زمان کنونی: ۱۸ خرداد ۱۴۰۳, ۰۱:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)

ارسال: #۷۰۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ق.ظ)Mindhunter نوشته شده توسط:  آخ آخ گند زدن بچه ها به کلاس اونم دیدی تلافی کرد چیجوری درس دادSmile ما موندیمو پایپلاین Smile)

پاپلاین دسته خودتو میبوسه دیگه. پوران و باید ۲ دور بخونی بفهمی. میگن مدرسان معماریش خیلی خوبه....

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۰۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ق.ظ
خیلی خوشحالم سیستم عامل فقط یه فصلش مونده.اون اولا حس می کردم هیچی نمی فهمم ولی این چند فصل رو تستاشو خوب زدم.راضیم از خودم.
ریاضی هم نشستم پوران بخونم دوستم نصیرش رو داد بهم دیدم خیلی خوب میگه دارم از رو اون می خونم.
تا جایی که فهمیدم تقریبا هر سال از اعدا مختلط ۲ تا سوال میده. اعداد مختلط هم آسونه.می خوام تپل بخونمش که بتونم اون ۲ تارو بزنم.
زبانم خوبه ولی می خوام تست بزنم کتاب خوبم نمیشناسم.همه میگن پارسه...حالا ببینم چی میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajaddandy , sara_sb92
ارسال: #۷۰۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ق.ظ، توسط sahar bano.)
RE: گروه درسی مانشت شهریورماه ۹۲(کنکور ۹۳)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ق.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  سلام بچه ها

به نظر شما جلد اول گریمالدی برای رشته نرم افزاره کافیه؟همراه با پوران پژوهش
یا جلد دومش رو هم بخونم؟

سحر جون
یعنی شما الان میخوای بشینی گریمالدی بخونی؟؟؟!!
اگر از لحاظ مکمل بخوای به نظر من جلد یک و دو کافیه جلد دوم بیشتر برای اون مباحث تابع مولد و اینا..
وگرنه پوران یوسفی بشینی بخونی و بخونی و تست بزنی فکر کنم کافی باشه!

هیییی اسم گسسته میاد دلم اتیش میگیره!درس خیلی قشنگیه و لی تست هاش خیلی از درسش خفن تر هستند!

مرسی دوست عزیز تقریبا نصف جلد اول رو خوندمه میخواستم ببینم جلد دوم رو هم بخونم یا نه
همراه با پوران پژوهش خوندمش فقط تست زیاد کار نکردمUndecided

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  بچه هااااااااااااا اینجا کسی نرم افزاری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
چرا عزیزم من نرم افزاریم تو تنها نیستیTongue

(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  هیییی اسم گسسته میاد دلم اتیش میگیره!درس خیلی قشنگیه و لی تست هاش خیلی از درسش خفن تر هستند!

نمی دونم چرا همه ی دروس قشنگ این خاصیت رو دارن !!!!Huh

خداروشکر بلاخره یکی رو پیدا کردم همش بحث شبکه و مدیریت و این چیزا بودBig Grin

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال: #۷۰۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ق.ظ
از فردا میرم کتابخونه امیدوارم اونجا با تمرکز ، سریع تر پیش برم . یوهو یه ماه دیگه میام میگم تموم شد (چه حالی بده ولی خیال باطل )
ارسال: #۷۱۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۲ ق.ظ
دوستان هفته آخر شهریوره. چند روز دیگه وارد مهر میشیم... همه چی خیلی زود میگذره.
کم کم باید قضیه رو جدی تر کنید.
با توکل به خدا بخونید. انشالله همه به اندازه تلاششون نتیجه بگیرن. Smile

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh , par par_92 , nazanin_sh , jameshenas , sajaddandy , sara_sb92 , Pegasus , ماه بانو , sahar bano , niloofar_68
ارسال: #۷۱۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۱ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۲ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستان هفته آخر شهریوره. چند روز دیگه وارد مهر میشیم... همه چی خیلی زود میگذره.
کم کم باید قضیه رو جدی تر کنید.
با توکل به خدا بخونید. انشالله همه به اندازه تلاششون نتیجه بگیرن. Smile
ممنون از راهنمایاتون
حضور دوستانی مثل شما که قبلا این راهو با موفقیت طی کردند به آدم انرژی می ده Smile

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم اللهم افتح علینا ابواب رحمتک وانشر علینا خزائن علومک برحمتک یا ارحم الراحمین
پروردگارا، ذهن مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهم مرا گرامی بدار. پروردگارا، درب های رحمتت را به روی ما بگشای و گنج های دانشت را بر ما بگستران به امید رحمت تو ای مهربان ترین مهربانان
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , Amir V
ارسال: #۷۱۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ق.ظ، توسط eh3an2010.)
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  کتاب طراحی الگوریتم پارسه چرا مبحث گراف رو نداره اونوقت؟؟؟!

چون تو کتاب ساختمانش هست! کلا طراحیش مباحث ۲۵٪-۲ رو داره
درخت و پیچیدگی زمانیم نداره! همچنین sort ها!!!

