تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [دانلود] جزوه شبکه یک سال 90 دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
(26 آبان 1393 03:48 ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط: [ -> ]برای کسایی که تو دانلودش مشکل داشتن فایل کامل pdf شو اپلود کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Blush
یک دنیا تشکر از لطف شما
دوستان این جزوه خیلی خوبه به همه پیشنهاد می کنم حداقل یک بار این جزوه رو بخونن شاید برای کنکور مستقیم تاثیر نذاره ولی غیرمستقیم خیلی تاثیر داره یه دید شبکه قوی می ده
(10 مهر 1394 04:48 ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان این جزوه خیلی خوبه به همه پیشنهاد می کنم حداقل یک بار این جزوه رو بخونن شاید برای کنکور مستقیم تاثیر نذاره ولی غیرمستقیم خیلی تاثیر داره یه دید شبکه قوی می ده

با سلام میخواستم بپرسم این فایل پی دی اف 308 صفحه هستش
چون من اینو 70 مگابایت دانلود کردم
(18 مهر 1394 02:40 ب.ظ)mhr.moghadasi نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 مهر 1394 04:48 ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان این جزوه خیلی خوبه به همه پیشنهاد می کنم حداقل یک بار این جزوه رو بخونن شاید برای کنکور مستقیم تاثیر نذاره ولی غیرمستقیم خیلی تاثیر داره یه دید شبکه قوی می ده

با سلام میخواستم بپرسم این فایل پی دی اف ۳۰۸ صفحه هستش
چون من اینو ۷۰ مگابایت دانلود کردم
بله دوست عزیز همون 300 صفحه است .
اول بگم که واقعا مرحبا
وقتی شما یه جزوه ای،کتابی رو در دسترس بقیه هم میگذارید،کسانی که میخوان بیشتر یاد بگیرن،نه تنها کار نیکی میکنید بلکه با این کار باعث بالا رفتن فرهنگ هموطن هاتون میشین، بالا رفتن فرهنگ و سواد ملتتون، که در آخر نفعش به خودتون هم برمیگرده
واقعا آفرین،کارتون تحسین برانگیزه
دوم اینکه یه سوال، الان یه لینک 70MB ایتجا گذاشتن از چزوه دکتر صباحی،یه لینکم 390MB گذاشتن که اسماشونم کاملا شبیهن... اینا یکی ان؟ اگه یکی ان چرا انقدر حجماشون فرق دارن دوستان؟
با سلام و تشکر فراوان
کسی جزوه دکتر صبایی برای سال 93 رو نمیدونه چجوری می تونیم تهیه کنیم؟ ممنون میشم
خیلی خیلی ممنون از شما از مدت ها قبل دنبال این جزوه بودم.... بینهایت سپاس از شما
خیلی ممنونم
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع