زمان کنونی: ۰۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۴:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳

ارسال: #۱۶۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت مردادماه کنکور ۹۳
(۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ)mohsen f نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  درحال خواندن لایه ی شبکه از پارسه و راس
اخه بعد افطار چرا ایتقد فیلم میدن ادم از درس خوندن میفته :دی
قبلشم ک گرسنه مغر تعطیل میشه

سرفصل کتاب راس با حقیقت خیلی متفاوته ؟Rolleyes

خوب کدومش به نظر شما بهتره و راحت تر میشه یاد گرفت؟

من میدونم کتاب حقیقت فوق العادست.. یعنی یه نفر که میخواد شبکه رو خوب یاد بگیره کافیه این کتابو بخونه.
اما متاسفانه بچه های پارسال با خوندن این کتاب نتونستن خوب تست بزنن. مثلا ۲ تا فوقش...
ولی کسایی که راس رو خونده بودن شنیده شده که در بعضی موارد ۵ تا تست رو زدن!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط atenaa.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ)mohsen f نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  درحال خواندن لایه ی شبکه از پارسه و راس
اخه بعد افطار چرا ایتقد فیلم میدن ادم از درس خوندن میفته :دی
قبلشم ک گرسنه مغر تعطیل میشه

سرفصل کتاب راس با حقیقت خیلی متفاوته ؟Rolleyes

والله تازه راس رو شروع کردم
فصل شبکه رو از حقیقت تموم کردم تازه سوییچ کردم رو راس تموم شد کامل میگم
اما بطور کلی تفاوتاش کم هم نیست و تو راس خیلیییی مفصلتره

(۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۰ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ ب.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  آتنا خانوم کدومشونو بهتر درک میکنید و راحت تره؟
بسی کتاب دکتر حقیقت بهتر می باشد ویسش ک دیگه عالیههه حیف ک خیلی وقتگیره گوش دادن به ویسش
کتاب راس ی جوری ترجمه شده ک حتما انگلیسیش باید باشه هی باهاش چک کنی

البته شاید منم ک با راس مشکل دارمSad

ویرایش ۵ یا ۶؟
ویرایش ۵و۶ تفاوتشون خیلی کمه و انگار فقط ی مبحث به ویرایش ۶ اضافه شده ک جزو سرفصلهای کنکورم نیست
من ویرایش ۶ رو دارم

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
ارسال: #۱۶۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ب.ظ
سلام.
من ۳ روزه با مانشت آشنا شدم و از اونجایی که می خوام واسه ارشد بخونم و هنوز شروع نکردم با دیدن این پست ها و نظر ها کاملا از خودم دلسرد و مایوس شدم، استرس گرفتم.
ارسال: #۱۶۹
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ب.ظ)lFahimeh نوشته شده توسط:  سلام.
من ۳ روزه با مانشت آشنا شدم و از اونجایی که می خوام واسه ارشد بخونم و هنوز شروع نکردم با دیدن این پست ها و نظر ها کاملا از خودم دلسرد و مایوس شدم، استرس گرفتم.

چرا؟

من تقریبا برنامم این شده که یه روز در میون، ۴-۵ ساعت میخونم!
جمعه ها و روزای تعطیل هم تعطیل :ی فقط فیلم میبینم.

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
ارسال: #۱۷۰
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط explorer.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ)mohsen f نوشته شده توسط:  شما سال دوم داری میخونی؟ یا ما خیلی عقبیم؟

نه سال اولم
از ۲۴ خرداد شروع کردم
فک نکنم این مقدار زیاد باشه
اولم گفتم غیر از طراحی و معماری بقیه رو ۱دور خوندم
یه موقع فک نکنین شق القمر کردم روحیه تون رو از دست بدین Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۱۷۱
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ب.ظ)lFahimeh نوشته شده توسط:  من ۳ روزه با مانشت آشنا شدم و از اونجایی که می خوام واسه ارشد بخونم و هنوز شروع نکردم با دیدن این پست ها و نظر ها کاملا از خودم دلسرد و مایوس شدم، استرس گرفتم.
ماهی رو هر وقت از آب بگیرید تازه ست. خیلی از رتبه های خوب کنکور حتی خیلی دیرتر از شما شروع کردن. مهم اینه که ناامید نشید. هنوز خیلی وقت هست.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
ارسال: #۱۷۲
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط hamid88.)

