تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: هم خونه ای سلام ! (ویژه همخونه شدن افراد در شهر قبولی دانشگاه)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
گفتم با وبژگی های هم آشنا بشیم تا بچه هایی که میخوان روزانه و شبانه و غیرانتفاعی و پیام نور و آزاد و ... با هم همخونه بشن راحت بتونن همخونه دلخواهشون رو پیدا کنن . اگر همخونه خوب داشته باشیم از خوابگاه خیلی مناسبتره برای درس خوندن .
البته تا اعلام قبولی مونده ولی بعضی ها میتونن حدس بزنن کجا قبول میشن .
من که با قلیونی و سیگاری به هیچ وجه هم اتاق نمیشم Big Grin
آخه خیلی زوده هنوز !!!!!!!!
بعدشم ، خیلی بچه ها تمایل دارن یک و دو ترم خوابگاه بگیرن و بعدش چون دانشگاه ها دیگه خوابگاه نمی دن مجبورن برن خونه بگیرن ، ولی باز ممکنه افرادی باشه که تمایل به خونه گرفتن باشن (مایه داری !)
آخه همه جا خوابگاه نمیدن ، شبانه و غیرانتفاعی بعضی جاها خوابگاه نمیدن ، بعضی از دانشگاهها خوابگاهشون اصلا بدرد نمیخوره و بعضی جاها هم خوابگاه خودگردان داره که هزینش با اجاره خونه یکی درمیاد .

حالا 4-5 نفر جمع بشن یه خونه بگیرن شاید از یه اتاق که درش بطور میانگین هر 30 دقیقه یبار باز و بسته بشه خیلی مناسبتر باشه .

من 9 ترم تو خوابگاه بودم ، به درد همه کاری میخورد جز درس خوندن . تو ارشد که دیگه فکر کنم .........
خب اول باید دوستان بدونن کجا قبول می شن منظورم شهرشه. مطمئنا میزان اجاره خونه در شهرهای مختلف متفاوته.بعد این که چه دانشگاهی چون برخی ها خوابگاه میدن برخی نه. چه دوره ای هستن روزانه، شبانه و .... و این که چقد ردر هفته کلاس دارن صرف می کنه خونه بگیرن یا واسه یکی دو روز همون خوابگاه می مونن. شهر محل تخصیل به شهر محل زندگی نزدیکه یا دوره و موارد دیگه
آقا یواش یواش باید همخونه ها رو بشناسیم .

حالا واقعا کسی حاضره تو این سایت همخونش رو پیدا کنه ؟
لینک مرجع