تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: زمان اعلام نتايج كارشناسي ارشد پزشكي(انفورماتيك پزشكي و مهندسي پزشكي) 91
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نتایج این آزمون که دوم تیرماه سالجاری برگزار شد، روز دوشنبه 6 شهریور ساعت 18 بر روی سایت سازمان سنجش پزشکی به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اعلام میشود.
قبل از برگزاری آزمون این تاریخ د اعلامیه سازمان مذکور اعلام شده و تاکنون این سازمان خلف وعده نکرده و همه کارهایش را سر وقت انجام داده است.
اعلام نتایج به تعویق افتاد
وزیر بهداشت: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی هفته آینده اعلام می‌شود

» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی در هفته آینده و پس از تعطیلات خبر داد.

دکتر مرضیه وحید دستجردی با حضور در محل خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا،‌گفت: به دلیل تعطیلات به مناسبت برگزاری شانزدهمین اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد و در پی مذاکره با معاونت آموزشی وزارت بهداشت، قرار شد که نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی یکشنبه 12 شهریور و یا دوشنبه آینده اعلام شود.

گفتنی است پیش از این قرار بود که نتایج آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی امروز اعلام شود.

در همین رابطه دکتر جبرائیل نسل سراجی رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به پذیرش حدود 5 هزار و 750 داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی، گفت: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
در مهلت مذکور نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام کنند.

وی با اشاره به پذیرش 5 هزار و 750 داوطلب در این دوره از آزمون، گفت: این میزان ظرفیت با احتساب ظرفیت دانشجویان بدون آزمون و با آزمون استعداد درخشان است که به صورت مازاد پذیرفته می‌شوند.

وی افزود: البته امکان دارد این میزان ظرفیت به صورت کامل تکمیل نشود، چراکه پذیرش دانشجو در این دوره نیازمند کسب حدنصاب لازم است.

سراجی با اشاره به پذیرش حدود 338 داوطلب در واحدهای بین‌الملل، گفت: ظرفیت پذیرش در دانشگاه آزاد حدود 176 نفر، بقیه‌الله و ارتش حدود 71 نفر، شاهد حدود 11 نفر و روزانه حدود 4هزار و 900 نفر است.

فکر کنم این غیر متعهدها از دیروز که پاشون باین مملکت باز شد دارن همه را غیر متعهد میکنن! Big Grin
(06 شهریور 1391 03:01 ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]فکر کنم این غیر متعهدها از دیروز که پاشون باین مملکت باز شد دارن همه را غیر متعهد میکنن! Big Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

البته برای ما خوبه ، تو یه روز نتیجه هم آزمون مهندسی رو میبینیم و هم آزمون انفورماتیک Rolleyes
بچه ها نتایج کنکور وزارت بهداشت اعلام شده.
من مردود شدم.
لینک مرجع