زمان کنونی: ۰۹ خرداد ۱۴۰۳, ۱۱:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۱۵۳۱
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)sh_s نوشته شده توسط:  افتادم دانشگاه شیراز ،فلکه ارم. اونجارو دوسش دارم ولی از صندلی هاش میترسم.خدا بخیر بکنه!!!!
منم دانشگاه ارم افتادم اما نمیدونم چرا نوشته خوابگاه ارم دانشکده.....
پارسال که صندلیاشو بجای اینکه رو به تخته بچینن رو به افق چیده بودن و کلاساهم که پله پله ای بود سرگیجه گرفته بودم
حالا یه سوال اجازه میدن تو دانشگاه پارک کنیم؟

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah
ارسال: #۱۵۳۲
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  .. ولی همین که اینا رو در دوران دانشجویی نوشتید خودش کلی ارزش داره!Smile
کتاب چرت و پرت نوشتن نه تنها ارزش نداره، مایه شرمساری هم هست، اونم بعد از چندین تجدید چاپ!
البته اگر بنویسند اینطور نمیشه، مشکل اینجاست که نمینویسند! جمع آوری میکنند.
ارسال: #۱۵۳۳
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  شرمنده همینجا میپرسم اگه کسی میدونه جواب بده :
ترم مهر ترم آخرم بود و الان تموم کردم ، پیام نور بودم، همه نمراتم اومده اما هیچکدوم هنوز تایید نشده
به نظرتون من باید چیکار کنم؟
باید دوباره برم دانشگاه و فرم معدل بگیرم(یه بار وقت ثبت نام این کار رو کردم ) ؟
یعنی درسته که تا ۱۱/۳۰ فارغ التحصیل میشم اما تو سیستم هنوز برام معدل این ترم آخر حساب نشده
به نظرتون باید چیکار کنم؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

یعنی تو این ترم چقدر معدلتون می خواد تغییر کنه؟
چند صدم رو فکر نکنم گیر بدن
البته بستگی به مسئول ثبت نام اون دانشگاه هم داره چقدر مشکل داشته باشه

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۱۵۳۴
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خبر رسید که افتادیم شهرک گلستان! یه ۱۰۰ کیلومتری باخونمون فاصله داره! انشاالله که باید ساعت ۴ بیدار بشیم! حالا تو این موفعیت ماشین خراب بشه!
باز برید خدا رو شکر کنید میتونید ماشین ببرید، نگران اینکه جای پارک پیدا میکنید نیستید!
باز خدا رو شکر جمعه است آزمون و طرح ترافیک نداریم.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
ارسال: #۱۵۳۵
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ)Pegasus نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  برداشت من اینه
اونایی که تا ۶/۹۳ فارق میشن به سلامتی معدل کل تا ۶/۹۲ رو بزنن
و اونایی که تا ۱۱/۹۲ فارق میشنم همون معدل کلشون رو بزنن
از شما که که دهه ۶۰ هستید بعیدهBig Grin
اونایی که هنوز فارغ التحصیل نشدن فرقی نداره معدل کل شون رو تا تاریخ ۹۲/۶ بزارن یا تا تاریخ ۹۲/۱۱/۳۰ هر دوتاشون قبول هستش فقط وقتی تایید معدل گرفتن به مسول اموزش بگن تا کی رو بزنه

اون تاریخ ۹۲/۶ رو برای محکم کاری گذاشتن که نکنه یه دانشگاهی که زیاد هم دور از انتظار نیست هنوز نمره ها رو نداده باشن یکی به مشکل بخوره

شرمنده همینجا میپرسم اگه کسی میدونه جواب بده :
ترم مهر ترم آخرم بود و الان تموم کردم ، پیام نور بودم، همه نمراتم اومده اما هیچکدوم هنوز تایید نشده
به نظرتون من باید چیکار کنم؟
باید دوباره برم دانشگاه و فرم معدل بگیرم(یه بار وقت ثبت نام این کار رو کردم ) ؟
یعنی درسته که تا ۱۱/۳۰ فارغ التحصیل میشم اما تو سیستم هنوز برام معدل این ترم آخر حساب نشده
به نظرتون باید چیکار کنم؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
دوست عزیز اگه تو مدرک شما تاریخ فارغ التحصیلی رو ۱۱/۳۰ درج می شه شامل تبصره ۲ می شید که باید معدل کل فارغ التحصیلی ( همونی که توی مدرک نهاییتون وارد می شه) تو سایت وارد کنید.
برای این که بدونید تاریخ فارغ التحصیلیتون کی میشه بهتره از اموزش دانشگاهتون سوال کنید
اگر اموزش دانشکده گفت تاریخ ۱۱/۳۰ تو مدرکتون درج می شه خودتون معدلتون رو با اون نمره هایی که تایید نشده حساب کنید اخرش اینه که یکی از استاداتون موقع نمره وارد کردن شیقت می ده فک نکن هیچ کدوم نمره کم کنن که در این صورت معدلتون بیشتر از اون چیزی می شه که محاسبه کردید در این حالت هم مشکلی پیش نمی یاد. مشکل وقتی پیش می یاد که معدلی که وارد کردید از معدل خودتون بیشتر باشه چون توی رتبه تاثیر داره به عنوان تقلب محسوب می شه و موقع ثبت نام ارشد مشکل پیش می یاد. پس اکر معدلی که وارد کردید کمتر از معدل اصلیتون باشه مشکلی پیش نمی یاد Smile

زیاد هم نگران نباشید ایشا... قبول می شید و مشکلی هم پیش نمی یاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus
ارسال: #۱۵۳۶
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  .. ولی همین که اینا رو در دوران دانشجویی نوشتید خودش کلی ارزش داره!Smile
کتاب چرت و پرت نوشتن نه تنها ارزش نداره، مایه شرمساری هم هست، اونم بعد از چندین تجدید چاپ!
البته اگر بنویسند اینطور نمیشه، مشکل اینجاست که نمینویسند! جمع آوری میکنند.

فکر کنم سوءتفاهم شد من منظورم کتابهای خانوم "e.sharmi" بود ....ایشون تا الان سه تا کتاب نوشتند.Smile

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
ارسال: #۱۵۳۷
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)sh_s نوشته شده توسط:  افتادم دانشگاه شیراز ،فلکه ارم. اونجارو دوسش دارم ولی از صندلی هاش میترسم.خدا بخیر بکنه!!!!
پارسال که صندلیاشو بجای اینکه رو به تخته بچینن رو به افق چیده بودن و کلاساهم که پله پله ای بود سرگیجه گرفته بودم
اتفاقا کسی نمی گه ارم همه می گن خوابگاه

Ayyy ya ya ya
ارسال: #۱۵۳۸
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ ب.ظ، توسط soheila2012.)
مثه اینکه همه درگیر این فاصله هستن!
آخه پول که میگرین یکم به فکر این ملت باشن چرا اینقد اذیت میکنین؟؟!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵۳۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط هانی الرضا.)
(۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  من که شب کنکور عروسی دخترعمومه
تمام خونده هامو همون شب گمونم بپرونم :دی

اگه عروسی داداشمم هم شب کنکور بود عمرا می‌رفتم، دختر عمو که... Big Grin

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  من افتادم دانشگاه علوم و فنون.

آقا داشتیم؟ Smile فرار مغزها از گیلان به مازندران؟ Wink میومدین دانشگاه گیلان در خدمت بودیم! Smile
البته شنیدم گیلان یکی دو ساله که دیگه به همراه کلوچه، ساندیس نمیده! Big Grin کاش منم میومدم علوم و فنون! Big Grin

درست میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , neda_Network , deadly_s2
ارسال: #۱۵۴۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۴۶ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  از شما که که دهه ۶۰ هستید بعیدهBig Grin
اصلاا ما دهه ۶۰ ها رو داغون کردن خدایی دیگه این چیزا طبیعیه ولی هنوزم همون فکر رو می کنم Big Grin

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون چرا مقسمی واسه همه چی کتاب داده! خو دیوونه کرده کتاباش منو ، یه غلط ، دو غلط اصن ده تا ، دیگه نگفتند یه صفحه در میون غلط داشته باشه که!
-------------------
آدم مولف کتاب باشه سهمیه ای چیزی داره؟! بگید مام استفاده کنیم خب!

سهمیه که نه ولی پول خوبی داره Big Grin

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  علوم تحقیقات!
من رو چرا انداختن قله ی کوه، از چه الگوریتمی استفاده کردن که من رو انداختن قله ی کوه؟!
خب شریف که همین بغل بود، نه دانشگاه تهران، آخه من ساعت چند راه بیوفتم ساعت ۷ قله ی کوه برسم؟! هوا هم که حسابی سرد شده!

منم همونجام شما بیا میریم یه چایی آتیشی میزنیم سوالا رو هم دور هم حل میکنیم حالشو میبریم Big Grin

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  حالا یه سوال اجازه میدن تو دانشگاه پارک کنیم؟

تو پارکه دانشگاه میتونید برید ولی فقط رو چمن ها نرید لطفا
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2 , jparisa
ارسال: #۱۵۴۱
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ
چرا مگه ماشین بردن خود سبک کردنه؟میدونم سرویس داره میبرن بالای کوه!!!
فوقش جای پارک نبود ماشین میزاریم وسط خیابون میریم دیگه!!!
پنجشنبه و جمعه ارم امتحان دارم.
ارسال: #۱۵۴۲
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من که برم یه نخ وینستون بکشم .........

داداش شکنجه روحی میدی. خب شاید یکی کار داشته باشه نتونه بره بیرون Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: deadly_s2
ارسال: #۱۵۴۳
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط هاتف.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ)e.sharmi نوشته شده توسط:  الان با من بودید؟! شما کتاب هامونو دیدید؟
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  فکر کنم سوءتفاهم شد من منظورم کتابهای خانوم "e.sharmi" بود ....ایشون تا الان سه تا کتاب نوشتند.Smile
بله سوء تفاهم شده، من کتابهای خانم e.sharmi رو ندیدم و منظورم ایشون نبود، بعضی مولفان معلوم الحال رو عرض مکردم که توی همه دروس تالیفاتی دارند.

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  باز برید خدا رو شکر کنید میتونید ماشین ببرید، نگران اینکه جای پارک پیدا میکنید نیستید!
پدر زحمتش رو میکشه و بعدش میره خونه :دی
دست پدر درد نکنه واقعا Big Grin

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  منم همونجام شما بیا میریم یه چایی آتیشی میزنیم سوالا رو هم دور هم حل میکنیم حالشو میبریم Big Grin
دست شما درد نکنه ترجیح میدم برم یه گوشه نفس عمیق بکشم Big Grin

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: e.shrm
ارسال: #۱۵۴۴
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)sh_s نوشته شده توسط:  افتادم دانشگاه شیراز ،فلکه ارم. اونجارو دوسش دارم ولی از صندلی هاش میترسم.خدا بخیر بکنه!!!!
اتفاقا کسی نمی گه ارم همه می گن خوابگاه
پرچم شیرازی ها بالاست
من نمیدونستم مانشت این همه شیرازی داره Smile
فقط همشهری های گرامی یه زحمتی بکشید این عکس هاتون بردارید شب کابوس میبینیم والله
کارت ما که نمیاد حالا دخترها کجان؟ البته کامپیوتر

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: sh_s , jparisa
ارسال: #۱۵۴۵
۱۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  آقا داشتیم؟ Smile فرار مغزها از گیلان به مازندران؟ Wink میومدین دانشگاه گیلان در خدمت بودیم! Smile
البته شنیدم گیلان یکی دو ساله که دیگه به همراه کلوچه، ساندیس نمیده! Big Grin کاش منم میومدم علوم و فنون! Big Grin

هـــــــــــــــــــــــی Big Grin دزدیدنمون آقا دزدینمون. منم دیدم مازندرانیها تو کنکور خوب نتیجه میگیرن پاشدم اومدم اینجا شاید شفا بگیرم. شما کجا افتادین؟

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۸۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۹۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۲۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۰۳۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۰۱۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۵۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۱,۴۷۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۴,۷۷۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۸۵۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close