست و منبع هایی را پیشنهاد میکنید.
لطفا قبولی های سال های قبل کمک کنند.
من مکاترونیکی هستم. نمیدونم چی بخونم؟
ارسال: #۲۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۵ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  بنده اعلام موا
(۱۰ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ق.ظ)shayesteb نوشته شده توسط:  سلام به همه

دوستان بیاید یه برنامه ریزی بکنیم و به صورت گروهی درس بخونیم. این طوری اگه کسی هم به مشکل برخورد میتونه از بقیه کمک بگیره. کیا موافق هستن؟

موافقم.

منم موافقم. اما شاغلم فرصتم کمه چی کار کنم؟
نقل قول:
ارسال: #۲۷
۱۸ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ
دوستان در مورد منابع دکتری معماری کامپیوتر ۹۴ آزاد و دولتی اگه میتونید راهنمایی کنید . ممنون میشم.
ارسال: #۲۸
۲۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ)Architecture2015 نوشته شده توسط:  دوستان در مورد منابع دکتری معماری کامپیوتر ۹۴ آزاد و دولتی اگه میتونید راهنمایی کنید . ممنون میشم.

سلام
بارها بجث شد گفتم صبر کنید تا منابع از راه برسند.... تا پایان شهریور ماه تو نمایشگاه گفتند چند موسسه Heart Heart Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال: #۲۹
۲۲ مرداد ۱۳۹۳, ۰۴:۱۷ ب.ظ
لطفا بچه هایی که دکتری معماری کامپیوتر آزادند بگند منبع شبکه پیشرفته چیه؟
ارسال: #۳۰
۲۶ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ
منابع آزمون دکتری ۹۴
سلام به دوستان
بهتر نیست یه دسته بندی از مطالب کنید؟
منابع چی بهتره؟

و منابع دکترای هوش رو هم اعلام کنید؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۴,۹۲۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۶ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۱ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  آزمون دکتری ۹۸ jntdst ۸۴ ۴۱,۷۸۵ ۱۸ دى ۱۴۰۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: farzane1400
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  آزمون دکتری sara198 ۱ ۱,۴۵۶ ۱۶ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: soha1
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۱ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۹۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close