[سلام صبح بخیر] بچه ها شبکه اموزش روزهای زوج ساعت ۱۸:۴۵ فک کنم برنامه صعود از طرف موسسه ماهان واسه کارشناسی ارشد یه برنامه ۴۵دقیقه ای داره!! من که تا حالا تلوزیون ندیدم اینم شانسی دیدم نگا کردم شایدم همه تون میدونین!! :پی
درسته خودشونو میکشن واسه ماهان ولی دیدینش خالی از لطف نیس !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa
ارسال: #۷۱۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ ب.ظ)b.kiani نوشته شده توسط:  سلام
چون پارسال ریاضیار نخونده بودم تابستون رو اینا گذاشتم.
تا امروز ریاضی مهندسی ،آمار،گسسته و نظریه کامل خوندم و زبان هم درس ۵ زبان تخصصی پارسه ام،این هفته میخام ریاضیار مرور کنم تا به حدی از تسلط برسم و از هفته آخر شهریور روش مز شروع کنم ایشالا...

افرین کار خوبی میکنی.تجربه به من ثابت کرده که همه درسا رو میشه از مهر شروع کرد اما ریاضی ها نه!
من الان مشکلم فقط گسسته ست نمیدونم چی واسش بخونم؟
ارسال: #۷۱۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۳۴ ق.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۴ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  کتاب طراحی الگوریتم پارسه چرا مبحث گراف رو نداره اونوقت؟؟؟!

چون تو کتاب ساختمانش هست! کلا طراحیش مباحث ۲۵٪-۲ رو داره
درخت و پیچیدگی زمانیم نداره! همچنین sort ها!!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

اما اونیکه تو ساخنمانش هست یجورایی ناقص ب نظر میرسه
پس این مبحث و از پوران میخونم ممنون ک جواب دادید

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
ارسال: #۷۱۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ق.ظ
لطفا یکی به من بگه با این معماری چی کار کنم تا بفهمش الان چند روز وقت گذاشتم براش دریغ از یک کلمه
ارسال: #۷۱۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ق.ظ)modabber نوشته شده توسط:  لطفا یکی به من بگه با این معماری چی کار کنم تا بفهمش الان چند روز وقت گذاشتم براش دریغ از یک کلمه

سلام
منم همچین مشکلی داشتم
مجبور شدم هر دوکتاب هم مانو و هم پوران و باز کنم جلو چشمم بزارم و بخونم اول پوران و بخون هر کجا مطلب و نفهمیدی همون مطلب و از مانو بخون فعلا تا فصل ۶ پیش رفتم تا ببینیم چه میشه دیگه ....
ارسال: #۷۱۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ق.ظ، توسط nazanin_sh.)
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  بچه هااااااااااااا اینجا کسی نرم افزاری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
چرا عزیزم من نرم افزاریم تو تنها نیستیTongue

خداروشکر بلاخره یکی رو پیدا کردم همش بحث شبکه و مدیریت و این چیزا بودBig Grin
آره دیدی همه شبکه هستن آدم یه لحظه جوگیر میشه واسه شبکه بخونهBig Grin

میگم دوست عزیز به نظر من گسسته بیشتر بیشتر باید تست حل کنی چون خیلی چیز خاصی نداره بیشتر در حین مسله حل کردن به نکته برمیخوری. باید ایده دستت بیاد و خلاقیت حل مسله پیدا کنی. به نظرم همون پوران بخونی و بیشتر تست حل کنی بهتر باشه . البته هرکسی خودشو بهتر میشناسه و بهتر میدونه چه نوع خوندنی براش مفیدترهBlush

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , sahar bano
ارسال: #۷۱۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ق.ظ)mostafa122 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ق.ظ)modabber نوشته شده توسط:  لطفا یکی به من بگه با این معماری چی کار کنم تا بفهمش الان چند روز وقت گذاشتم براش دریغ از یک کلمه

سلام
منم همچین مشکلی داشتم
مجبور شدم هر دوکتاب هم مانو و هم پوران و باز کنم جلو چشمم بزارم و بخونم اول پوران و بخون هر کجا مطلب و نفهمیدی همون مطلب و از مانو بخون فعلا تا فصل ۶ پیش رفتم تا ببینیم چه میشه دیگه ....
شما تستم می زنید من که اصلا خود متنم نمی فهمم چه برسه به تست نمی دونم شاید به خاطر اینه که پاسش نکردم هیچی نمی فهمم
ارسال: #۷۱۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ ب.ظ
و اما بعد ...........
امروز بیستو یکمه !!!!!!!
به نظرتون میشه تا اول مهر شبکه و گسسته رو تموم کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارسال: #۷۲۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  و اما بعد ...........
امروز بیستو یکمه !!!!!!!
به نظرتون میشه تا اول مهر شبکه و گسسته رو تموم کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بستگی به عمق خوندتون هم داره.ولی میشه هاBig Grin
اگه مطمئن نیستین و اگه کشش خوندن ۱ درس و دارین خوب یکیشو تموم کنین بهتر از نصف و نیمه موندن جفتشه.
ولی بازم میگم میشه اگه بخواین.

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.Heart

(انعام ۶۰)
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۰۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۳۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۴۹۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۰۶۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۷۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۲,۷۷۵ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۶,۷۰۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close