زمان کنونی: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳, ۱۱:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟(نظرات از سال ۸۹ تا ۹۱)

ارسال: #۱۲۱
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ ب.ظ
در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟
سلام
کسی اطلاعی در مورد کلاسای نیمه حضوری پارسه داره ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۲
۲۴ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ ب.ظ
RE: در کدام موسسه ثبت نام می کنید؟
رشته فنی پارسه خوبه
برای رشته های انسانی مدرسان
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۱۱ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ب.ظ
دوست عزیز مصاحبه افراد برتر کنکور را بخون. لیست منابعشون را نگاه کن. توی هر درسی، ۱ کتابی خوبه. اینطوری نیست که بگی فقط مدرسان یا فقط پارسه.
اگه میخوای کتاب بخری، ببین تو هر درس بیشتر افراد چه کتابی را توصیه کردن. اونو بخر
۰
۱
ارسال: #۱۲۴
۱۵ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ
متاسفانه این موسسه مدرسان شریف خیلی بی مسئولیت هستند. در صورتی مشکل داشته باشی نه تنها شعب شهرستانهاش , بلکه مرکز تهران هم درست جواب نمیده

خدا نکند جزوه ات عقب بیفته , یک هفته به کنکور کتاب رو میدن تازه اگه اعتراض کنی که خیلی دیر شده و پولت رو بخوای , پول پس نمی دن و میگن نمیشه؟!!

اگه به هر دلیلی امتحان آزمایشی لغو بشه, روز اول میگن پولتون زود پس میدن! اما باور نکنید تازه اگه مرتب پیگیری کنید بیشتر از شش ماه طول میکشه؟ من هنوز بعد از ۹ ماه نتونستم پولم پس بگیرم!!

من دکتری ساخت و تولید سال پیش شرکت کرده بودم امتحان لغو شد اما تا حالا نتونستم پولمو پس بگیرم.

گول تبلیغات مدرسان شریف را نخوریدAngryAngryAngryHuh
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb
ارسال: #۱۲۵
۰۴ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ب.ظ
سلام دوستان
میخواستم ببینم این رتبه های معادل کنکور که سنجش میده چقدر به واقعیت نزدیکه ؟!
مثلا اونی که سنجش آزمایشی بهش رتبه معادل ۱۰۰ داده تو کنکور اصلی رتبه-ش چند شده ؟!

یادم باشد حرفی نزنم که به کسی بر بخورد...
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ق.ظ
(۱۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ)shahrzad87 نوشته شده توسط:  فقط پارسه نرین که خیلی خر تو خره و مسئولینش هم فوق العاده بی ادبن

نقل قول: از طرف مدیر:
دوست عزیز می تونید به جای خر تو خر از واژه دیگه ای مثل به هم ریخته، نا منظم، در هم و بر هم و ... استفاده کنید. خر تو خر Big Grin خیلی بده!!Smile

واژه ها هر کدوم بار معنایی خاصی دارن پارسه خر تو خر تر از درهم و بر همه !!من با نظر شما کاملن موافقم . من از شرکت در پارسه به شدت پشیمونم(جاهای دیگه هم گفتم)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parvin333
ارسال: #۱۲۷
۰۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ ب.ظ
کسی میدونه این کنکور های آزمایشی که بچه ها زحمت کشیدن گذاشتن میخواستم ۱۰۰% ها شو بزنم کدومش خوبه؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۱۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط entezari55.)
(۱۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ)shahrzad87 نوشته شده توسط:  فقط پارسه نرین که خیلی خر تو خره و مسئولینش هم فوق العاده بی ادبن

نقل قول: از طرف مدیر:
دوست عزیز می تونید به جای خر تو خر از واژه دیگه ای مثل به هم ریخته، نا منظم، در هم و بر هم و ... استفاده کنید. خر تو خر Big Grin خیلی بده!!Smile

سلام اینو نگید، من رفتم خیلی هم خوب بود همیشه وقتی باهات برخوردی می شه به این فکر کن که خودت چی کار کردی که اینطوری باهات رفتار شد. Smile

(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ)matin724 نوشته شده توسط:  سلام

سلام
کلاسهای نیمه حضوری پارسه برای دانشجویانی که وقت کمی دارند و نمی خواند زیاد تو کلاس بمونند. میخواهند مسایل مهم رو استاد بهشون بگه البته اگر پایه ضعیفی در درس داری توصیه نمی شه یا اگر میری سر این کلاسها خودت باید بیشتر وقت بگذاری و بخونی

البته هزینه اش هم خیلی کمه

سلام
کلاسهای نیمه حضوری پارسه برای دانشجویانی که وقت کمی دارند و نمی خواند زیاد تو کلاس بمونند. میخواهند مسایل مهم رو استاد بهشون بگه البته اگر پایه ضعیفی در درس داری توصیه نمی شه یا اگر میری سر این کلاسها خودت باید بیشتر وقت بگذاری و بخونی

البته هزینه اش هم خیلی کمه
۰
۰
ارسال: #۱۲۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ق.ظ
دوستان آزمون پارسه بهتره یا ماله سازمان سنجش؟؟؟؟
کدومو واسه امسال شرکت کنیم؟؟؟؟؟؟؟

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ
به این فایل گوش کنین:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر می کنم تا حد زیادی جواب سوالتون رو بگیرید (در رابطه با کلاس رفتن و موسسات آموزش مختلف برای آزمون)
۳
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: amin750 , yasin68 , mgshervin
ارسال: #۱۳۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ ق.ظ
کدوم موسسه ثبت نام میکنید؟

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ ب.ظ
موسسه عصر دانش (قلم چی( آزمون هاش خوبه؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ ب.ظ
تصمیم داشتم کلاس برم ولی یه سری حرفهای دوستان منصرفم کردن.
آزمون که حتما شرکت میکنم چون تجربه ای دارم که نشون داده آزمون خیلی خوبه.
اینجا پارسه و مدرسان و ماهان موسسه دارن البته هنوز نرفتم ببینم چطوریه!!
یه سر به سایت ماهان بزنین استادای خوبی دارن.
من طراحی الگوریتم یا ساختمان میخواستم برم کلاس که دکتر مقسمی تدریس میکنن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ
ازمونهای نصیر و مهستان چطورن؟کسی اطلاع داره؟

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
ارسال: #۱۳۵
۲۲ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ ب.ظ، توسط soheila2012.)

نمیه حضوری تو کجا؟ یعنی کدوم شهر؟

من که امروز رفتم و پارسه برای آزمون ها ثبت نام کردم
اولین بار تو شهر خودمون اومده و خیلی خوشحالم
البته انتخاب این موسسه به خاطر حرفهای دوستان مانشتی بود.
کلاس هم که اینجا برگزار نمیشه.
راجع به برخورد هم اونقد خوب بودن که من نقدا کل هزینه رو تقدیمشون کردم!! یه نیم میلیون ناقابل.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۹۳,۴۵۳ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۸,۶۱۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۱,۳۷۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۶۵۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۹۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۳۲۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۸۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۶۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۶,۴۷۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۲,۰۱۹ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close