اصلاً دیر نیست
اکثراً از مهر شروع به درس میخونن و موفق هم میشن.
شما به مصاحبه دوستان رجوع کنی متوجه منظورم میشین.

اصلاً دیر نیست
اکثراً از مهر شروع به درس میخونن و موفق هم میشن.
شما به مصاحبه دوستان رجوع کنی متوجه منظورم میشین.

Elahe خانوم پس به نظرتون ویرایش ٥ بگیرم؟
آخه انگار ویرایش ٦ طرف ١٢ تومن گرونتره(موندم واسه چی انقدر اختلاف قیمت داره آخه ع )

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
ارسال: #۱۷۳
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ق.ظ، توسط alagh.)
همه کتابا خوبن بستگی داره چطور استفاده کنی
در گیر انتشاراتشون یا اسامی نویسنده هاشون نشو
[/quote]
راست میگید ولی بی تاثیر هم نیس. مثلا سیستم پارسه وبا پوران و مقسمی فرقشون ار اسمون تا زمینهSmile
حالا خود شمما واسه ریاضی مهندسی چیکار میکنید؟
ارسال: #۱۷۴
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ق.ظ
امروز ۴/۳۰
فردا ۶

از تو فقط حرکت و از خدا، آنچه میخواهی و برکت ...
ارسال: #۱۷۵
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ق.ظ
(۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  Elahe خانوم
آتنا

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
ارسال: #۱۷۶
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ق.ظ
سلام بچه ها، من از اول تیر شروع کردم و تا امروز
تا فصل ۶ سیستم عامل پارسه، فصل ۷ شبکه پارسه، فصل ۴ ساختمان داده مقسمی و فصل دو گسسته گریمالدی خوندم
خیلی اوضاعم تو تست زنی خوب نیست... بعضی درسارو هم تستی نزدم و مفهومی فعلا خوندمشون...
به نظرتون خیلی عقبم؟؟؟؟ Sad
تا اخر تابستون میرسم این ۴ تا درس رو با هوش و طراحی و شبکه کروس تمام کنم؟؟؟Sad
ارسال: #۱۷۷
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ ق.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ)alagh نوشته شده توسط:  
(06 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ق.ظ)sarehkar نوشته شده توسط:  
(05 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  تنها درسی که حذف کردم ریاضی مهندسی و آنالیزه... همه از ریاضی مهندسی میترسن! میگن سخته. با اینکه این ترم پاس کردم و تقریبا همه چیش یادمه، تصمیم گرفتم حذف کنم به جاش وقتمو روی مشترکا بذارم.
پیشنهاد می کنم حداقل یک مبحثش رو بخونین مثلا فوریه یا مختلط
من ریاضی مهندسیم صفر بود اما با کتاب کریمی راه افتادم و تصمیم گرفتم دو مبحث فوریه و مختلط رو بخونم الانم آخرای مختلط هستم
من دقیقا از مصاحبه های مانشت شنیدم که ریاضی مهندسی پارسه خوبه.منم خریدم ولی الان همه میگن کریمیSad
به نظرت چیکار کنم ؟اگه کریمی بهتر از پارسه ست برم اونو بگیرم
من کتاب پارسه رو ندیدم
منظور کلی من این بود کامل حذف نکنید همون کتابی که دارین شروع کنید خودتون متوجه میشید خوبه یا نه
من خودم مدرسان رو داشتم که بعد از اینکه یک مقداری ازش خوندم کنار گذاشتمش و یه کتاب دیگه گرفتم . باید شروع به خوندن کنید تا ببینید کتاب براتون خوبه یا نه
ارسال: #۱۷۸
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط هاتف.)
آقای دکتر معتقدی سر کلاس گفته بود که کتاب ریاضی مهندسی اش رو نخونید!! و البته توضیح دادند که منظورشون این نبود که برید کتاب نصیر رو بخونید یا چیز دیگه ای رو بخونید! ایشون میگفتند چون کتاب باید کامل باشه و همه مباحث داخل اش باشه یه مقدار زیادی زیاده!
میدونید توی کتاب ریاضی مهندسی و حتی آمار مهندسی که برای چندین رشته به ظور مشترک مینویسند مجبورن همه چیز رو بیارن و این همه جزئیات شما رو خسته میکنه. خصوصا درباره ریاضی مهندسی که تست زدن توش بیشتر تکنیک میخواد تا ریاضی بلد بودن و کتاب های چاپی خیلی وارد این تکنیک ها نشدن، البته من دیدم اوضاع کتاب آقای کریمی (توی بیان راه حل های میان بر کنکوری) بهتر از کتاب آقای معتقدی هست ولی باز ایشون سر کلاس بجای راه حل های یکی دو صفحه ای، مسائل رو توی دو خط حل میکنند!
من ریاضی مهندسی رو کلاس نمیرم اما با کسی که کلاس میره سنکرون شدم تا این فوت های کوزه گری رو ازش یاد بگیریم و از کتاب های پارسه یا کریمی بیشتر برای حل تست استفاده میکنم، که انصافا مرجع خوبی برای تست زنی هستند، چون قبلا فوریه رو خونده بودم نیت دارم بخش فوریه و نگاشت ها رو توی برنامه ام بزارم، نگاشت از این جهت که به نظرم ساده تر از سایر بخش هاست، اگر فرصت کنم مشتقات جزئی هم یه نگاهی میندازم چون تعداد تست های این بخش بیشتر بود.
میتونید یه نگاهی به جزوه ی ریاضی مهندسی آقای کریمی که من توی مانشت قرار دادم بندازید، دوستانی که استفاده کردند میگفتند بخش نگاشت اون فوق العاده بوده و از پس همه تست های نگاشت بر اومدن، من هم این مورد رو تایید میکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: El@he
ارسال: #۱۷۹
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ق.ظ، توسط Amir V.)
سلام به همه کنکوری های عزیز تر از جان.
یه توصیه دوستانه: از کورنومتر استفاده کنید!

توی تاپیک زیر راجع بهش صحبت کردم. خوندنش خالی از لطف نیستSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen f , MoonRise , unicornux , Donna , M4$0UD , niloofar_68
ارسال: #۱۸۰
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط alagh.)
(۰۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  آقای دکتر معتقدی سر کلاس گفته بود که کتاب ریاضی مهندسی اش رو نخونید!! و البته توضیح دادند که منظورشون این نبود که برید کتاب نصیر رو بخونید یا چیز دیگه ای رو بخونید! ایشون میگفتند چون کتاب باید کامل باشه و همه مباحث داخل اش باشه یه مقدار زیادی زیاده!
میدونید توی کتاب ریاضی مهندسی و حتی آمار مهندسی که برای چندین رشته به ظور مشترک مینویسند مجبورن همه چیز رو بیارن و این همه جزئیات شما رو خسته میکنه. خصوصا درباره ریاضی مهندسی که تست زدن توش بیشتر تکنیک میخواد تا ریاضی بلد بودن و کتاب های چاپی خیلی وارد این تکنیک ها نشدن، البته من دیدم اوضاع کتاب آقای کریمی (توی بیان راه حل های میان بر کنکوری) بهتر از کتاب آقای معتقدی هست ولی باز ایشون سر کلاس بجای راه حل های یکی دو صفحه ای، مسائل رو توی دو خط حل میکنند!
من ریاضی مهندسی رو کلاس نمیرم اما با کسی که کلاس میره سنکرون شدم تا این فوت های کوزه گری رو ازش یاد بگیریم و از کتاب های پارسه یا کریمی بیشتر برای حل تست استفاده میکنم، که انصافا مرجع خوبی برای تست زنی هستند، چون قبلا فوریه رو خونده بودم نیت دارم بخش فوریه و نگاشت ها رو توی برنامه ام بزارم، نگاشت از این جهت که به نظرم ساده تر از سایر بخش هاست، اگر فرصت کنم مشتقات جزئی هم یه نگاهی میندازم چون تعداد تست های این بخش بیشتر بود.
میتونید یه نگاهی به جزوه ی ریاضی مهندسی آقای کریمی که من توی مانشت قرار دادم بندازید، دوستانی که استفاده کردند میگفتند بخش نگاشت اون فوق العاده بوده و از پس همه تست های نگاشت بر اومدن، من هم این مورد رو تایید میکنم.
خیلی ممنون از توضیحات مفید و کاملتون.
دو سوال دیگه ۱-کتاب های نصیر تو کتابفروشی ها موجون؟تکی میشه خریدشون؟ یا مثه پارسه باید پک بگیری و ...
۲-نظرتون درمورد ویدیو های اقای معتقدی که تو سایت مکتب خونه هست چیه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۹۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۲۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۰۳۵ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۰۱۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۱۵۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۱,۴۶۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۴,۷۶۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۸۵۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close